بلیط هواپیما کیش استانبول

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

بلیط هواپیما کیش استانبول

خرید بلیط هواپیما کیش استانبول می تواند شما را از جزیره جنوبی کشور به مرکز اصلی گردشگری ترکیه برساند. با این حال، باید توجه داشته باشید قیمت بلیط پرواز کیش به استانبول بسته به نوع پرواز، تاریخ، فصل و سایر موارد متفاوت خواهد بود؛ بنابراین باید برای رزرو بلیط پرواز کیش استانبول ابتدا نیازهای خود را بررسی کنید، سپس اقدامات بعدی را انجام دهید. در این بررسی به شما کمک می کنیم تا بتوانید بلیط مناسب را خریداری کنید تا از سفر خود به استانبول نهایت لذت را ببرید.

انواع بلیط پرواز کیش استانبول

هنگام رزرو بلیط هواپیما کیش به استانبول به مقدار بودجه، مدت زمان پرواز و میزان راحتی که در طول سفر مورد نیازتان است توجه کئید. همیشه ایده خوبی است که جزئیات ارائه شده توسط شرکت های هواپیمایی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مناسب ترین نوع بلیط را برای نیازهای خود انتخاب می کنید. با این حال، اول موضوع در خرید بلیط پرواز کیش استانبول که توجهات را به خود جلب می کند، نوع بلیط است. به طور کلی، بلیط های هواپیما به انواع سیستمی و چارتری تقسیم می شوند که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم:

بلیط چارتر کیش استانبول

پرواز چارتری در اصل پروازی است که بلیط آن در یک بازه زمانی مشخص توسط یک شرکت، سازمان یا آژانس فروش بلیط فروخته می شود. در این بین شرکت هواپیمایی تمام یا بخشی از صندلی های هواپیما را در اختیار شرکت خریدار (چارترکننده) قرار می دهد. سپس آن شرکت می تواند صندلی های خریداری شده را با قیمتی که خود تعیین می کند، به فروش برساند.


بلیط هواپیما چارتر معمولا ارزان تر از بلیط سیستمی است؛ اما در این روش امکان استرداد وجه وجود ندارد. قیمت بلیط برای کودکان و نوزادان تفاوتی با قیمت بلیط بزرگسالان ندارد. همچنین تاریخ و نرخ بلیط چارتری مشخص نیست. بعد از خرید بلیط پرواز کیش استانبول نیز امکان تغییر تاریخ و نوع کلاس پروازی وجود ندارد.

بلیط چارتر کیش استانبول

بلیط سیستمی کیش استانبول

بلیط هواپیما سیستمی را می توان حالتی دانست که بلیط ها چارتر نمی شوند؛ یعنی عموماً با همان قیمت مصوب و با نام بلیط سیستمی توسط شرکت هواپیمایی به فروش می رسند. بلیط سیستمی قیمت بالاتری دارد؛ اما امکان استرداد در این روش با کسر جریمه وجود دارد. در روش خرید بلیط سیستمی، قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسالان، کودکان و نوزادان متفاوت است. این موضوع بدان معناست که افراد کم سن و سال هزینه کمتری برای بلیط پرداخت می کنند.
بلیط سیستمی برای کسانی مناسب است که دوست دارند از چند ماه قبل بلیط پرواز کیش استانبول را رزرو کنند. در بلیط سیستمی همه چیز از جمله تاریخ حرکت، نرخ شرکت هواپیمایی و قوانین پرواز ثابت است. همچنین امکان تغییر تاریخ و کلاس پروازی در بلیط سیستمی وجود دارد.

پرواز کیش استانبول

کلاس های پروازی کیش استانبول

قبل از رزرو پرواز کیش استانبول ایده خوبی است که انواع کلاس های پروازی و آنچه را که باید در هر کدام از آنها انتظار داشته باشید، بدانید. کلاسی که در هواپیما انتخاب می کنید بر تعداد صندلی، فضای جلوی پا و انتخاب غذایتان تأثیر می گذارد و همچنین می تواند بر میزان لذت یا آرامش شما در طول پرواز تأثیر زیادی داشته باشد. در ادامه به انواع کلاس پروازی کیش استانبول اشاره می کنیم:

اکونومی

اکونومی ابتدایی ترین کلاس پروازی در اکثر ایرلاین هاست. با این حال، کلاس اکونومی چیزهایی را در سطح پایه ارائه می دهد که برای یک پرواز ایمن و راحت نیاز دارید. این شامل مواردی مانند فضای متوسط برای جلوی پا و همچنین صندلی های قابل درازشو و میزهای تاشو هستند. با استفاده از این کلاس، معمولاً مجاز به داشتن حداقل یک کیف دستی و یک وسیله شخصی با وزن یا ابعاد خاص هستید. مزیت پرواز اکونومی پرواز که ممکن است بدانید، قیمت است.

