بلیط چارتر دبی به شیراز

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

دبی یکی از شهرهای پیشرفته و زیبا در همسایگی ایران است و سالانه افراد بسیاری از شهر استان فارس و شهرهای اطراف به این شهر سفر می کنند. برخی از افراد برای تجارت به طور مرتب در مسیر شیراز به دبی و بالعکس در سفر هستند. در حقیقت منزل و محل کار آنها در شیراز است اما برای تجارت به دبی می روند. به همین دلیل است که پروازهای متعددی در طول هفته از شیراز به دبی و در مسیر برگشت از دبی به شیراز انجام می شود. این افراد همیشه به دنبال راهی ارزان برای خرید بلیط هواپیما سفر هستند. ما در این مقاله بهترین و ارزان ترین راه برای سفر در مسیر دبی به شیراز را به شما همراهان عزیز معرفی خواهیم کرد. گرچه تعداد زیادی از مسافران در پی یافتن پرواز تهران به دبی نیز هستند.

بلیط چارتر دبی به شیراز

قیمت بلیط هواپیما دبی به شیراز

دبی شهری وسیع و مهمترین شهر تجاری در جهان است. این شهر بزرگترین شهر امارات متحره عربی محسوب می شود و از قسمت جنوب به ایران نزدیک بوده و مسافران بسیاری برای گردش و تجارت به دبی سفر می کنند. شهر دبی به اسامی مختلفی معروف است، شهر تجملات، شهر آسمان خراش ها، شهر شگفت انگیز. دبی شهری گران قیمت و لاکچری است و در جایگاه بیستم شهرهای گران در جهان قرار دارد. یکی از جاذبه های دیدنی دبی، جزیره های نخل هستند که در آب های خلیج فارس ساخته شده اند.

نخل شهر دبی

جزیره های نخلی محلی برای گردش و سرگرمی و همچنین سکونت و تجارت است. نام بخش های مختلف این جزیره عبارت است از نخل جمیرا، نخل جبل علی و نخل دیره. ترکیب این سه جزیره به صورت یک درخت نخل بزرگ و زیبا ساخته شده است. مردم دبی به زبان عربی صحبت می کنند اما به دلیل این که افراد بسیاری به این شهر مهاجرت کرده اند، بیشتر افراد بر زبان انگلیسی نیز مسلط هستند. حال که درباره شهر دبی اطلاعاتی به دست آوردیم و قصد پیدا کردن قیمت بلیط هواپیما دبی به شیراز را دارید، می خواهیم معرفی مختصری درباره شهر شیراز داشته باشیم. شاید شما قصد یافتن قیمت بلیط هواپیما شیراز را دارید.

شیراز شهر فرهنگ و هنر است و از نظر زیبایی در کشور ایران نظیر ندارد. شیراز به شهر بهار نارنج معروف است و جاذبه های دیدنی و تاریخی بسیار زیبا و متنوعی دارد. اگر می خواهید به شهر شیراز سفر کنید، بهترین زمان فصل بهار است. در این فصل درختان نارنج شکوفه داده اند و عطر بهار نارنج در تمام خیابان های این شهر به مشام می رسد. مهمترین مکان های دیدنی و گردشگری شهر شیراز عبارت است از آرامگاه سعدی و آرامگاه حافظ، باغ عفیف آباد، باغ دلگشا، ارگ کریم خان، باغ جهان نما، باغ نارنجستان، باغ چهل تن، آتشکده صمکیان، بازار وکیل، حمام وکیل و مسجد نصیر الملک.

مقبره حافظ در شیراز

در شهر شیراز بازارهای سنتی و مراکز تجاری مدرن بسیاری وجود دارد. بازار وکیل و بازار حاجی شیراز، بازار مسگرها ، بازار سرای مشیر از بازارهای سنتی شیراز هستند و مجتمع تجاری خلیج فارس، مجتمع تجاری زیتون فارس و مجتمع تفریحی گردشگری هامون از جمله مراکز خرید پیشرفته و لوکس در شهر شیراز هستند. اگر می خواهید سوغاتی های شهر شیراز را ببینید از بازارهای سنتی آن دیدن کنید. پس اگر قصد یافتن قیمت بلیط هواپیما دبی به شیراز را دارید، می توانید به راحتی در سایت بلیط کده جستجو نمایید.

