خرید بلیط هواپیما وارش

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

شرکت هواپیمایی وارش یکی از جوان ترین ایرلاین های ایرانی محسوب می شود و فعالیت خود را از سال 1396 به صورت رسم آغاز نموده است. شرکت هواپیمایی وارش در استان مازندران و در قالب سهامی خاص راه اندازی شد و قطب اصلی آن در شهر ساری بنا گشت. شرکت هواپیمایی وارش هدف خود را ارتقای سطح کیفی و تضمین امنیت پروازها است و در این راستا از نیروهای جوان و متخصص جهت ارایه بلیط هواپیما بهره گرفته و توانسته زیرساخت های صنعت هوایی خود را توسعه دهد.

شرکت هواپیمایی وارششرکت هواپیمایی وارش فعالیت خود را با پروازهای داخلی آغاز نمود و در برنامه خود فعالیت در سطح بین الملل را نیز در نظر گرفته بود. اولین پرواز شرکت هواپیمایی وارش در سال 1397 از فرودگاه مهرآباد به مقصد ساری انجام شد. دومین پرواز این شرکت از سمت فرودگاه ساری به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بود. هم اکنون این شرکت هواپیمایی به مقاصد داخلی بسیاری از جمله تهران، اصفهان، شیراز، کیش و ... پرواز دارد.

خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی وارش به صورت آنلاین

برای خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی وارش از طریق سایت بلیط کده کافی است وارد سایت شوید. در کادر مربوطه نام شهر مبدا و شهر مقصد را انتخاب کنید. برای یافتن نام شهر چند حرف اول آن را تایپ کنید تا نام کامل شهر برای شما نمایش داده شود. سپس تاریخ رفت و برگشت خود را مشخص کنید.

خرید بلیط هواپیما وارشدر صورتی که سفر شما یک طرفه است تنها تاریخ رفت را انتخاب کنید، اما اگر بلیط رفت و برگشت را به صورت همزمان خریداری می کنید، بایستی تاریخ برگشت را نیز انتخاب نموده و سپس تعداد مسافران را مشخص کنید. با کلیک بر روی گزینه جستجوی پرواز لیستی از پروازهای موجود در تاریخ مورد نظر شما به نمایش در خواهد آمد.

در صورتی که بخواهید تنها پروازهای شرکت هواپیمایی وارش را مشاهده کنید بایستی از قسمت فیلتر نام ایرلاین وارش را تیک زده و دوباره جستجو را انجام دهید. در نتایج به دست آمده تمامی پروازهای هواپیمایی وارش را در تاریخ مورد نظر و به مست مقصدتان مشاهده می کنید. اطلاعات پرواز و هواپیما و زمان پرواز و ... در بلیط مجازی که مشاهده می کنید درج شده است. لیستی که مشاهده می کنید به صورت ارزان ترین بلیط تا گرانترین و به صورت صعودی مرتب سازی شده است. بدین ترتیب این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید قیمت بلیط ها را با یکدیگر مقایسه کنید. پس از انتخاب بلیط مورد نظر، اطلاعات شناسایی تمام مسافران را کامل کرده و سپس هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت نمائید.

کلاس های پروازی هواپیمایی وارش

کلاس های پروازی هواپیمایی وارش


تمامی پروازهای شرکت هواپیمایی وارش در حال حاضر تنها به صورت اکونومی ارائه می گردد. صندلی های کلاس اکونومی به صورت ردیف هایی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و نوع غذا و نوشیدنی که در داخل هواپیما سرو می شود برای تمام مسافران به سک شکل است. در طول پرواز ممکن است یک کتاب یا مجله در اختیار مسافران قرار داده شود و امکانات سرگرمی خاصی در هواپیما وجود ندارد. وعده غذایی با توجه به زمان پرواز و مدت زمان سفر سرو می شود و به شکل بسته بندی های بهداشتی در اختیار مسافران قرار می گیرد. صندلی های کلاس اکونومی راحت هستند و از صندلی مقابل فاصله مناسبی دارند.
 

صدور کارت پرواز آنلاین شرکت هواپیمایی وارش

در حال حاضر امکان دریافت کارت پرواز هواپیمایی وارش به صورت آنلاین وجود ندارد. برای دریافت کارت پرواز بایستی به صورت حضوری به فرودگاه مراجعه فرمائید. برای دریافت کارت پرواز مدت زمانی پیش از پرواز با همراه داشتن بلیط و مدارک شناسایی به گیت مربوطه مراجعه نموده و با ارائه مدارک، کارت پرواز خود را از متصدی دریافت کنید. دقت داشته باشید که برای پروازهای داخلی باید حدود یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حضور داشته و کارت پرواز خود را رفته باشید. از جمله اطلاعاتی که بر روی کارت پرواز درج شده است می توان به شماره صندلی، تاریخ سفر، زمان پرواز، شماره پرواز و مشخصات مسافر اشاره کرد.

