خرید بلیط هواپیما کاسپین

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

شرکت هواپیمایی کاسپین در سال 1372 تاسیس شد و یکی از اولین شرکت های خصوصی فعال در صنعت حمل و نقل هوایی کشور ایران است. شرکت هواپیمایی کاسپین در ابتدای تاسیس با چهار فروند هواپیما فعالیت خود را آغاز کرد و خرید بلیط هواپیما کاسپین به مرور زمان و با گسترش فعالیت خود بر تعداد هواپیماها افزایش پیدا کرد. دفتر اصلی این شرکت هواپیمایی در فرودگاه مهرآباد واقع شده است و با همکاری نیروی هوایی کشور ایران مشغول به کار می باشد. این شرکت هواپیمایی در طول هفته بیش از 300 پرواز به مقاصد داخلی و خارجی دارد و خرید بلیط هواپیما این ایرلاین به صورت آنلاین در دسترس عموم می باشد.

خرید بلیط هواپیما کاسپین

 شرکت هواپیمایی کاسپین در ابتدا با استفاده از هواپیماهای توپولوف فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه 5 فروند هواپیمای توپولوف دیگر خریداری کرد و در آشیانه خود قرار داد. اما پس از سال 1388 که خرید هواپیماهای توپولوف در ایران ممنوع شد، شرکت هواپیمایی کاسپین اقدام به خرید هواپیماهای بوئینگ نمود. پس از سال 1392 این شرکت هواپیمایی تعداد بیشتری هواپیمای بوئینگ خریداری نمود و فعالیت خود را گسترده تر کرد به صورتی که در حال حاضر یکی از به هواپیمایی برتر کشور ایران محسوب می شود.
شرکت هواپیمایی کاسپین در سال 1393 سامانه سیمرغ را راه اندازی نمود. این سیستم در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شده است. تعداد بیش از 50 پرواز داخلی و خارجی توسط این شرکت انجام می شود و هواپیماهای این شرکت در بیشتر مقاصد داخلی کشور فعال هستند. پروازهای خارجی متعددی نیز توسط شرکت هواپیمایی کاسپین به مقاصد خارجی از جمله دبی و ترکیه انجام می شود.

 

 


خرید بلیط هواپیما هواپیمایی کاسپین به صورت آنلاین

جهت خرید بلیط هواپیما کاسپین کافی است وارد سایت بلیط کده شوید و مراحل خرید بلیط را تکمیل کنید. در صفحه اول نوع پرواز خود را انتخاب کنید. سپس مبدا و مقصد پرواز را مشخص نموده و در قسمت بعد تاریخ پرواز و در صورت تمایل تاریخ برگشت را نیز انتخاب نمائید. تعداد مسافران جهت خرید بلیط هواپیما کاسپین را مشخص کنید. هزینه بلیط مسافران بزرگسال با هزینه بلیط مسافران خردسال متفاوت است به همین دلیل مشخص کردن سن مسافران اهمیت دارد. اگر می خواهید تنها بلیط های شرکت هواپیمایی کاسپین را مشاهده کنید کافی است از قسمت فیلتر نام ایرلاین کاسپین را انتخاب کرده و نتایج را مشاهده کنید. خرید بلیط هواپیما را در بلیط کده تنها با چند کلیک می توانید نجربه کنید.

 

خرید بلیط هواپیما کاسپین


با استفاده از بخش فیلتر این امکان برای شما وجود دارد که جستجوی خود را بنا به شرایط و نیازهای خود مرتب سازی کنید. سپس بر اساس زمان پرواز و قیمت بلیط، پرواز مورد نظرتان را انتخاب نموده و با تکمیل اطلاعات مسافران خرید خود را نهایی کنید. با استفاده از سیستم فروش آنلاین سایت بلیط کده می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن بلیط هواپیما خود را خریداری نموده و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. با خرید از طریق سایت این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید از بلیط های چارتری و لحظه آخری مطلع شوید.

 

خرید بلیط هواپیما کاسپین


 

کلاس های پروازی هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین بلیط های خود را در دو کلاس پروازی اکونومی (عادی) و بیزنس کلاس ارائه می نماید. در زمان خرید بلیط می توانید کلاس پروازی مورد نظرتان را از قسمت فیلتر انتخاب نموده و پس از مقایسه قیمت ها و شرایط موجود بلیط خود را خریداری کنید. خدمات و امکانات کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی کاسپین به شرح زیر است:

 

خرید بلیط هواپیما کاسپین

 

کلاس پروازی اکونومی هواپیمایی کاسپین

در کلاس پروازی عادی یا اکونومی صندلی هایی راحت و پذیرایی رایگان برای مسافران در نظر گرفته شده است. صندلی ها به صورت ردیفی پشت سر یکدیگر قرار دارند و نوع غذایی که برای تمام مسافران بخش کلاس اکونومی سرو می شود یکسان می باشد. خدمات ویژه ای برای سرگرمی مسافران وجود ندارد و امکانات موجود در داخل کابین به صورت مشترک برای تمام مسافران در نظر گرفته شده است.
 

