خرید بلیط هواپیما آتا

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

شرکت هواپیمایی آتا در سال 1387 در استان آذربایجان شرقی و در شهر تبریز تاسیس شد. این شرکت هواپیمایی اولین پرواز خود را در سال 1388 و به مقصد مشهد انجام داد. در اواخر سال 1388 پرواز دیگری به مقصد تهران انجام شد و این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود. شرکت هواپیمایی آتا به عنوان شانزدهمین شرکت هواپیمایی در کشور ایران تاسیس شد و قطب اصلی این ایرلاین در شهر تبریز واقع شده است. این شرکت در آغاز کار تنها با 4 فروند هواپیما فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر دارای 16 فروند هواپیما است و مقاصد داخلی .و خارجی متعددی پرواز دارد.

هواپیما ایرلاین آتااین شرکت هواپیمایی تعداد 35 خلبان و کمک خلبان، 120 مهماندار و سرمهماندار را استخدام نمود و آنها را برای یادگیری تخصص و گذارندن دوره های آموزشی به کشورهای مختلفی از قبیل ترکیه، اوکراین، سوئد و بلغارستان اعزام کرد. در ناوگان هوایی این شرکت تعداد زیادی تکنسین فعالیت دارند و کار تعمیر و نگهداری از هواپیما را انجام می دهند. این شرکت هواپیمایی برای اولین بار توانست کلاس های تخصصی آموزش نگهداری و تعمیر قطعات مکانیکی هواپیما را برگزار کند و حوادثی که تا به حال برای هواپیما ها پیش آمده است کم بوده و تلفات جانی نداشته است.
شرکت هواپیمایی آتا پس از شرکت های هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ماهان و هواپیمایی آسمان در رتبه چهارم قرار دارد و قصد دارد به جایگاه بالاتری دست یابد. خرید بلیط هواپیما از ان ایرلاین بسیار مقرون به صرفه بوده و مسافران می توانند با استفاده از خدمات آنلاین بلیط خود را در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری کنند.

هواپیما آتا در تهران

 

خرید بلیط هواپیما آتا به صورت آنلاین

برای تهیه آنلاین بلیط هواپیما وارد سایت اینترنتی بلیط کده شوید. نام مبدا و مقصد را در کادر مورد نظر وارد کرده و تاریخ رفت و برگشت خود را از روی تقویم شمسی موجود در سایت انتخاب کنید. پس از مشخص کردن تعداد مسافران گزینه جستجوی پرواز را انتخاب کنید تا لیست پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده کنید. در صفحه بعد لیستی برای شما نمایش داده می شود که در آن بلیط های موجود به مقصد انتخابی خودتان را مشاهده می کنید. بلیط های شرکت هواپیمایی آتا جزو ارزان ترین و اقتصادی ترین بلیط های هواپیما می باشد. برای مشاهده بلیط های این شرکت هواپیمایی در قسمت فیلتر نام ایرلاین آتا را انتخاب کنید و نتایج را بررسی کنید. پس از مقایسه قیمت ها، بلیط مورد نظرتان را بسته به شرایط خود انتخاب نموده و مراحل خرید را تکمیل کنید.

جستجوی بلیط هواپیما آتا


در سایت بلیط کده انواع بلیط های چارتری و سیستمی ارائه می شوند و این امکان برای شما فراهم گردیده است تا بتوانید با مقایسه قیمت ها بهترین زمان برای پرواز و مناسب ترین قیمت را انتخاب نموده و بلیط خود را خریداری کنید. تکمیل اطلاعات هر از مسافران در زمان خرید بلیط الزامی است و اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، سال تولد و کد ملی باید در بخش مورد نظر وارد شود. پس از تکمیل اطلاعات از طریق درگاه اینترنتی هزینه بلیط را پرداخت نموده و نسخه الکترونیکی بلیط هواپیما را دریافت نمائید.
 

کلاس های پروازی هواپیمایی آتا

تمامی پروازهای شرکت هواپیمایی آتا در کلاس اکونومی انجام می شوند و تنها پرواز هواپیمای ایرباس این شرکت دارای صندلی بیزنس کلاس است. خدمات ارائه شده در کلاس اکونومی بهترین کیفیت را داشته و صندلی های آن بسیار راحت و مناسب است. خدمات پذیرایی در طول سفر توسط مهمانداران کار آزموده و مجرب ارائه می گردد. در هواپیمای ایرباس A320 خدمات ویژه ای به مسافران بخش بیزنس کلاس ارائه می گردد و صندلی های این بخش بسیار راحت بوده و مسافران در پروازهای طولانی می توانند استراحت کرده و از سفر خود لذت ببرند.

