خرید بلیط هواپیما معراج

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

شرکت هواپیمایی معراج از جمله جوان ترین ایرلاین های فعال در کشور ایران است که در سال 1389 فعالیت خود را آغاز نمود. دفتر اصلی این شرکت هواپیمایی در استان تهران واقع شده است. کادر پرواز و نیروهای فعال این شرکت هواپیمایی را جوانان متخصص و ماهر تشکیل می دهد و به همین دلیل توانسته است با استفاده از ناوگان هوایی مدرن در حوزه حمل و نقل هواپیمایی کشور ایران موفقیت های بسیاری کسب کند.

 

خرید بلیط هواپیما معراجشرکت هواپیمایی معراج به عنوان اولین ایرلاین ایرانی در سال 1392 توانست گواهینامه مدیریت تداوم صلاحیت پروازی را کسب کند. علاوه بر این در سال 1393 تنها با 7 تاخیر پروازی رتبه نخسین ایرلاین با کمترین تاخیر را به نام خود ثبت نمود. از دیگر افتخارات این شرکت هواپیمایی ثبت مقام طولانی ترین پرواز ایرانی بود که در سال 1395 دریافت کرد. این پرواز در حدود 17 ساعت طول کشید و حامل هیئت دیپلماتیک ایران از سیدنی به تهران بود. در سال اخیر 83 درصد از پروازهای شرکت هواپیمایی معراج بدون تاخیر انجام شد و به همین دلیل توانست رتبه نخست را در کشور کسب کند.

خرید بلیط هواپیما معراج


لوگوی شرکت هواپیمایی معراج از یک شکل دایره ای با دو بال رنگین تشکیل شده است که نماد حرکت و پرواز است. در لوگوی هواپیمایی معراج از دو رنگ آبی و بنفش استفاده شده است، رنگ آبی نماد آرامش است و رنگ بنفش نماد انرژی و قدرت می باشد. شرکت هواپیمایی معراج در حال حاضر به 52 مقصد داخلی و خارجی پرواز دارد. بیشتر شهرهای ایرانی در لیست پروازهای داخلی این شرکت هواپیمایی قرار دارد.

 

 


خرید بلیط هواپیما ایرلاین معراج به صورت آنلاین

برای خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی معراج کافی است وارد سایت بلیط کده شوید. برای وارد کردن نام مبدا و مقصد حروف اول نام شهر را تایپ کنید و نام شهر مورد نظرتان را از داخل لیست انتخاب کنید. در بالای کادر می توانید نوع سفرتان را انتخاب کنید. در صورتی که برنامه سفر شما یک طرفه است، گزینه یک طرفه را انتخاب کنید، اگر قصد دارید در زمان مشخصی بازگردید گزینه رفت و برگشت را انتخاب نموده و هر دو بلیط را به صورت همزمان خریداری کنید.

 

خرید بلیط هواپیما معراجدر قسمت تاریخ، روز مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس تعداد مسافران را بر حسب سن انتخاب کنید. در بلیط های سیستمی هزینه بلیط برای کودکان و خردسالان با بهای کمتری محاسبه می شود. هنگامی که از طریق سایت برای خرید بلیط هواپیما اقدام می کنید این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید قیمت های مختلف مشاهده کنید و از میان بلیط های موجود، بهترین و مناسب ترین قیمت را خریداری نمائید.

 

خرید بلیط هواپیما معراج


پس از کلیک بر روی گزینه جستجو، لیستی از پروازهای موجود برای شما به نمایش درمی آید. این ایست بر اساس ارزانترین تا گران ترین بلیط مرتب شده است. در صورتی که قصد دارید بلیط خود را از هواپیمایی معراج خریداری کنید، از قسمت فیلتر نام ایرلاین معراج را انتخاب نموده و سپس با اعمال فیلتر، نتایج جستجو را بررسی کنید. اطلاعات پرواز و نوع بلیط برای هر یک از بلیط ها درج شده است. پس از انتخاب بلیط مورد نظر بر روی گزینه انتخاب بلیط کلید نموده و وارد مرحله بعد شوید. در مرحله بعد اطلاعات تمام مسافران را وارد نمائید و سپس مرحله پرداخت هزینه بلیط را تکمیل کنید. با استفاده از خدمات فروش سایت بلیط کده شما در مدت زمان کوتاهی بلیط هواپیما را خریداری نموده و سفر خود را نهایی می کنید.