خرید بلیط هواپیما دبی به شیراز

بهترین و راحت ترین راه برای سفر از دبی به شیراز، سفر با هواپیما است. برای خرید بلیط هواپیما دبی به شیراز در کمتر از 5 دقیقه به سایت بلیط کده مراجعه نمائید. مبدا را دبی و مقصد را شهر شیراز انتخاب کنید. تاریخ سفر را هر زمان که بخواهید می توانید مشخص کنید. تعداد مسافران را با توجه به سن آنها انتخاب نموده و وارد مرحله بعد شوید. در صفحه بعد لیستی را مشاهده می کنید که پروازهای موجود ار سمت دبی به شیراز را نشان می دهد. تمامی اطلاعات پرواز بر روی بلیط درج شده است. با مطالعه ساعت پرواز، قیمت و مدت زمان پرواز، بهترین بلیط را انتخاب کرده و مراحل پرداخت و خرید بلیط هواپیما دبی به شیراز را کامل کنید. قیمت بلیط هواپیما به چند عامل مهم بستگی دارد، شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، سیستمی یا چارتری بودن بلیط و تاریخ و زمان سفر به شیراز. شما همچنین امکان یافتن قیمت بلیط رفت و برگشت دبی را نیز دارید.

خرید بلیط هواپیما دبی به شیراز

شرکت هواپیمایی

بلیط چارتر دبی به شیراز در هر یک از ایرلاین های موجود در این مسیر متفاوت است و دلیل آن خدمات و امکاناتی است که هر یک از ایرلاین ها در طول مسیر برای مسافران در نظر گرفته اند. هر ایرلاین قیمت مشخصی را برای پروازهای خود تعیین نموده است. برای خرید بلیط ارزان قیمت بایستی به طور مرتب لیست قیمت ها را چک کنید و با مشاهده پائین ترین قیمت، آن را خریداری نمائید. بنابراین اولین عامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما، شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط است.

کلاس پروازی

پروازهای داخلی و خارجی معمولا در سه نوع کلاس پروازی انجام می شوند. کلاس پروازی اکونومی (اقتصادی)، بیزنس کلاس و فرست کلاس. خدمات و امکانات موجود در هر یک از کلاس های پروازی به ترتیب بیشتر و بهتر میشود و به همان ترتیب قیمت بلیط نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال بلیط فرست کلاس بسیار گران تر از بلیط کلاس اکونومی است. کلاس اکونومی همان کلاسی است که بیشتر پروازها دارند. اما فرست کلاس و بیزنس کلاس بخش ویژه ای از هواپیما است که صندلی و فضای بهتری را در اختیار مسافر قرار می دهد.

کلاس پروازی هواپیما دبی به شیراز

نوع بلیط

چارتری یا سیستمی بودن بلیط هواپیما عامل موثری بر تغییر قیمت بلیط هواپیما دبی است. بلیط های سیستمی قیمت ثابتی دارند اما قیمت بلیط های چارتری متغیر بوده و به دلیل برخی شرایط خاص پائین تر از بلیط های سیستمی به فروش می رسند. بنابراین افرادی که به دنبال خرید بلیط ارزان و مقرون به صرفه هستند بهتر است بلیط چارتری خریداری کنند. در ادامه درباره بلیط چارتر دبی به شیراز بیشتر صحبت خواهیم کرد.

زمان پرواز و تاریخ سفر

هر زمان که تقاضا برای خرید بلیط هواپیما بیشتر باشد، قیمت ها مقداری تغییر کرده و با قیمت بالاتری به فروش می رسند. این اتفاق در زمان کمبود مسافر و کاهش تقاضا عکس خواهد بود. با کاهش تعداد مسافران قیمت بلیط ها نیز کاهش می یابد. در برخی از فصول به طور طبیعی مسافرت ها محدودتر می شوند و اگر می خواهید بلیط هواپیما با قیمتی مناسب خریداری کنید، بهتر است زمانی به سفر بروید که افراد کمتری به مسافرت می روند و فروش بلیط کم است.