کلاس پروازی هواپیمای آتا


خرید بلیط کلاس های اکونومی برای مسافران هزینه کمتری دارد. فاصله صندلی ها در این کلاس پروازی کمتر اس بیزنس کلاس است. بخش ویژه ای برای قرار دادن ساک یا کوله در داخل کابین برای هر مسافر در نظر گرفته شده است. حمل بار تا 5 کیلوگرم برای مسافران در داخل کابین رایگان است.

 


 

صدور کارت پرواز آنلاین هواپیمایی آتا

در حال حاضر امکان صدور کارت پرواز برای مسافران شرکت هواپیمایی آتا وجود نداشته و کارت پرواز تنها در گیت فرودگان صادر می شود. برای دریافت کارت پرواز باید حدود دو ساعت پیش از زمان پرواز به فرودگاه بروید. متصدی صدور کارت پرواز با دریافت مدارک و بلیط هواپیما، کارت پرواز شما را صادر نموده و آن را به شما ارائه خواهد داد. برای گرفتن کارت پرواز ارائه مدارکی از قبلی کارت ملی یا پاسپورت الزامی است. برای کودکان زیر 12 سال حضور والدین در زمان صدور کارت پرواز و ارائه مدارک شناسایی نیاز خواهد بود.
 

بلیط هواپیما داخلی هواپیمایی آتا

شرکت هواپیمایی آتا در برنامه پروازی خود به مسیرهای داخلی متعددی پرواز دارد. این شرکت در طول هفته به بیشتر شهرهای کشور پرواز انجام می دهد و مسافران می توانند از طریق سایت بلیط کده بلیط های چارتری و سیستمی را برای مقاصد داخلی تهیه نمایند. بخش پیشنهادات ویژه بلیط کده و بلیط های لحظه آخری را از دست ندهید. پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی آتا به شرح زیر است:

بلیط هواپیما تهران هواپیمایی آتا
بلیط هواپیما مشهد هواپیمایی آتا
بلیط هواپیما تبریز هواپیمایی آتا
• بلیط هواپیما تهران ارومیه هواپیمایی آتا
قیمت بلیط هواپیما اهواز هواپیمایی آتا
• بلیط هواپیما آبادان مشهد هواپیمایی آتا
• بلیط هواپیما مشهد اهواز هواپیمایی آتا
قیمت بلیط هواپیما شیراز هواپیمایی آتا
• بلیط هواپیما شیراز مشهد هواپیمایی آتا
بلیط هواپیما کرمانشاه هواپیمایی آتا
بلیط هواپیما بندرعباس هواپیمایی آتا
قیمت بلیط هواپیما کیش هواپیمایی آتا
• بلیط هواپیما تهران سبزوار هواپیمایی آتا
• بلیط هواپیما بیرجند تهران هواپیمایی آتا
بلیط هواپیما اهواز هواپیمایی آتا
بلیط هواپیما اصفهان تهران هواپیمایی آتا
• بلیط هواپیما تبریز شیراز هواپیمایی آتا
• بلیط هواپیما تبریز اهواز هواپیمایی آتا

برای خرید بلیط پرواز داخلی هواپیمایی آتا وارد سایت بلیط کده شده و پس از انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ پرواز را مشخص کنید و بلیط مورد نظرتان را خریداری نمائید. در بلیط های سیستمی هزینه بلیط برای کودکان و خردسالان کمتر از قیمت بلیط بزرگسالان است. توجه داشته باشید که باید حدود یک ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید.

