خرید بلیط هواپیما فلای پرشیا

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا یکی از جدیدترین ایرلاین های ایرانی است که در سال 1398 اولین پرواز خود را انجام داد. شرکت هواپیمایی فلای پرشیا کاملا خصوصی است و در شهر شیراز تاسیس شد. اولین پرواز شرکت هواپیمایی فلای پرشیا از فرودگاه شهید دستغیب در مسیر شیراز به مشهد انجام شد. در سال های بعد این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را گسترده تر نموده و در حال حاضر به چندین مقصد داخلی دیگر نیز پرواز دارد. ایرلاین فلای پرشیا سومین ایرلاین استان فارس است و با هدف کاهش ترافیک هوایی استان فارس راه اندازی و اقدام به فروش بلیط هواپیما نمود.

خرید بلیط هواپیمایی فلای پرشیادر حال حاضر شرکت هواپیمایی فلای پرشیا تنها به مقاصد داخلی پرواز دارد و در نظر دارد در آینده در برنامه پروازی خود سفر به مقاصد خارجی را نیز اضافه کند. این شرکت در ابتدا فعالیت خود را با سه فروند هواپیمای بوئینگ 737 آغاز کرد. شعار همیشگی شرکت هواپیمایی فلای پرشیا این بوده که «رویاهایت را به پرواز درآور» و به همین منظور همواره در تلاش است تا بهترین خدمات و امکانات را برای مسافران خود که قصد خرید بلیط هواپیما دارند را فراهم نماید تا مسافران سفر هوایی خوب و لذت بخشی را تجربه کنند.

خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی فلای پرشیا به صورت آنلاین

با استفاده از سایت بلیط کده این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید بلیط هواپیما را به صورت آنلاین خریداری کنید. برای خرید بلیط به مقصد مورد نظرتان کافی است شهر مبدا و مقصد را در کادر مشخص کنید. برای انتخاب شهر می توانید از منوی کشویی موجود نام شهر را انتخاب کنید. برای جستجوی سریع تر حروف اول نام شهر را تایپ کنید تا شهر مورد نظرتان در لیست به نمایش درآید. در صورتی که سفر شما یک طرفه است، در قسمت تاریخ، روز سفرتان را انتخاب نمائید. اگر قصد دارید بلیط برگشت را نیز تهیه کنید، تاریخ برگشت را مشخص کرده و پس از وارد کردن تعداد مسافران بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

جستجوی بلیط هواپیما فلای پرشیا


برای جستجوی دقیق تر می توانید در قسمت فیلتر نوع بلیط، نام ایرلاین، نوع کلاس پروازی و ترتیب نمایش بلیط ها را مشخص کنید و لیست بلیط های موجود بر اساس گزینه های انتخاب شده را مشاهده کنید. لیست بلیط ها معمولا به صورت پیش فرض از ارزان ترین تا گران ترین بلیط مرتب شده است. بدین ترتیب می توانید قیمت های موجود را با یکدیگر مقایسه نموده و بلیط مورد نظرتان را انتخاب کنید و مراحل خرید را ادامه دهید.
در مرحله بعد باید نام و اطلاعات مسافران را وارد کنید. در صورتی که بلیط شما سیستمی باشد هزینه بلیط کودکان و خردسالان از مسافران بزرگسال کمتر خواهد بود.
 

کلاس های پروازی هواپیمایی فلای پرشیا

کلاس های پروازی هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در حال حاضر تمام پروازهای خود را در کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی انجام می دهد. امکانات موجود در این نوع کلاس پروازی برای تمام مسافران به صورت یکسان است و پذیرایی نیز بر اساس ساعت پرواز و مدت زمان سفر انجام می شود. در صورتی که پرواز در صبح، ظهر یا شب انجام شود وعده غذایی اصلی مانند صبحانه، ناهار و شام سرو در بسته بندی های بهداشتی سرو می شود. در صورتی که زمان پرواز در میانه روز انجام شود، از مسافران با یک میان وعده سبک به همراه نوشیدنی پذیرایی می شود. صندلی های به صورت ردیف های دو یا سه تایی پشت سر یکدیگر قرار دارند.

 


 

صدور کارت پرواز آنلاین هواپیمایی فلای پرشیا

به همراه داشتن کارت پرواز در زمان عبور از گیت و سوار شدن بر هواپیما الزامی است. بر روی کارت پرواز اطلاعاتی از قبیل ساعت و تاریخ پرواز، اطلاعات مسافر، شماره صندلی و شماره پرواز درج شده است. در برخی از شرکت های هواپیمایی نظیر هواپیمایی ماهان، امکان دریافت کارت پرواز به صورت آنلاین وجود دارد اما در حال حاضر این امکان برای پروازهای شرکت هواپیمایی فلای پرشیا وجود ندارد. مسافران برای دریافت کارت پرواز بایستی به صورت حضوری به فرودگاه مراجعه کنند. در کانتر مربوط به صدور کارت پرواز با ارائه بلیط هواپیما و مدارک شناسایی می توان کارت پرواز را دریافت کرد.