بلیط چارتر دبی به شیراز چه مزایایی برای مسافر به همراه دارد؟

چارتر به معنی کرایه کردن تعداد یا تمام صندلی های هواپیما است. در حقیقت یک شرکت هواپیمایی یا گردشگری این بلیط ها را به صورت یکجا خریداری می کند و سپس آنها را در اختیار آژانس های مسافرتی یا سایت های فروش بلیط قرار می دهد. این بلیط ها به قیمت که شرکت مشخص می کند به فروش می رسند و معمولا با بلیط های سیستمی متفاوت هستند. زمان که تعدادی بلیط باقی مانده و زمان زیادی تا پرواز باقی مانده نباشد، شرکت تصمیم می گیرد تا بلیط هواپیما را با قیمتی پائین تر به فروش برساند تا صندلی های هواپیما تکمیل شوند. با خرید بلیط چارتر دبی به شیراز فرصتی برای مسافر فراهم می شوند تا سفری ارزان و به یادماندنی را تجربه کند. البته این گزینه در مقایسه با قیمت بلیط تهران دبی رفت و برگشت برای ساکنین شیراز بهتر است.

بلیط دبی فلای دبی

در زمان فروش بلیط های چارتر رقابت بزرگی میان آژانس ها وجود دارد و هر آژانس می خواهد که بلیط های بیشتری را به فروش برساند و سود بیشتری را کسب کند. در چنین مواردی می توان بلیط های ارزان با قیمتی اقتصادی و مناسب پیدا کرد. خوشبختانه بلیط های چارتر در مسیرهای پر رفت و آمد بیشتر است و افراد یکه به طور مداوم به صورت هوایی سفر می کنند می توانند از این شرایط استفاده کنند و با هزینه کمتری به سفر بروند. برخی از اهالی مشهد نیز ممکن است در پی یافتن بلیط چارتر مشهد دبی باشند که می توانند در این صفحه اطلاعات مناسبی را کسب نمایند.

یکی از مهمترین مزایای خرید بلیط چارتر دبی به شیراز، نزدیک بودن زمان پرواز است. در نتیجه افرادی که عجله دارند و یا می خواهند هر چه زودتر به سفر بروند می توانند بلیط چارتری خریده و به سفر بروند. هر قدر زمان پرواز نزدیک تر باشد، قیمت بلیط ارزان تر است. بنابراین کافی است اسباب سفر را آماده کرده باشید و تنها به دنبال بلیط بگردید.

از دیگر مزایای خرید بلیط چارتر دبی به شیراز این است که مسافر می تواند بلیط چارتر را از ایرلاین مورد نظر خود خریداری کند. تمامی ایرلاین ها بلیط چارتری دارند و در صورتی که مسافری بخواهد با یکی از پروازهای شرکت هواپیمایی مورد علاقه خود به سفر برود می تواند از قسمت فیلتر دو گزینه چارتر و نام ایرلاین را فعال نموده و از میان پروازهای موجود، بهترین زمان را انتخاب کند.

چند نکته مهم در مورد بلیط چارتر دبی به شیراز

بلیط های چارتر غیر قابل استرداد هستند. بنابراین زمانی این نوع بلیط را خریداری کنید که از برنامه سفر خود مطمئن باشید. به دلیل این که در پروازهای چارتری زمان زیادی تا پرواز باقی نمانده است، نمی توان بلیط را کنسل کرد. تنها زمانی امکان کنسل کردن پرواز وجود دارد که تاریخ پرواز خیلی عقب تر باشد و بتوان آن را با کسر جریمه کنسل کرد.

در صورتی که بخواهید با خانواده به سفر بروید باید این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت بلیط برای تمام اعضای خانواده از کودک گرفته تا افراد بزرگسال، به طور یکسان محاسبه می شود. در بلیط های سیستمی هزینه بلیط کودکان به صورت نیم بها و کمتر از بلیط بزرگسالان محاسبه می شود. بنابراین خرید بلیط سیستمی در این شرایط بهتر از خرید بلیط چارتری است. همچنین اگر شما قصد رفتن به دبی از تهران را دارید، خرید بلیط چارتر دبی به تهران می تواند بسیار برای شما مفید باشد.

در زمان خرید بلیط چارتری نه خیلی صبور باشید و نه خیلی عجله کنید. اگر خیلی عجله کنید ممکن است ساعتی بعد قیمت بلیط کمتر شود، اما اگر خیلی صبور باشید و دیر اقدام کنید به احتمال زیاد بلیط ها فروش خواهند رفت و دیگر نمی توانید در روز و ساعت مورد نظرتان بلیط بخرید. قیمت بلیط ها را در ساعات مختلف روز چک کنید، هر زمان که مشاهده کردید قیمت بلیط در بهترین و مناست ترین حالت خود قرار دارد، بلیط را رزرو کنید زیرا این بلیط ها بسیار پرطرفدار هستند و خیلی زود فروش می روند.