 

 

بلیط خارجی هواپیمایی آتا

شرکت هواپیمایی آتا در برخی از ایام هفته به برخی از مقاصد خارجی پرواز دارد. برای اطلاع از زمان پروازها اطلاعات سایت را به طور مرتب چک کنید و از زمان پرواز و مقاصد موجود مطلع شوید. پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی آتا عبارت است از:
قیمت بلیط هواپیما استانبول تهران هواپیمایی آتا
قیمت بلیط هواپیما نجف هواپیمایی آتا
پرواز تهران به دبی هواپیمایی آتا
• بلیط هواپیما تبریز باکو هواپیمایی آتا
بلیط هواپیما گرجستان هواپیمایی آتا

 

پروازهای خارجی هواپیمایی آتا

 

بلیط چارتری هواپیمایی آتا

بلیط های چارتری از طرف سایت بلیط کده قابل خریداری است. برای مشاهده بلیط های چارتری کافی است پس از انتخاب مبدا و مقصد، از قسمت فیلتر گزینه چارتری را فعال کنید و سپس نتایج را جستجو نموده و بهترین و مناسب ترین قیمت را خریداری کنید. زمان پرواز معمولا بسیار نزدیک است و به همین دلیل امکان استرداد یا تغییر بلیط برای مسافران وجود ندارد. خرید بلیط های چارتری راهی مقرون به صرفه و اقتصادی برای سفر کردن با هواپیما است.

بلیط چارتر هواپیمایی آتا


بلیط های چارتری نسبت به بلیط های سیستمی قیمت پائین تری دارند و از سوی دفاتر فروش بلیط هواپیما یا تورهای گردشگری ارائه می شوند. امکان تغییر زمان پرواز و استرداد بلیط چارتری وجود ندارد و همانند بلیط های سیستمی تفاوتی ندارد که سن مسافر چند سال است. در بلیط های سیستمی قیمت بلیط های بزرگسالان بیشتر از قیمت بلیط کودکان و خردسالان است. بلیط های سیستمی را می توان تغییر داد و یا آن را با کسر هزینه جریمه کنسل کرد.
 

بار مجاز هواپیمایی آتا

مقدار بار مجاز برای حمل در داخل کابین 5 کیلوگرم است و ابعاد آن نباید بیشتر از یک ساک معمولی باشد. حداکثر بار مجاز برای قسمت بار نیز 30 کیلوگرم است و در صورتی که وزن بار از این اندازه بیشتر باشد، باید هزینه ای بابت اضافه بار در فرودگاه پرداخت شود. هزینه اضافه بار به ازای هر کیلوگرم برابر است با یک درصد از هزینه بلیط. حمل انواع لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، داروی زیاد و مواد آتش زا به داخل کابین ممنوع است. مقدار بار مجاز در اطلاعات بلیط درج شده است و در صورتی که قصد دارید بار بیشتری را با خود حمل کنید باید هزینه آن را در شهر مبدا پرداخت نمائید.

 

بار در هواپیمایی آتا

 

هواپیماهای ایرلاین آتا

در حال حاضر در ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی آتا 16 فروند هواپیمای مسافربری وجود دارد. این شرکت در آغاز فعالیت خود تنها 4 فروند هواپیما داشت اما با گسترش فعالیت خود توانست تعداد بیشتری هواپیما را خریداری نموده و ناوگان هوایی خود را تکمیل کند. هواپیماهای موجود در ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی به شرح زیر است:
• 8 فروند هواپیمای مک دانل داگلاس MD-83
• 3 فروند هواپیمای ایرباس A320
• 2 فروند هواپیمای بوئینگ 737
• 3 فروند هواپیمای جت EMBRAER EMB-145

 

لیست هواپیماهای آتا

اطلاعات بین المللی هواپیمایی آتا

شرکت هواپیمایی آتا با نام تجاری آتا ایرلاین در سال 1387 تاسیس شد. مقر اصلی این شرکت در شهر تبریز واقع شده است. کد یاتا شرکت هواپیمایی آتا I3 است. کد ایکائو این شرکت TBZ است. لوگوی این شرکت هواپیمایی به شکل یک پرونده زیبا طراحی شده است و نام آتا به زبان انگلیسی و به حالتی بسیار جذاب نوشته شده است. رنگ های به کار رفته در لوگو آبی تیره و قرمز هستند و لوگوی شرکت هواپیمایی آتا نیز به رنگ قرمز و بر روی دم هواپیما نقش بسته است. دفاتر فروش شرکت هواپیمایی آتا در فرودگاه مهرآباد و شهرک اکباتان واقع شده است. همچنین در شهرهای تبریز و مشهد و فرودگاه های بین المللی کازان روسیه و فرودگاه نجف دفاتر فروش این شرکت هواپیمایی فعال می باشند.