اکونومی پرمیوم

همانطور که از نامش پیداست، اکونومی پرمیوم یک پیشرفت جزئی در کلاس اکونومی است. گاهی اوقات، اکونومی پرمیوم مزایایی مانند سوار شدن با اولویت را به همراه دارد که به شما امکان می دهد قبل از مسافران اکونومی سوار هواپیما شوید. علاوه بر این، صندلی ها نیز ممکن است کمی پهن تر از حالت استاندارد اکونومی باشند. پرواز کیش استانبول نسبت به تهران استانبول طولانی تر است، بنابراین خرید بلیط برای اکونومی پرمیوم می تواند راحتی بیشتری به ارمغان بیاورد.

بیزینس کلاس

بیزینس کلاس بالاتر از اکونومی پرمیوم است. اگر می خواهید پول بیشتری خرج کنید تا یک پرواز راحت و لذت بخش داشته باشید، مطمئناً این کلاسی است که باید با آن بروید! این کلاس چندین ویژگی دارد که آن را از پرمیوم و استاندارد اقتصادی متمایز می کند. این کلاس با اولویت پذیرش و سوار شدن به هواپیما و همچنین اضافه بار بیشتر ارائه می شود. هنگامی که بلیط هواپیما بیزینس کلاس را رزرو می کنید، در هر فرودگاهی که از آن حرکت می کنید، به سالن بیزینس کلاس نیز دسترسی خواهید داشت.

فرست کلاس

بلیط فرست کلاس کیش استانبول

فرست کلاس معروف ترین و مجلل ترین روش پرواز است. برای کسانی که پولی کافی برای یک تجربه پروازی آرامش بخش دارند، فرست کلاس گزینه بهتری است. این کلاس با لیست طولانی از ویژگی ها و مزایا همراه است. اینها شامل صندلی های بزرگ با فضای گسترده و فضایی برای حریم خصوصی است. شما به نمایشگر شخصی، منو غذا و نوشیدنی گران قیمت دسترسی خواهید داشت. با این حال، هزینه بلیط فرست کلاس پرواز کیش به استانبول بالاست، اما می تواند راحتی و لذت بیشتری را به شما ارائه دهد.

قیمت بلیط پرواز کیش استانبول

قیمت را باید مهمترین جنبه در رزرو بلیط دانست. به ویژه که اگر قرار باشد به خارج از کشوری و شهری مانند استانبول سفر کرد؛ بنابراین برای کسانی که حداقل یک بار یا چند بار در سال به استانبول سفر می کنند، پیدا کردن بهترین قیمت یک مزیت بالقوه محسوب می شود، زیرا پول بیشتری را برای خرید یا گشت و گذار در سفر خرج می کنند. به هر روی، عوامل مختلفی می تواند بر قیمت بلیط هواپیما کیش به استانبول تاثیر بگذارد. درک این عوامل به شما در تصمیم گیری آگاهانه هنگام رزرو پرواز کمک می کنند. در ادامه به برخی از عناصر مهم که در قیمت بلیط پرواز کیش به استانبول تاثیر دارند، اشاره می کنیم:

• زمان خرید بلیط می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت تأثیر بگذارد. برای مثال، مواردی مانند ساعت پرواز، روزهای هفته یا فصول مختلف سال می توانند بر قیمت نهایی موثر باشند.
• قیمت بلیط هواپیما می تواند بر اساس فصلی بودن و تقاضا برای سفر در نوسان باشد. سفر در فصول اوج مانند عید نوروز اغلب به دلیل افزایش تقاضا منجر به افزایش قیمت بلیط پرواز کیش استانبول می شود.
• خطوط هوایی مختلف ممکن است بر اساس امکانات و شهرتی که دارند، قیمت های متفاوتی ارائه دهند. ایرلاین های مشهور اغلب برای بلیط های خود قیمت بالاتری را در نظر می گیرند.
• کلاسی که برای سفر انتخاب می کنید، اعم از اکونومی، اکونومی ممتاز، بیزینس یا فرست کلاس به طور قابل توجهی بر قیمت بلیط تأثیر می گذارد. اکونومی ارزان ترین و فرست کلاس گران ترین هستند.
• هزینه های اضافی برای خدماتی مانند اضافه بار، وعده های غذایی در پرواز، انتخاب صندلی و سایر امکانات رفاهی می توانند بر هزینه کلی بلیط موقر باشند. هنگام مقایسه قیمت بلیط پرواز کیش به استانبول حتما این هزینه های اضافی را در نظر بگیرید.