کلاس پروازی بیزنس هواپیمایی کاسپین

در کلاس پروازی بیزنس خدمات ویژه ای به مسافران ارائه می شود. مسافران در طول سفر چندین بار پذیرایی می شوند و غذای مخصوصی برای آنها سرو می شود. نوشیدنی و غذاهای متنوعی برای کلاس پروازی بیزنس تهیه می شود و مسافران می توانند از میان منوی موجود غذا و نوشیدنی مورد علاقه خود را انتخاب کنند. صندلی های بیزنس کلاس بزرگتر و راحت تر است و مسافران می توانند در پروازهای طولانی استراحت کنند.

 

خرید بلیط هواپیما کاسپین

 

صدور کارت پرواز آنلاین هواپیمایی کاسپین

در حاضر امکان دریافت کارت پرواز برای مسافران شرکت هواپیمایی کاسپین وجود ندارد و کارت پرواز تنها در کانترهای مخصوص صدور کارت پرواز در فرودگاه صادر می شوند.
 

خرید بلیط هواپیما کاسپین

 

پروازهای داخلی هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین در برنامه هفتگی خود تعداد بیشماری پرواز به مقاصد داخلی کشور دارد. در صورتی که قصد سفر به شهرهای داخلی کشور را دارید می توانید بلیط هواپیما را از این شرکت هواپیمایی خریداری کنید. برای انتخاب بلیط های هواپیمایی کاسپین کافی است نام ایرلاین را در بخش فیلتر انتخاب نموده و سپس بلیط مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید. بلیط ها بر اساس ارزانترین تا گرانترین مرتب سازی شده است و این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید قیمت ها مقایسه نموده و زمان مناسب برای پرواز را انتخاب کنید. پروازهای داخلی هواپیمایی کاسپین به شرح زیر است:
بلیط هواپیما تهران هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما عسلویه تهران هواپیمایی کاسپین
بلیط هواپیما بندرعباس هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تهران بندرعباس هواپیمایی کاسپین
خرید بلیط هواپیما اصفهان هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما اهواز اصفهان هواپیمایی کاسپین
خرید بلیط هواپیما شیراز هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما یزد تهران هواپیمایی کاسپین
بلیط هواپیما مشهد هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تبریز تهران هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما اهواز تهران هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تهران اصفهان هواپیمایی کاسپین
بلیط هواپیما کیش هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما اصفهان تهران هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تهران تبریز هواپیمایی کاسپین
از طریق سایت بلیط کرده تمامی بلیط های سیستمی، بلیط های چارتری و بلیط های لحظه آخری با اطلاع شما خواهد رسید و در لیستی که مشاهده می کنید می توانید تمامی بلیط ها را مشاهده کنید. تنها باید مبدا و مقصد خود را انتخاب نموده و از لیست موجو.د بلیط مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

خرید بلیط هواپیما کاسپین


 

پروازهای خارجی هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین در برنامه پروازی خود پروازهای خارجی متعددی دارد. شما از طریق سایت بلیط کده می توانید برای مقاصد خارج از کشور نیز بلیط هواپیما تهیه کنید. کافی است مبدا و مقصد را انتخاب نموده و پس از انتخاب ایرلاین مورد نظر، بلیط های هواپیما برای تاریخ سفرتان را مشاهده کنید. پروازهای خارجی هواپیمایی کاسپین به شرح زیر است:
• بلیط هواپیما تهران دبی هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تهران سلیمانیه هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تهران اربیل هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تهران نجف هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تهران بغداد هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تهران استانبول هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تهران ازمیر هواپیمایی کاسپین
• بلیط هواپیما تهران اسپارتا هواپیمایی کاسپین
توجه داشته باشید که یک ساعت و نیم قبل از زمان پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید و مدارک مورد نیاز از جمله پاسپورت، ویزا و هر مدرک دیگری که لازم است را در کیف دستی خود قرار دهید. گیت های پرواز نیم ساعت قبل از پرواز بسته خواهند شد. بنابراین حضور به موقع شما در فرودگاه موجب ایجاد نظم در ارائه خدمات خواهد بود.