 


 

پذیرایی در هواپیمایی آتا

سرو انواع غذای گرم و سرد در طول مسیر پرواز متناسب با مدت زمان پرواز و ساعت آن انجام می شود. غذاهای این شرکت هواپیمایی در کیترینگ مخصوص آن طبخ می شود و برای دو کلاس اکونومی و بیزنس کلاس با غذاهای متنوعی از مسافران پذیرایی می شود. نوشیدنی و دسر در کنار غذا نیز سرو می شود. تمامی غذاها با استفاده از مواد تازه و باکیفیت تهیه شده و در بسته بندی های بهداشتی عرضه می گردد.

پذیرایی در هواپیمایی آتا


در کیترینگ شرکت هواپیمایی آتا انواع صبحانه، ناهار و شام و انواع میان وعده تهیه می شود و برای مسیرهای طولانی انواع غذای گرم برای مسافران سرو می گردد. نوع و نحوه سرو غذا و نوشیدنی به تعداد مسافران، مدت زمان پرواز، ساعت حرکت هواپیما و نوع مسافران بستگی دارد. امروزه بیشتر ایرلاین ها دارای کیترینگ مخصوص به خود هستند و در زمینه ارائه خدمات و تامین امکانات مورد نیاز مسافران با یکدیگر در رقابت می باشند.
 

تیم پروازی هواپیمایی آتا

تیم پروازی شرکت هواپیمایی آتا متشکل از خلبان و کمک خلبان با تجربه و متخصص و مهمانداران خوش برخورد و با سابقه است. تیم پروازی این شرکت هواپیمایی پس از گذراندن دوره های آموزشی مشغول به کار شده اند و تمامی آموزش های لازم برای ارائه بهترین خدمات را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. مدیریت شرکت هواپیمایی برای استخدام نیروهای خود بسیار محتاط و سخت گیرانه عمل می کند و هدف از آن ارائه بهترین خدمات به مسافران می باشد.

 

 

تیم پروازی آتا

تیم پروازی آتا

 

خلبانان، مهندسین و مهمانداران شرکت هواپیمایی آتا به طور پیوسته تحت آموزش قرار دارند و با یادگیری آموزش های جدید سعی دارند بهتر کیفیت ارائه خدمات به مسافران را بهبود بخشیده و بالاترین جایگاه را در هواپیمایی کشور ایران کسب نمایند.
 