 


 

پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی وارش

پروازهای داخلی هواپیمایی وارش

اصلی ترین مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی وارش، خطوط داخلی هستند. این شرکت به بیش از 20 مقصد داخلی پرواز دارد. در برنامه پروازی شرکت هواپیمایی وارش پروازهای متعددی در طول هفته به مقاصد گوناگون انجام می شود. این شرکت سعی دارد با افزایش تعداد پروازهای جدید به مقاصد داخلی فعالیت خود را در این حوزه گسترش دهد.

از جمله پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی وارش می توان به موارد زیر اشاره نمود:
بلیط هواپیما تهران هواپیمایی وارش
بلیط هواپیما مشهد هواپیمایی وارش
بلیط هواپیما کیش هواپیمایی وارش
بلیط هواپیما بندرعباس هواپیمایی وارش
قیمت بلیط هواپیما اصفهان هواپیمایی وارش
بلیط هواپیما اهواز هواپیمایی وارش
• بلیط هواپیما هواپیمایی وارش
• بلیط هواپیما تهران تبریز هواپیمایی وارش
• بلیط هواپیما عسلویه هواپیمایی وارش
• بلیط هواپیما ساری هواپیمایی وارش
• بلیط هواپیما ساری تهران هواپیمایی وارش
• بلیط هواپیما ساری کیش هواپیمایی وارش
• بلیط هواپیما ساری بندرعباس هواپیمایی وارش
• بلیط هواپیما ساری عسلویه هواپیمایی وارش
• بلیط هواپیما مشهد تهران هواپیمایی وارش
• بلیط هواپیما مشهد رشت هواپیمایی وارش
بلیط هواپیما تبریز هواپیمایی وارش
قیمت بلیط هواپیما شیراز هواپیمایی وارش
 

پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی وارش

در حال حاضر تنها پرواز خارجی شرکت هواپیمایی وارش به مقصد دوشنبه در تاجیکستان است. این شرکت تصمیم دارد در آینده به مقاصد دیگری از جمله هند، عراق، قطر و عربستان پروازهایی را داشته باشد و فعالیت خود را در مسیرهای بین المللی گسترش دهد. توصیه می شود 3 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید و کارت پرواز خود را دریافت نمائید. گیت پذیرش مسافر یک ساعت مانده تا زمان پرواز بسته می شود.
 

بار مجاز هواپیمایی وارش

قوانین باری هواپیمایی وارش

مقدار بار مجاز در پروازهای شرکت هواپیمایی وارش در بخش اصلی بار 20 کیلوگرم است. مسافران می توانند تا 5 کیلوگرم بار دستی داشته باشند. در صورتی که بار مسافر بیش از 20 کیلوگرم باشد، بایستی مبلغی را بابت اضافه بار پرداخت نماید تا بار وی به قسمت حمل بار منتقل شود. مبلغی که برای بار مازاد محاسبه می شود یک درصد از مبلغ کل بلیط به ازای هر کیلوگرم بار اضافه است. بنابراین فاصله مبدا تا مقصد مشخص کننده هزینه اضافه بار خواهد بود و نرخ نهایی بر اساس آن محاسبه می شود.
 

هواپیماهای شرکت هواپیمایی وارش

شرکت هواپیمایی وارش در حال حاضر دارای 5 فروند هواپیما است که تحت پوشش کامل بیمه ای بیمه ایران قرار دارد. شرکت هواپیمایی وارش با هدف بالا بردن استانداردهای بین المللی و امنیت جابجایی مسافران از بهترین مهندسین و نیروهای کارآزموده کمک می گیرد. هواپیماهای موجود در ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی وارش به شرح زیر است:
• 3 فروند هواپیمای بوئینگ 500-737 با ظرفیت 130 مسافر
• 2 فروند هواپیمای بوئینگ 300-737 با ظرفیت 130 مسافر

هواپیماهای هواپیمایی وارش


 

اطلاعات بین المللی شرکت هواپیمایی وارش

رکت هواپیمایی وارش در سال 1396 تاسیس شد و مقر اصلی آن در استان مازندران و شهر ساری واقع شده است. کد یتا این شرکت هواپیمایی VR است. نام این شرکت هواپیمایی از یک واژه تبری به معنای باران گرفته شده است. این شرکت هواپیمایی با 5 فروند هواپیما در دو فرودگاه مهرآباد تهران و فرودگاه دشت ناز ساری فعالیت دارد و در مسیرهای داخلی پروازهای متعددی را انجام می دهد.
 