کلاس های پروازی هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج خدمات حمل و نقل هوایی خود را در سه کلاس پروازی ارائه می دهد. امکانات موجود و خدماتی که در هر کلاس پروازی ارائه می شود با یکدیگر متفاوت بوده و هزینه بلیط هر کلاس پروازی نیز بسته به خدمات و امکانات آن متغیر خواهد بود. کلاس های پروازی هواپیمایی معراج به شرح زیر است:

 

خرید بلیط هواپیما معراج


 

فرست کلاس هواپیمایی معراج

تعداد محدودی از هواپیماهای موجود در ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی معراج دارای صندلی و امکانات فرست کلاس هستند. از جمله امکانات موجود در این کلاس پروازی می توان به صندلی های راحت و مدرن اشاره کرد، مهمانداران آموزش دیده و مجرب مسئولیت پذیرایی و ارائه خدمات در این کلاس پروازی را بر عهده دارند و غذاهای متنوع و سرگرمی های جذابی در داخل این بخش برای مسافران در نظر گرفته شده است.
 

بیزنس کلاس هواپیمایی معراج

صندلی های بیزنس کلاس بسیار راحت و مدرن بوده و امکان تغییر حالت و تبدیل شدن به تخت خواب در آنها وجود دارد. سرو غذاهای متنوع و نوشیدنی، سرگرمی های جذاب و متنوع در زمان پرواز و وجود خدمات مهمانداری به صورت ویژه از جمله خدمات بیزنس کلاس است. در این کلاس پروازی انواع غذاهای گرم و سرد سرو می شود.
 

کلاس پروازی عادی یا اکونومی

در کلاس پروازی اکونومی صندلی ها فاصله کمتری از هم دارند اما این فاصله به قدری است که مسافران احساس راحتی و آرامش دارند و مزاحمی برای یکدیگر ایجاد نمی کنند. مهمانداران مجرب و کارآزموده از مسافران پذیرایی می کنند و بسته به ساعت و مدت پرواز، انواع غذا و میان وعده در طول سفر سرو می شود.

 

صدور کارت پرواز آنلاین هواپیمایی معراج

در حال حاضر امکان صدور کارت پرواز به صورت آنلاین برای هواپیمایی معراج وجود ندارد و مسافران برای دریافت کارت پرواز باید به فرودگاه مراجعه کنند. برای دریافت کارت پرواز بلیط هواپیما معراج مسافر بایستی ساعاتی پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشد و سپس با ارائه بلیط هواپیما به متصدی مربوطه، کارت پرواز خود را دریافت نماید. معمولا به مسافران توصیه می شود برای پروازهای داخلی یک ساعت و نیم الی دو ساعت قبل از پرواز و در پروازهای خارجی نیز سه ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند. گیت پذیرش مسافر نیم ساعت پیش از پرواز بسته می شود.
 

پروازهای داخلی هواپیمایی معراج

اگر قصد سفر به شهرهای داخلی را دارید می توانید از طریق سایت بلیط کده، شهر مورد نظرتان را انتخاب نموده و بلیط هواپیما را برای روز سفر خود خریداری کنید. شرکت هواپیمایی معراج پروازهای داخلی متعددی را به مقاصد داخلی کشور انجام می دهد و در طول هفته تعداد بیشماری پرواز در لیست پروازهای این شرکت وجود دارد. از جمله پروازهای داخلی هواپیمایی معراج عبارتند از:

بلیط هواپیما تهران هواپیمایی معراج
بلیط هواپیما کیش هواپیمایی معراج
بلیط هواپیما قشم هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران شیراز هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تبریز هواپیمایی معراج
خرید بلیط هواپیما اصفهان هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران کرمانشاه هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران چابهار هواپیمایی معراج
بلیط هواپیما مشهد هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما مشهد کرمانشاه هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما مشهد شیراز هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما مشهد اصفهان هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما مشهد تبریز هواپیمایی معراج
بلیط هواپیما کیش هواپیمایی معراج
توجه داشته باشید که حدود یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید زیرا نیم ساعت قبل از پرواز گیت پذیرش مسافر بسته شده و دیگر امکان ورود مسافر وجود نخواهد داشت.

