خرید بلیط هواپیما مشهد

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

آموزش خرید بلیط هواپیما مشهد

با استفاده از درگاه سایت بلیط کده به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانید بلیط هواپیما مشهد را خریداری نمایید. پس از ورود به صفحه اول چند نوار برای شما نمایش داده می شود که از طریق آن مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص می کنید. مراحل خرید بلیط از طریق سایت به شرح زیر می باشد:

بلیط هواپیما مشهد

 

خرید بلیط هواپیما مشهد

با خرید بلیط هواپیما مشهد از طریق سایت بلیط کده این شانس را دارید که ارزان ترین بلیط را پیدا کنید. دقت داشته باشید که قیمت بلیط در هر لحظه ممکن است با تغییراتی همراه باشد بنابراین توصیه می شود قیمت بلیط ها را در ساعات مختلف روز بررسی کنید و در لیستی که برای شما نمایش داده می شود مناسب ترین قیمت را بیابید. از دیگر مزایای خرید بلیط هواپیما مشهد به صورت آنلاین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

خرید بلیط هواپیما مشهد

رزرو بلیط هواپیما مشهد

پس از یافتن پروازی که نیازهای شما را برآورده می کند، آن را انتخاب کرده و به مرحله بعدی بروید. باید مشخصات خود مانند نام، کد ملی را وارد کنید. پس از وارد کردن مشخصات مسافر، از شما خواسته می شود تا پرداخت را انجام دهید. پس از پرداخت، یک ایمیل تایید با مشخصات پرواز خود دریافت خواهید کرد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد

برای پیدا کردن قیمت بلیط هواپیما مشهد شما از قطعیت بلیط خود اطمینان حاصل می کنید و در صورتی که برنامه شما تغییر کند و بخواهید سفر خود را به زمان دیگری موکول کنید می توانید بدون هیچ مشکلی بلیط خود را پس دهید و یا زمان آن را عوض کنید. قیمت بلیط های سیستمی همیشه ثابت هستند و قیمت بلیط هواپیما مشهد تحت هیچ شرایطی تغییر نمی کنند. اما بلیط های چارتری ممکن است در مناسب های مختلف یا روزهای خاص تغییر قیمت دارند.

ممکن است بلیط های سیستمی نسبت به بلیط های چارتری قیمت بیشتری داشته باشند اما مزیت آن در این است که با خرید بلیط سیستمی می توانید برنامه سفر خود را از قبل مشخص کنید و با خیالی آسوده به سفر بروید. قیمت بلیط برای سنین مختلف متفاوت خواهد بود و در زمان خرید بلیط می تواند کلاس مورد نظرتان را انتخاب نمایید. قیمت بلیط هواپیما مشهد بر اساس نوع کلاس متغیر می باشد و جریمه کنسلی آنها نیز با یکدیگر تفاوت دارد.

 

هواپیما مشهد

 

بلیط هواپیما مشهد رفت و برگشت

بلیط های پرواز مشهد را می توان به دو نوع بلیط سیستمی و چارتری تقسیم کرد. بلیط سیستمی توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شوند، اما بلیط چارتری توسط آژانس های مسافراتی (چارترکننده) به فروش می رسند. این آژانس ها بخشی یا همه صندلی های شرکت هواپیمایی را خریداری می کنند تا با قیمت مورد نظر خود بفروشند؛ بنابراین قیمت بلیط چارتری اغلب ارزان تر از بلیط سیستمی مشهد است. قیمت بلیط سیستمی اغلب در طول سال تغییر نمی کند و ثابت است، اما بلیط چارتر بسته به فصول پر تقاضا تغییر می کند.

بلیط سیستمی برای کودکان اغلب نصف قیمت بلیط بزرگسالان است، اما قیمت بلیط چارتری کودکان با بزرگسالان مشابه است. بلیط سیستمی را می توان کنسل کرد، اما جریمه کنسلی دریافت می شود. بلیط چارتری در بیشتر موارد غیرقابل کنسل است، ولی اگر چند هفته به پرواز شما باقی مانده است، شاید آژانس مسافرتی با کنسلی شما موافقت کرد. هر چه به تاریخ پرواز نزدیک شویم، بلیط چارتری با قیمت کمتری به فروش می رسد.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران

فرودگاه مشهد

 

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در زمان پیدا کردن قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران مورد بررسی قرار می گیرد، قیمت بلیط است. اگر می خواهید بلیط هواپیما با قیمت مناسب پیدا کنید از پیشنهادات ویژه ما غافل نشوید.

در صورتی که زمان و روز سفر برایتان زیاد مهم نیست با خرید بلیط های لحظه آخری می توانید با هزینه ای کمتر به مشهد سفر کنید. برای پیدا کردن بهترین قیمت زمان پروازها را در زمان های مختلف بررسی کنید تا بهترین و مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران را پیدا کنید. شرایط بلیط هایی که در قسمت پیشنهادات ویژه ارائه می شود درست شبیه به بلیط های سیستمی هواپیما مشهد است و پس از انتخاب بلیط با وارد کردن اطلاعات مسافران و انتخاب نوع کلاس پرواز می توانید بلیط مورد نظرتان را خریداری کنید.

در پیشنهادات ویژه روزهای مختلف را چک کنید و از میان ایرلاین های موجود مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران را انتخاب نمایید. در میان لیست پیشنهادات ویژه بلیط کده پروازهای مختلفی را مشاهده می کنید و با توجه به برنامه زمانی خود می توانید بهترین گزینه را برای سفر به مشهد انتخاب کنید.