پذیرایی در هواپیمایی وارش

 

پذیرایی در شرکت هواپیمایی وارش

رفاه و آسایش مسافران مهمترین شاخصه یک شرکت هواپیمایی محسوب می شود. به همین دلیل نحوه پذیرایی از مسافران و کیفیت خدمات ارائه شده به مسافران از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت هواپیمایی وارش با هدف تامین رضایت مشتریان خود تلاش می نماید تا بهترین سرویس و خدمات را در طول سفر ارائه دهد. غذایی که در طول مسیر پرواز سرو می شود در کیترینگ اختصاصی این شرکت هواپیمایی و از مواد درجه یک و مرغوب تهیه می گردد. نوع غذا متناسب با زمان سرو آن انتخاب می شود. انواع غذاهای سرد و گرم، دسر و میان وعده و انواع نوشیدنی در زمان پرواز و در ساعت مشخصی از سفر سرو می گردد. تمامی غذاها در ظروف و بسته بندی های بهداشتی ارائه می شوند.

 

امکانات پرواز در هواپیمایی وارش

شرکت هواپیمایی وارش برای حقوق مسافران خود ارزش و احترام بسیاری قائل است. هر گونه رفتار توهین آمیز و یا غیر مسئولانه با مسافرین تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. در صورتی که پروازی تاخیر داشته باشد بسته به امکانات فرودگاه از مسافران پذیرایی خواهد شد. امکان برقراری ارتباط تلفنی برای مسافرین فراهم شده و هرگونه تغییر در زمان پرواز به اطلاع مسافران خواهد رسید.در صورتی که تاخیر پرواز بیش از 4 ساعت باشد، شرکت هواپیمایی وارش خسارت وارده را جبران خواهد کرد.
مسافرانی که بیمار هستند و یا در دوره نقاهت پس از جراحی به سر می برند می توانند از خدمات ویژه حمل بیمار شرکت هواپیمایی وارش استفاده نموده و سفر ایمنی داشته باشند. در صورت نیاز تمامی خدمات ارئه شده از سوی شرکت رایگان بوده و با بهترین کیفیت و توسط تیم مجرب و آموزش دیده ارائه می گردد.

امکانات هواپیمایی وارش


 

دفاتر نمایندگی شرکت هواپیمای وارش

• دفتر مرکزی و فروش شرکت هواپیمایی وارش: تهران، اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، پلاک 4
• دفتر هواپیمایی وارش در شهر ساری: میدان شهدا، به سمت ملا مجدالدین، شرکت هواپیمایی وارش
• خدمات بار هواپیمایی وارش: تهران، خیابان فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 5، پارکینگ حجاج، دفتر خدمات بار بانی مهرگان


 

تیم پروازی هواپیمایی وارش

تیم پروازی هواپیمایی وارش

تمامی کارکنان و تیم پروازی شرکت هواپیمایی وارش، در مرکز آموزش وارش دوره های آموزشی خود را با بالاترین سطح استاندارد بین الملل صنعت هوایی پشت سر گذاشته و تحت تعلیم بهترین اساتید و مدرسین این حوزه قرار دارند. شرکت هواپیمایی وارش به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، پیوسته در تلاش است برنامه های آموزشی خود را به طور مستمر برگزار نموده و سطح مهارت تیم پروازی و مهندسین پرواز خود را ارتقا دهد. تیم پروازی شرکت هواپیمایی وارش متشکل از دو خلبان و کمک خلبان و مهمانداران کاردان و مجرب است. شرکت هواپیمایی وارش در سعی دارد سفری ایمن و راحت را برای مسافران خود فراهم نماید.

 