 

خرید بلیط هواپیما معراج

 

پروازهای خارجی هواپیمایی معراج

در برنامه هفتگی شرکت هواپیمایی معراج پروازهای متعددی به مقاصد خارجی وجود دارد. این شرکت هواپیمایی به شهرهای آسیایی و خاورمیانه پرواز داد. لیست پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی معراج به شرح زیر است:
بلیط هواپیما استانبول هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران ازمیر هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران مسکو هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران دهلی هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران سن پترزبورگ هواپیمایی معراج
بلیط هواپیما تفلیس هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران باتومی هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران قونیه هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران اسپارتا هواپیمایی معراج
بلیط هواپیما نجف هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران کویت هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران بحرین هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران جیپور هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما تهران بغداد هواپیمایی معراج
بلیط هواپیما دبی هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما مشهد بغداد هواپیمایی معراج
• بلیط هواپیما مشهد بحرین هواپیمایی معراج
 

بلیط چارتر هواپیمایی معراج

یکی از مزایای خرید بلیط چارتر هواپیمایی معراج از سایت بلیط کده اطلاع از انواع بلیط های چارتری است. بلیط ها هواپیما چارتر به نوعی از بلیط هواپیما گفته می شود که از سوی دفاتر فروش یا تورهای گردشگری به صورت یکجا خریداری شده است و در زمانی نزدیک به زمان پرواز بلیط های هواپیما را به صورت پیش فروش به مسافران عرضه می کند. برای مشاهده بلیط های چارتری هواپیمایی معراج کافی است در قسمت فیلتر نوع بلیط را چارتری انتخاب کنید و نتایج جستجو را مشاهده نمائید.
بلیط های چارتری هواپیمایی معراج معمولا نسبت به سایر بلیط های عادی و سیستمی قیمت پائین تری دارند و به دلیل نزدیک بودن زمان پرواز امکان استرداد بلیط یا تغییر در زمان آن وجود ندارد. اما بلیط های سیستمی را می توانید از قبل رزرو کرده و در صورت تغییر برنامه سفر زمان آن را عوض کنید و یا سفر خود را با دریافت وجه بلیط کنسل کنید. اختلاف قیمت بلیط های چارتری برای تمامی مسیرها یکسان نیست. به عنوان مثال در پروازهای تهران به کیش ممکن است بلیط چارتری قیمت پائین ترین نسبت به بلیط چارتری تهران به مشهد داشته باشد و این تغییر قیمت در ایام خاصی از سال متفاوت خواهد بود.


 

بار مجاز هواپیمایی معراج

حداکثر بار مجاز برای حمل در داخل کابین هواپیما در کلاس پروازی اکونومی هواپیمایی معراج 5 کیلوگرم و در بیزنس کلاس 7 کیلوگرم به ازای هر مسافر است. قانون حمل بارهای ممنوعه در شرکت هواپیمایی معراج شبیه به سایر شرکت های هواپیمایی است و حمل هر گونه ماده قابل اشتعال، اشیاء تیز و کالای قابل انفجار به داخل کابین هواپیما ممنوع است و حما ان جرم محسوب می شود. هزینه اضافه بار برای تمامی پروازها به ازای هر کیلوگرم با یک درصد از هزینه بلیط هواپیما مساوی خواهد بود. حداکثر بار مجاز برای پروازهای هواپیمایی معراج به شرح زیر است:
• حداکثر بار مجاز برای پروازهای داخلی درکلاس اکونومی: 20 کیلوگرم به ازای هر مسافر
• حداکثر بار مجاز برای پروازهای داخلیبیزنس کلاس: 30 کیلوگرم به ازار هر مسافر
• حداکثر بار مجاز برای پروازهای خارجی در کلاس اکونومی: 30 کیلوگرم به ازار هر مسافر
• حداکثر بار مجاز برای پروازهای خارجی بیزنس کلاس: 40 کیلوگرم به ازار هر مسافر