 

 

خرید بلیط هواپیما کاسپین

 

پروازهای چارتری هواپیمایی کاسپین

پروازهای چارتری در مقایسه با پروازهای سیستمی قیمت پائین تری دارند و توسط آژانس های هواپیمایی عرضه می شوند. این پروازها معمولا در زمانی نزدیک به پرواز به فروش می رسند. بلیط های سیستمی را می توان کنسل کرد و یا زمان آن را تغییر داد اما امکان تغییر زمان و کنسل کردن بلیط های چارتری وجود ندارد. برای مشاهده بلیط های چارتری هواپیمایی کاسپین در قسمت فیلتر ابتدا عنوان چارتری را انتخاب کنید و سپس از قسمت ایرلاین ها، هواپیمایی کاسپین را انتخاب نموده و نتایج را مشاهده کنید.

بار مجاز هواپیمایی کاسپین

مقدار بار مجازی که مسافر می تواند به داخل کابین حمل کند در پروازهای کلاس اکونومی 5 کیلوگرم است و در پروازهای بیزنس کلاس 7 کیلوگرم می باشد. مسافران در پروازهای داخلی می توانند تا 20 کیلوگرم بار داشته باشند و مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی برای کلاس اکونومی 25 کیلوگرم و برای بلیط های بیزنس کلاس 30 کیلوگرم است. در صورتی که وزن بار بیشتر از مقدار تعیین شده باشد، مسافر بایستی در شهر یا کشور مبدا هزینه اضافه بار را پرداخت کند. در صورتی که مسافر قصد داشته باشد حیوان خانگی خود را با خود حمل کند باید آن را به مسئولین خدمات بار تحویل دهد زیرا امکان حمل حیوان خانگی در داخل کابین وجود ندارد.

 

خرید بلیط هواپیما کاسپین


 

هواپیماهای هواپیمایی کاسپین

در حال حاضر در ناوگان هوایی شرکت هواپیمای کاسپین 9 فروند هواپیما وجود دارد. از جمله هواپیماهای ناوگان هوایی این شرکت می توان به 6 فروند هواپیمای MD-83، یک فروند هواپیمای بوئینگ B737-400 و یک فروند هواپیمای بوئینگ B737-500 اشاره کرد.
 

اطلاعات بین المللی هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین در سال 1372 تاسیس شد و با نام رسمی کاسپین فعالیت خود را آغاز نمود. کد یاتا این شرکت هواپیمایی IV است و مقر اصلی آن در شهر تهران قرار دارد. شرکت هواپیمایی کاسپین با 9 فروند هواپیما در مقاصد داخلی و خارجی متعددی فعالیت دارد.
 

پذیرایی در هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین مجهز به کیترینگ اختصاصی بوده و انواع غذاهای گرم و سرد را با استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت تهیه می نماید. کیترینگ شرکت هواپیمایی کاسپین برای برخی از شرکت های هواپیمایی دیگر نیز غذا آماده می کند. شرکت هواپیمایی کاسپین در پروازهایی که بیش از یک ساعت است با انواع نوشیدنی و تنقلات از مسافران خود پذیرایی می کند. منوی غذایی این شرکت هواپیمایی بر اساس زمان پرواز و مدت سفر برنامه ریزی شده است و از انواع غذاهای گرم و سرد و میان وعده برای پذیرای از مسافران استفاده می شود.
 

امکانات پرواز در هواپیمایی کاسپین

مسافران شرکت هواپیمایی کاسپین می توانند از طریق سایت بلیط کده سفر خود را نهایی کرده و به مقصد مورد نظرشان سفر کنند. شرکت هواپیمایی کاسپین دارای رمپ اختصاصی در فرودگاه مهرآباد است و هر گونه تعمیرات مورد نیاز در این بخش انجام می شود. استخدام نیروی کارآزموده و متخصص، کاهش میزان تاخیرها در پروازهای داخلی و خارجی، ارائه خدمات رفاهی به مسافران به بهترین شکل ممکن است جمله امکانات پروازی این شرکت هواپیمایی است.

 

خرید بلیط هواپیما کاسپین


 

تیم پروازی هواپیمایی کاسپین

تیم پروازی شرکت هواپیمایی کاسپین متشکل از خلبانان خبره و متخصص، مهمانداران حرفه ای و مجرب، تیم تعمیر و نگهداری و پرستاران پرواز می باشد. این شرکت در تیم پروازی خود از نیروهای جوان و کارآزموده بهره گرفته است. پرسنل خدمت گذار در شرکت هواپیمایی کاسپین سابقه درخشانی را در سابقه کاری خود دارند و برای ارائه بهترین خدمات به مسافران، از هیچ تلاشی دریغ نمی نمایند. هدف تیم پروازی هواپیمایی کاسپین فراهم نمودن اوقاتی خوب و آرام بخش برای مسافران است.