سوالات متداول
دفتر مرکزی هواپیمایی وارش در چه شهری است؟
دفتر مرکزی هواپیمایی وارش در شهر ساری است.
مالک ایرلاین وارش کیست؟
ایرلاین متعلق به آقای مهندس حدادیان می باشد.
آیا شرکت هواپیمایی وارش پرواز به خارج از کشور نیز دارد؟
بله، شرکت هواپیمایی وارش پروازهای داخلی در بین شهری به مقاصدی مانند تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و بندرعباس و پروازهای خارجی به مقاصدی مانند دوحه، کویت، بغداد، بیروت و ... دارد.
آیا می توانم بلیط هواپیمایی وارش را آنلاین تغییر یا کنسل کنم؟
بله، شما می توانید با مراجعه به وب سایت بلیط کده و ورود به بخش پیگیری خرید، تغییرات یا کنسلی مورد نظر خود را انجام دهید.
چه امکانات ویژه ای برای مسافران شرکت هواپیمایی وارش موجود است؟
شرکت هواپیمایی وارش امکانات ویژه ای مانند انتخاب صندلی، خدمات ویژه غذایی، خدمات برای مسافران با نیازهای خاص و همچنین برنامه وفاداری مسافران با نام وارش کلاب را ارائه می دهد.
میزان رضایت مسافران
3.4 از 5 مجموعاً 28 نظر برای هواپیمایی وارش ثبت شده است
★★★★★
★★★★★
موضوع دیدگاه
زمانبندی پرواز 3.1 / 5
تعداد دیدگاه: 28
کیفیت پذیرایی 3.4 / 5
تعداد دیدگاه: 28
برخورد مهمانداران 3.8 / 5
تعداد دیدگاه: 28
4.3 جووووووون
20 اردیبهشت 1403پرواز تهران به بندر عباس هواپیمایی وارش
3.0
18 اردیبهشت 1403پرواز اصفهان به مشهد هواپیمایی وارش
2.3 با سلام باتوجه به 4 ساعت تاخیر هواپیما و اطلاع ندادن به مسافرین اصلا راضی نبودم
16 اردیبهشت 1403پرواز اصفهان به مشهد هواپیمایی وارش
3.0
21 فروردین 1403پرواز تهران به مشهد هواپیمایی وارش
5.0 همه چیز خوب بود
05 فروردین 1403پرواز اصفهان به کيش هواپیمایی وارش
3.0 سلام .سرو نون بیات شایسته این همه زحمت و تلاش شما نیست و همچنین نفر کانتر صدور کارت پرواز متاسفانه از ارایه جای مناسب آگاهی های اولیه را هم نداشتند.
06 بهمن 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی وارش
1.0
28 دی 1402پرواز اصفهان به کيش هواپیمایی وارش
4.3 یکم تاخیر داشت
28 دی 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی وارش
5.0 ممنون از پرسنل و مهماندارهای هواپیمایی وارش
14 دی 1402پرواز تهران به بوشهر هواپیمایی وارش
3.7
04 دی 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی وارش
2.3
11 آبان 1402پرواز مشهد به اصفهان هواپیمایی وارش
5.0
04 آبان 1402پرواز مشهد به ساری هواپیمایی وارش
3.0 نحو فروش بلیط پروازخیلی بد بود سایتهای فروش بلیط کلیه پروازها را می بندند فقط روزانه تعدادچند عدد باز می کنند که گران تر بفروشند.ولی در پرواز میبنی که هواپیما تعداد 20 تا 30صندلی خالی دارد.خواهشمنداست خود شرکت وارش نسبت به فروش مستقیم اقدام کند که باعث ضرر و زیان شرکت نشود دست سایتها و افراد بدهکار کوتاه شود.با تشکر فراوان
29 مهر 1402پرواز بوشهر به تهران هواپیمایی وارش
2.3
22 مهر 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی وارش
1.7
15 شهریور 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی وارش
2.3 افتضاح با تاخیر زیاد
13 شهریور 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی وارش
5.0 بد نبود
10 شهریور 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی وارش
1.0
26 مرداد 1402پرواز ساری به مشهد هواپیمایی وارش
3.7
25 مرداد 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی وارش
3.7 تعدادی از صندلی های پرواز خراب هست و پشتی آنها کاملا ثابت بود ، متاسفانه این مورد برای مهمانداران طبیعی بود و هیچ تلاشی برای حل یا گزارش مشکل نداشتن و برای همین پرواز سختی داشتم.
12 مرداد 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی وارش
3.7 تعدادی از صندلی های پرواز خراب هست و پشتی آنها کاملا ثابت بود ، متاسفانه این مورد برای مهمانداران طبیعی بود و هیچ تلاشی برای حل یا گزارش مشکل نداشتن و برای همین پرواز سختی داشتم.
12 مرداد 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی وارش
5.0
01 مرداد 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی وارش
2.3 حداقل تاخیر پرواز را اعلام می کردند و باعث سرگردانی مسافرین نمیشدند
06 تیر 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی وارش
5.0
02 اردیبهشت 1402پرواز کيش به مشهد هواپیمایی وارش
3.0 راه رومسافران حدود40سانت است که خیلی ضعیف است وآیااین هواپیماواقعابرای6ردیف صندلی واین تعدادمسافر طراحی شده؟؟
18 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی وارش
3.0
17 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی وارش
5.0
17 فروردین 1402پرواز تهران به بوشهر هواپیمایی وارش
4.3
09 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی وارش