 

خرید بلیط هواپیما معراج

 

هواپیماهای ایرلاین معراج

در ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی معراج 7 فروند هواپیما وجود دارد. این شرکت از ناوگانی مدرن و پیشرفته برخوردار است و به همین دلیل در هر شرایطی امکان پرواز داشته و سفرهای خود را بدون تاخیر انجام می دهد. از جمله هواپیماهای موجود در ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی معراج می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

خرید بلیط هواپیما معراج• 2 فروند هواپیمای ایرباس A300 با ظرفیتی برابر با 273 مسافر
• 3 فروند هواپیمای ایرباس A320 با طرفیتی برابر با 136 مسافر
• 1 فروند هواپیمای ایرباس A321
• 1 فروند هواپیمای ایرباس A340

 

خرید بلیط هواپیما معراج

 

اطلاعات بین المللی هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج متعلق به بخش خصوصی است و دفتر اصلی آن در تهران قرار دارد. این شرکت در سال 1389 تاسیس شده و یکی از بهترین و برترین ایرلاین های ایرانی از نظر کمترین زمان تاخیر شناخته می‎شود. کد یاتا این شرکت هواپیمایی JI است و یکی از ناوگان های هوایی مدرن و پیشرفته را دارا می باشد.

 

خرید بلیط هواپیما معراج

 

پذیرایی در هواپیمایی معراج

کیترینگ مخصوص هواپیمایی معراج در تلاش است بهترین و باکیفیت ترین غذاها را در سفرهای خود سرو نماید. از این رو بهترین امکانات و پرسنل را به کار گرفته است و کیفیت و نحوه طبخ غذا به صورت مداوم توسط کارشناسان آن مورد ارزیابی قرار می گیرد. انواع غذای گرم و سرد برای انواع پروازها طبخ می شود و در بسته بندی های کاملا بهداشتی عرضه می گردد.
در طول سفر با توجه به زمان پرواز و مدت زمان سفر غذا و نوشیدنی مناسب سرو می شود. در کلاس اکونومی غذایی که برای مسافران در نظر گرفته شده است یکسان بوده و تفاوتی با یکدیگر ندارد. در کلاس تجاری یا بیزنس کلاس چندین نوع غذا در منوی غذایی مسافر وجود دارد و این امکان برای وی فراهم شده است که بتواند غذای دلخواه خود را به همراه نوشیدنی انتخاب کند.

 

خرید بلیط هواپیما معراج


 

امکانات پرواز در ایرلاین معراج

از جمله امکانات و خدمات این شرکت هواپیمایی می توان به ارائه خدمات مسافرتی و حمل بار در تمامی مسیرهای داخلی و خارجی، ارائه سرویس های جانبی از قبیل رزرو هتل و حمل و نقل و ... و ارائه خدمات فرودگاهی به مسافران اشاره نمود. این شرکت هواپیمایی در جهت رفع نیازهای مسافران و جلب رضایت آنها سرویس های متنوعی را در فرودگاه و در طول پرواز ارائه می نماید.
در صورتی که مسافران هواپیمایی معراج به شرایط پزشکی خاصی داشته باشند می توانند با پرسنل هواپیمایی معراج موضوع را در میان بگذارند تا هماهنگی های لازم برای منتقل نمودن مسافر به هواپیما انجام شود. در صورت نیاز صندلی چرخ دار در اختیار مسافر قرار داده می شود و پرسنل به وی کمک می کنند تا سوار هواپیما شود.