سوالات متداول
هواپیمایی آتا متعلق به کدام سازمان است؟
این ایرلاین خصوصی و متعلق به آقای محمد رضا زنوزی مطلق می باشد
پروازهای خارجی ایرلاین آتا به کدام شهرها می باشد؟
استانبول، دبی، کازان، قندهار، نجف وکویت مقاصد بین المللی ایرلاین آتا می باشد
هواپیمایی آتا چند هواپیما دارد؟
شرکت هواپیمایی آتا 16 هواپیما دارد
مرکز اصلی هواپیمایی آتا در کدام شهر است؟
مقر اصلی هواپیمایی آتا در شهر تبریز قرار دارد
میزان رضایت مسافران
3.4 از 5 مجموعاً 76 نظر برای هواپیمایی آتا ثبت شده است
★★★★★
★★★★★
موضوع دیدگاه
زمانبندی پرواز 3.2 / 5
تعداد دیدگاه: 76
کیفیت پذیرایی 3.3 / 5
تعداد دیدگاه: 76
برخورد مهمانداران 3.9 / 5
تعداد دیدگاه: 76
5.0
02 خرداد 1403پرواز کيش به اصفهان هواپیمایی آتا
5.0
02 خرداد 1403پرواز کيش به اصفهان هواپیمایی آتا
2.3 افتضاح
01 خرداد 1403پرواز تهران به مشهد هواپیمایی آتا
3.0
30 اردیبهشت 1403پرواز مشهد به اصفهان هواپیمایی آتا
3.0 با تشکر از زحمات دست اندر کاران کل هواپیمایی همه موارد در حد متوسط بود . تنها مورد آزار دهنده زمان طولانی تحویل چمدانها بود . که حدود 45 دقیقه یعنی به اندازه یک پرواز طول میکشه . بعضی از خطوط قبل از رسیدن مسافر به سالن بارها روی ریل هستن .
26 اردیبهشت 1403پرواز اهواز به تهران هواپیمایی آتا
3.0 کیفیت پذیرایی در حد اتوبوس بود و واقعا برای ایر لاین واقعا بد بود
16 اردیبهشت 1403پرواز اصفهان به مشهد هواپیمایی آتا
5.0
16 اردیبهشت 1403پرواز تهران به اهواز هواپیمایی آتا
5.0
28 فروردین 1403پرواز تهران به اهواز هواپیمایی آتا
4.3
22 فروردین 1403پرواز تهران به تبريز هواپیمایی آتا
1.7 پرواز تاخیر داشت و با یک هواپیما دیگه عوض شد و شماره های صندلی ها عوض شدن و همه مسافران رو به زحمت انداختن برای ما بلیط ردیف شماره 9 صادر شده بود و بعد از تغییر پرواز شماره 32 رو به ما دادن و آخرین صندلی هواپیما قرار گرفتیم
06 فروردین 1403پرواز تهران به اهواز هواپیمایی آتا
1.0 به شدت افتضاح من قرار کاری داشتم باعث ضرر مالی شد واسم هیچ پروازی دیگه نبود که جایگزین کنم و کنسل کنم پروازمو من برنامه ریزی کرده بودم همچنین کارت پرواز درخواست صندلی جلو هواپیما داشتم به دلیل بیماری که دارم ردیف 24 بهم دادن ودر اخر پرواز ما باید تشکر میکردیم از خدمه بابت خدمات عالییییی و تاخیر 2/5 ساعت 😂😂واقعا افتضاح بود من حتما شکایت میکنم از ایرلان آتا
02 فروردین 1403پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
4.3 با یکم تاخیر عالی بود.
24 اسفند 1402پرواز تهران به تبريز هواپیمایی آتا
3.0 طول پرواز و هدایت پرواز بسیار عالی بود از نطر پذیرایی بسیار ضعیف بود پروازی که دومیلیون تیکت پرداخت میشه پذیراییش یه کیک و شیر نمیشه
21 اسفند 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی آتا
3.0 سلام مهم ترین مسئله تاخیر در پروازاست بدون استثنا همشون تاخیرداره ی بعضا هم کنسلی داره متاسفانه به وقت مسافر اصلا اهمیت داده نمیشه
23 بهمن 1402پرواز تبريز به تهران هواپیمایی آتا
2.3 متاسفانه همیشه با تاخیر ویا لغو هستش
21 مهر 1402پرواز تهران به تبريز هواپیمایی آتا
1.0 همیشه تاخیر داره خیلی هواپیمایی مزخرفی هستش، دیگه هیچوقت با این هواپیما سفر نمیکنم
11 مهر 1402پرواز تهران به تبريز هواپیمایی آتا
5.0
09 مهر 1402پرواز تبريز به تهران هواپیمایی آتا
5.0
09 مهر 1402پرواز تبريز به تهران هواپیمایی آتا
3.7 خلبان پرواز فوق العاده بود
08 مهر 1402پرواز اروميه به تهران هواپیمایی آتا
4.3
25 شهریور 1402پرواز بندر عباس به تهران هواپیمایی آتا
2.3 پرواز ساعت 5 صبح به دلیل نقص فنی حرکت نکرد تا الان که 7و 30 دقیقه هست پرواز نکردیم
22 شهریور 1402پرواز تهران به تبريز هواپیمایی آتا
1.7 با کنسل شدن پرواز ایرلاین یا سایت موظف هست پرواز دیگه جایگزین کنه که چنین اتفاقی نیفتاد،
19 شهریور 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
3.7
14 شهریور 1402پرواز نجف به تهران هواپیمایی آتا
3.7 نیاز به دوبار تذکر حجاب نیست فاصله صندلی ها کم است چرا دوبار اب پذیرایی دارد گازدار و ساده مجله محتوای زیادی نداشت
29 مرداد 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
4.3 شرکت هواپیمایی آتا نمونه وعالی در کل ایر لاین ها فقط حیف که بعضی وقتا بلیط پیدا نمیکنم مجبورم با ایرلاین های دیگه سفر کنم
28 مرداد 1402پرواز تبريز به تهران هواپیمایی آتا
3.0
09 مرداد 1402پرواز مشهد به اصفهان هواپیمایی آتا
5.0
09 مرداد 1402پرواز تهران به اهواز هواپیمایی آتا
2.3
27 تیر 1402پرواز مشهد به اصفهان هواپیمایی آتا