پرواز چارتر کیش استانبول لحظه آخری

بلیط پرواز کیش استانبول لحظه آخری

پروازهای لحظه آخری پروازهایی هستند که نزدیک به تاریخ حرکت و ساعت پرواز خریداری می شوند. پروازهای لحظه آخری برای افرادی عالی است که نیاز به سفر در مواقع اضطراری دارند. پروازهای لحظه آخری گاهی اوقات ممکن است ارزان تر از خرید پرواز در زمان های دیگر باشد، زیرا شرکت های هواپیمایی نیاز به پر کردن صندلی ها دارند. اگرچه اصطلاح «لحظه آخری» ممکن است نشان دهد که هواپیما دقایق دیگر پرواز می کنند، اما خرید بلیط در دقایقی قبل از پرواز غیرممکن است! لحظه آخری معمولاً به چند ساعت قبل از پرواز اشاره کرد.
نکات مهم در خرید بلیط هواپیما کیش استانبول
در ادامه نکات مفیدی برای خرید بلیط پرواز کیش استانبول آورده شده اند:
• اگر در برنامه سفر شما خود انعطاف پذیر هستید، گاهی اوقات پرواز یک روز زودتر یا دیرتر می تواند باعث کاهش یا افزایش قیمت شود.
• هشدارهای قیمت را در پلتفرم های مختلف رزرو تنظیم کنید تا هنگام کاهش قیمت بلیط یا زمانی که معاملات تبلیغاتی وجود دارد، از آن مطلع شوید.
• به تبلیغات خطوط هوایی، کدهای تخفیف یا پیشنهادات ویژه توجه کنید که می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه خرید بلیط کمک کند.
• بهتر است بلیط کیش استانبول نه خیلی زود و نه خیلی دیر خریداری کنید، زیرا می توانید تاریخ سفر و قیمت بلیط را به خوبی رصد کنید.
• برای بلیط از وبسایت ها یا آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به خرید کنید. همچنین در خبرنامه وبسایت ها عضو شوید تا از تخفیف ها باخبر شوید.
• به اندازه بار مجاز که می توانید داخل هواپیما (کابین و قسمت محموله) توجه کنید. هر ایرلاین محدودیت برای بارهای خود دارد.
کلام آخر
استانبول از مقاصد اصلی سفر ایرانیان به خارج از کشور محسوب می شود. از تعدادی نقاط کشور مانند جزیره کیش می توان به استانبول سفر کرد. شما با خرید بلیط پرواز کیش استانبول می توانید سفر خاطره انگیز برای خود رقم بزنید. فقط سعی کنید بلیط را از آژانس های معتبر خریداری کنید و هرگونه قوانین را از قبل در خاطر خود نگه دارید. سفر به استانبول با یک پرواز امن می تواند لذتی چند برابر داشته باشد.

سوالات متداول
مدارک لازم برای خرید بلیط هواپیما کیش استانبول چیست؟
دو مدرک اصلی برای خرید بلیط کیش استانبول شامل پاسپورت و فیش پرداختی عوارض خروج از کشور است.
بار مجاز قابل حمل در پرواز کیش به استانبول چقدر است؟
مقدار بار مجاز بسته نوع ایرلاین ممکن است متفاوت باشد. میزان بار مجاز تقریباً بین 20 تا 50 کیلوگرم خواهد بود. همچنین بار داخل کابین معمولاً بین 5 تا 7 کیلوگرم است.
قیمت بلیط کودکان کیش به استانبول چقدر است؟
قیمت بلیط کودکان در روش سیستمی می تواند تا نصف قیمت بزرگسالان متفاوت باشد، اما در روش چارتری تفاوتی با بلیط بزرگسالان ندارد.