 

خرید بلیط هواپیما معراج

 

تیم پروازی هواپیمایی معراج

تیم پروازی شرکت هواپیمایی معراج پس از طی آزمون های استخدامی و تحت نظر مدیران متخصص و حرفه ای انتخاب و استخدام می شوند. خلبان ها و مهمانداران باید مراحل مختلف و آزمون های متعددی را پشت سر می گذارند تا بتوانند وارد صنعت هواپیمایی این شرکت شوند. مهمانداران مجرب و حرفه ای در طول پرواز از مسافران پذیرایی می کنند و آموزش های لازم را حین پرواز به مسافران ارائه می نمایند. تیم مهمانداری متشکل از مهمانداران جوان و کارآزموده می باشد که در جهت ارائه سرویس ها و ایمنی پرواز به مسافران آموزش های لازم را گذرانده اند.

 

خرید بلیط هواپیما معراج

 

خلبانان و کادر هواپیمایی معراج تحت نظر مدیران مجرب مراحل استخدام را پشت شر گذاشته و در این شرکت هواپیمایی مشغول به کار می شوند. به کار گرفتن کادر خلبانی مجرب و متخصص و مهندسین فنی به ایمنی و سلامت پرواز کمک شایانی می کند. دوره های آموزشی برای خلبانان و مهماندارها به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات استمرار داشته و آموزش های عمومی و تخصصی متعددی برای پرسنل در نظر گرفته شده است.

 

خرید بلیط هواپیما معراج

 

سوالات متداول
چطور می تونم بلیط چارتر ارزان قیمت هواپیمایی معراج پیدا کنم؟
معمولاً در روزهای ابتدای هفته، فصل های سرد و روزهای غیر تعطیل می توانید بلیط های ارزانتری پیدا کنید
جریمه کنسلی بلیط هواپیما معراج روز قبل پرواز چقدر است؟
اگر پرواز سیستمی باشد، بسته به کلاس پروازی 40 تا 80% می باشد
اگر از پرواز هواپیمایی معراج جا بمونم، آیا پولم برگردانده می شود؟
در صورت سیستمی بودن بلیط هواپیما معراج شما، بسته به کلاس پروازی، 50 تا 90% جریمه شامل حال شما می شود
میزان رضایت مسافران
4.1 از 5 مجموعاً 10 نظر برای هواپیمایی معراج ثبت شده است
★★★★★
★★★★★
موضوع دیدگاه
زمانبندی پرواز 4.6 / 5
تعداد دیدگاه: 10
کیفیت پذیرایی 3.6 / 5
تعداد دیدگاه: 10
برخورد مهمانداران 4.0 / 5
تعداد دیدگاه: 10
5.0
28 فروردین 1403پرواز کيش به تهران هواپیمایی معراج
3.7 صندلی من خراب بود.مهماپدار هم متوجه شد و به زبان آورد ولی هیچ اقدامی در تعویض آن نکرد
26 دی 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی معراج
3.7
31 شهریور 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی معراج
3.7 از برخورد مهماندارها بسیار سپاسگزارم
20 شهریور 1402پرواز نجف به فرودگاه امام هواپیمایی معراج
3.7
23 مرداد 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی معراج
3.0 سلام .شما با این یک لقمه کوچک نان بعنوان صبحانه و یک آبمیوه سمپل ، اول به شأن و شخصیت خودتان و همکاران دلسوز و متعهد خود و در نهایت به ما مسافران ایرانی هموطن خود بی حرمتی و بی احترامی می کنید.در گذشته ای نه چندان دور ،پروازهای خارجی که از ایران گذر داشتند،استفاده از کترینگ شرکت هواپیمایی ایران را مایه برتری ومباهات خود می دانستند.از قدیم میگن ،احترام امامزاده دست متولی اونه.
12 مرداد 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی معراج
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز قشم به تهران هواپیمایی معراج
5.0
02 اردیبهشت 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی معراج
4.3 کیفیت هواپیما به نظرم بهتر از خیلی ایرلاینا بود
18 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی معراج
3.7
11 فروردین 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی معراج