 

خرید بلیط هواپیما کاسپین

 

باشگاه مشتریان هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین به منظور ارائه خدمات بهتر و برقراری ارتباطات موثر با مسافران و مشتریان سامانه ای به نام سیمرغ را راه اندازی نموده است. در این سامانه امکاناتی از قبیل اطلاع رسانی وضعیت پرواز، کنترل وضعیت بلیط، لیست انتظار فرودگاه، رزرو هتل و ... وجود دارد. مسافران می توانند از طریق این سامانه با شرکت هواپیمایی کاسپین در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح نمایند.

 

سوالات متداول
آیا برای خرید بلیط هواپیما کاسپین تخفیفی وجود دارد؟
هواپیمایی کاسپین نیز همانند دیگر ایرلاین ها از نرخ های مصوب پیروی می کند و ممکن از در مواقعی از سال با توجه به میزان تقاضا، قیمت پایین تری برای بلیط ها طلب نماید
چگونه می توانم تغییر یا لغو بلیط هواپیما کاسپین خود را انجام دهم؟
در صورتی که بلیط هواپیما کاسپین شما از نوع سیستمی باشد، می توانید اقدام به کنسلی و یا تغییر تاریخ در صورت پرداخت جریمه(و وجود ظرفیت) بنمایید
ایرلاین کاسپین متعلق به کدام نهاد می باشد؟
هواپیمایی کاسپین اولین ایرلاین خصوصی ایران می باشد
میزان رضایت مسافران
4.0 از 5 مجموعاً 25 نظر برای هواپیمایی کاسپین ثبت شده است
★★★★★
★★★★★
موضوع دیدگاه
زمانبندی پرواز 4.0 / 5
تعداد دیدگاه: 25
کیفیت پذیرایی 3.8 / 5
تعداد دیدگاه: 25
برخورد مهمانداران 4.2 / 5
تعداد دیدگاه: 25
4.3 سلام از کاسپینی که من قبلاً می شناختم خیلی اصله گرفته بودید. منظم ، شاداب ، بموقع ..... عالی بودید تشک
08 دی 1402پرواز اصفهان به کيش هواپیمایی کاسپین
5.0 غذاش سرد بود
11 آذر 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی کاسپین
2.3 خیلی کنسلی داراد
28 آبان 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی کاسپین
1.7
04 آبان 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی کاسپین
3.7 صدای موتورهای هواپیما بسیار آزار دهنده بود
24 مهر 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی کاسپین
3.7 باسلام وخسته نباشید:پروازخوب بود ولی من یکی از چمدانهایم از گوشه،زمین خورده وشکسته است ونیز کاور دوچمدان دیگرم پاره شده است.درمهرآباد حتی نماینده شرکت کاسپین حضور نداشت که جهت خسارت وارده به ایشان مراجعه کنم.لطفا اگر شماره ای جهت تماس دارید به من برای گرفتن خسارت اعلام بفرمایید.از شرکت شماهم بسیارسپاسگزارم.
04 مهر 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی کاسپین
3.0
16 شهریور 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی کاسپین
3.7
31 مرداد 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی کاسپین
4.3
24 مرداد 1402پرواز تهران به تبريز هواپیمایی کاسپین
5.0
13 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی کاسپین
1.0
09 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی کاسپین
5.0
06 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی کاسپین
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز اهواز به تهران هواپیمایی کاسپین
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی کاسپین
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی کاسپین
1.0 5 ساعت تاخییر پولمونم ندادن
03 اردیبهشت 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی کاسپین
5.0
27 فروردین 1402پرواز مشهد به اصفهان هواپیمایی کاسپین
5.0
20 فروردین 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی کاسپین
5.0
20 فروردین 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی کاسپین
3.7
20 فروردین 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی کاسپین
4.3
20 فروردین 1402پرواز شيراز به مشهد هواپیمایی کاسپین
5.0
18 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی کاسپین
4.3
18 فروردین 1402پرواز اصفهان به مشهد هواپیمایی کاسپین
5.0
18 فروردین 1402پرواز شيراز به تهران هواپیمایی کاسپین
4.3
14 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی کاسپین