در قسمت پیشنهادات ویژه اطلاعات دیگری نیز برای کاربران نمایش داده می شود و اخبار قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران بلیط ها و تغییرات قیمت در طول هفته در این قسمت درج می گردد. با پیگیری مرتب این قسمت می توانید از جدیدترین قیمت ها و تغییرات آنها مطلع شوید.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ارزان مشهد

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ارزان مشهد به شرایط شما بستگی دارد. برخی از روزها و فصول میتوانند زمان خوبی برای سفر باشند. برای مثال،روز تولد امام رضا یا اوایل بهار اغلب بلیط هواپیما گران است، زیرا تقاضا برای بلیط افزایش پیدا میکند. همچنین فصول سرد سال اغلب با تقاضای کمتری همراه است، بنابراین بلیط پرواز مشهد ارزان تر خواهد بود. با این حال، خطوط هوایی مشهد از جمله پر ترددترین مسیرهای پروازی در کشور محسوب میشوند که در طول سال تقاضای بالایی دارد. پس هر موقع دلتان هوس دیدن حرم امام رضا کرد، برای سفر خود را آماده کنید.

ایرلاین های فعال در مشهد

در زمان خرید بلیط مشاهده می کنید که بلیط ها از طریق شرکت های هواپیمایی متنوعی ارائه می گردند. ایرلاین های متعددی در کشور در زمینه فروش بلیط هواپیما مشهد فعالیت دارند. از جمله شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما مشهد عبارتند از ایران ایر، ایران ایرتور، زاگرس، کاسپین، سپهران، قشم ایر، ماهان ایر، آتا، کیش ایر، ساها، معراج و آسمان. بیشترین پروازها به سمت مشهد از سمت تهران، شیراز، اصفهان، کرمان، زاهدان، تبریز، رشت، بندرعباس، کیش، ساری و اهواز است و روزانه تعداد پروازهای متعددی به سمت مشهد در حرکت هستند.

در زمان خرید بلیط هواپیما مشهد قیمت هر یک از ایرلان ها را بررسی نموده و سپس برای خرید اقدام نمائید. با انتخاب بهترین و مناسب ترین پرواز، سفری ایمن و راحت را تجربه خواهید کرد.

 

 

مشهد را بهتر بشناسید!

 

شهر مشهد

 

شهر مقدس مشهد یکی از پرطرفدارترین مقاصد سفرهای زیارتی برای ایرانیان محسوب می شود و زائران بسیاری در ایام خاص و تعطیلات به این شهر سفر می کنند. این شهر به دلیل وجود بارگاه اما رضا (ع) به یکی مقاصد زیارتی تبدیل شده است و به همین دلیل از نظر گردشگری به عنوان یکی از پر رفت و آمدترین شهرهای کشور ما شناخته می شود. شما می توانید در مقالۀ جاهای دیدنی مشهد اطلاعات کاملی از مراکز گردشگری مشهد مطالعه نمایید.

هدف بیشتر مسافرانی که به مشهد سفر می کنند زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) است اما اماکن گردشگری و بناهای تاریخی بسیاری در این شهر و شهرهای اطراف آن وجود دارد که نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب نموده است.

مساجد قدیمی، بازارهای سنتی و اماکن تاریخی و باستانی موجود در شهر مشهد موجب شده است که این شهر به عنوان مجموعه کاملی از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و تفریحی بدل شود. یکی از پربازدیدترین بناهای تاریخی در اطراف شهر مشهد مجموعه سنگ بست است که از جمله قدیمی ترین آثار باقی مانده از معماری اسلامی در استان خراسان محسوب می شود.

بنای باستانی هارونیه نیز از دیگر جاذبه های گردشگری و تاریخی می باشد که در شهر توس واقع شده است. از دیگر جاذبه های گردشگری شهر مشهد می توان به آرامگاه نادرشاه، آرامگاه فردوسی، طرقبه، پارک جنگلی وکیل آباد و ییلاقات شاندیز اشاره نمود. در شهر مشهد اماکن دیدنی و زیبای بسیاری وجود دارد که نباید از آنها غافل شد.

 

فرودگاه شهر مشهد

 

فرودگاه شهر مشهد در 1330 ساخته شده است و مساحت آن به 500 هکتار می رسد.

این فرودگاه در جنوب شرقی شهر مشهد قرار دارد و به عنوان دومین فرودگاه پرتردد کشور ایران فعالیت دارد. بیش از 70 پرواز به طور روزانه وارد شهر مشهد می شود و در برخی از مناسب ها و فصول خاص این تعداد به 120 پرواز در روز نیز می رسد.

سوالات متداول
چه فرودگاهی در مشهد وجود دارد و چگونه به مرکز شهر مشهد دسترسی دارد؟
فرودگاه شهید هاشمی نژاد در نزدیکی شهر مشهد قرار دارد که می توانید به وسیله تاکسی های فرودگاه و در ساعات خاص اتوبوس به فرودگاه مشهد مراجعه نمایید
آیا ممکن است تاریخ پرواز برای مسافر تغییر کند؟
در صورتی که پرواز شما چارتر نباشد و زمان مورد نیاز تا پرواز باقی مانده باشد، شما می توانید ضمن پرداخت جریمه اقدام به تغییر تاریخ پرواز خود به مشهد بنمایید.
چه تعداد پرواز به مشهد در هر روز وجود دارد؟
از شهرها مختلف، به صورت معمول روزانه بیش از 100 پرواز به فرودگاه مشهد صورت می پذیرد