2.3 تاخیر 40 دقیقه ای در شروع پرواز به همراه تاخیر 15 دقیقه ای از زمان فرود تا لحظه خروج برای یک شرکت هواپیمایی معتبر قابل قبول نیست من نمیدانم که اتا یک شرکت معتبر است یا خیر؟
22 تیر 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
3.0
09 تیر 1402پرواز تهران به تبريز هواپیمایی آتا
3.0
31 خرداد 1402پرواز تهران به شيراز هواپیمایی آتا
3.7
25 خرداد 1402پرواز تهران به اهواز هواپیمایی آتا
1.7 واقعا اینهمه تاخیر به چه دلیل
21 خرداد 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی آتا
1.0 پرواز مشهد تهران،پس از سوار شدن اعلام خرابی شد ومجدد پیاده وبا کلی علافی با زاگرس پرواز انجام شد.
15 خرداد 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
4.3
11 خرداد 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی آتا
2.3
07 خرداد 1402پرواز تهران به اهواز هواپیمایی آتا
5.0
06 خرداد 1402پرواز تهران به اهواز هواپیمایی آتا
1.7 واقعا جای تأسف این سرویس و این برنامه ریزی درش و گل بگیر ید.
05 خرداد 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
5.0
03 خرداد 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی آتا
1.0 بدنرین پرواز عمرم بود
31 اردیبهشت 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی آتا
5.0
30 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
2.3 ظروف غذا تا تهران دستمون موند به مهماندار هم که گفتیم نگرفت
26 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
2.3 پرواز حدود 3 ساعت تاخیر داشت، از مسئول ایرلاین تو فرودگاه پرسیدم چرا اطلاع رسانی نکردید میگه ما اطلاع دادیم از جایی که بلیط رو تهیه کردید بپرسید چرا بهتون پیامک ندادن و اطلاع رسانی نکردند... مطمئنا نه ایرلاین و نه این سایت عدم ارسال پیامک تاخیر پرواز رو گردن نمیگیرن
25 اردیبهشت 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی آتا
3.0
25 اردیبهشت 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی آتا
2.3 با سلام ،بنده با توجه به شرایط کاری که دارم در ماه مسافرت های هوایی زیادی دارم. متأسفانه اولین بار بود که با آتا پرواز کردم،کیفیت صندلی ها خیلی بد و غیر قابل قبول بود.فاصله صندلی ها خیلی کم بود و زجر آور بود.بار آخرم بود که سوار شدم.بای بای بای.
18 اردیبهشت 1402پرواز تهران به يزد هواپیمایی آتا
4.3
14 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به رشت هواپیمایی آتا
1.0
10 اردیبهشت 1402پرواز اهواز به تهران هواپیمایی آتا
5.0
07 اردیبهشت 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی آتا
5.0
06 اردیبهشت 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی آتا
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی آتا
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز يزد به مشهد هواپیمایی آتا
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
5.0
02 اردیبهشت 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی آتا
3.0
02 اردیبهشت 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی آتا
2.3
31 فروردین 1402پرواز تهران به اهواز هواپیمایی آتا
3.7 این عادیه پروازا اینقد تاخیر می خوره؟
22 فروردین 1402پرواز تهران به قشم هواپیمایی آتا
5.0
20 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی آتا
5.0
20 فروردین 1402پرواز تهران به تبريز هواپیمایی آتا
4.3
18 فروردین 1402پرواز شيراز به تهران هواپیمایی آتا
5.0
17 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی آتا
3.7
17 فروردین 1402پرواز شيراز به تهران هواپیمایی آتا
3.0 از خلبان شکر ابی بابت پرواز عالیشون بسیار سپاسگزاریم...
17 فروردین 1402پرواز شيراز به تهران هواپیمایی آتا
2.3
15 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی آتا
4.3
14 فروردین 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
3.0
14 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی آتا
3.0
14 فروردین 1402پرواز بندر عباس به تهران هواپیمایی آتا
4.3
14 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی آتا
3.0
14 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی آتا
3.0
13 فروردین 1402پرواز مشهد به تبريز هواپیمایی آتا
3.0 همیشه تاخخخیر
13 فروردین 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا
1.0
12 فروردین 1402پرواز مشهد به اصفهان هواپیمایی آتا
1.0 اتا چبه بابا
07 فروردین 1402پرواز اصفهان به کيش هواپیمایی آتا
3.7 در کل راضی بودم
06 فروردین 1402پرواز مشهد به تبريز هواپیمایی آتا