 

پروازهای داخلی هواپیمایی فلای پرشیا

پروازهای داخلی هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در طول هفته برنامه مشخصی برای پروازهای داخلی دارد. برای سفر با هواپیماهای این شرکت هواپیمایی می توانید در سایت بلیط کده نام ایرلاین فلای پرشیا را انتخاب نموده و با خرید بلیط در تاریخ مورد نظر، سفرتان را نهایی کنید. پروازهای شرکت هواپیمایی فلای پرشیا انواع پروازهای چارتری، سیستمی و لحظه آخری را شامل می شود. پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی فلای پرشیا به شرح زیر است:
بلیط هواپیما شیراز هواپیمایی فلای پرشیا
• بلیط هواپیما شیراز کیش هواپیمایی فلای پرشیا
بلیط هواپیما تهران اصفهان هواپیمایی فلای پرشیا
• بلیط هواپیما شیراز مشهد هواپیمایی فلای پرشیا
بلیط هواپیما مشهد هواپیمایی فلای پرشیا
• بلیط هواپیما تهران بیرجند هواپیمایی فلای پرشیا
• بلیط هواپیما تهران اهواز هواپیمایی فلای پرشیا
• بلیط هواپیما شیراز یزد هواپیمایی فلای پرشیا
بلیط هواپیما کیش هواپیمایی فلای پرشیا
قیمت بلیط هواپیما اهواز هواپیمایی فلای پرشیا
• بلیط هواپیما تهران کیش هواپیمایی فلای پرشیا
• بلیط هواپیما شیراز عسلویه هواپیمایی فلای پرشیا
بلیط هواپیما تهران هواپیمایی فلای پرشیا

 

پروازهای چارتری هواپیمایی فلای پرشیا

برخی از آژانس های مسافرتی تعدادی از صندلی های یک هواپیما یا تمام آن را برای مدت زمان مشخصی پیش خرید می کنند، سپس برای این که بتوانند بلیط ها را برای روز پرواز به فروش برسانند، قیمت بلیط را خودشان تعیین می کنند. قیمت بلیط بسته به تعداد تقاضا و مدت زمانی که تا پرواز باقی مانده است بستگی دارد. در صورتی که تقاضا زیاد باشد ممکن است قیمت بلیط چارتری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد، اما وقتی تقاضا کم باشد و مدت زمان زیادی تا پرواز باقی نمانده باشد، بلیط هواپیما با قیمتی کمتر از بلیط های سیستمی به فروش می رسد.
شرکت هواپیمایی فلای پرشیا بلیط ها را به صورت سیستمی و چارتری به فروش می رساند. برای اطلاع از قیمت و تاریخ بلیط های چارتری می توانید در زمان انتخاب بلیط در قسمت فیلتر، گزینه چارتری را فعال کنید تا لیستی از بلیط های چارتری برای شما نمایش داده شود. ممکن است زمان پرواز بسیار نزدیک باشد، بنابراین این نوع بلیط برای افرادی مناسب است که برنامه ریزی خاصی برای سفر انجام نداده و محدودیتی بابت روز سفر نداشته باشند.

 

بار مجاز هواپیمایی فلای پرشیا

بار مجاز هواپیمایی فلای پرشیا

میزان بار مجاز برای مسافران پروازهای اکونومی برای قسمت حمل بار 20 کیلوگرم است. مسافران می توانند حداکثر 5 کیلوگرم بار دستی را با خود به داخل کابین هواپیما حمل کنند. توجه داشته باشید که از قرار دادن اشیای گران بها مانند لپ تاپ، دوربین، مدارک مهم، گوشی همراه و ... در چمدان که به قسمت بار تحویل داده می شود خودداری کنید. زیرا شرکت هواپیمایی در قبال اشیای داخل ساک و چمدان هیچ مسئولیتی نخواهد داشت. علاوه بر این حمل مواد آتش زا و ابزار تیز، مواد غذایی و دارو به مقدار زیاد و موادی که حاوی الکل باشند به داخل کابین هواپیما ممنوع است. در صورتی که وزن بار بیشتر از حد مجاز باشد بایستی مبلغی را در فرودگاه مبدا پرداخت کنید تا بار را به بخش حمل بار تحویل دهند.

 

هواپیماهای شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

هواپیماهای شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

در حال حاضر شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در ناوگان هوایی خود 3 فروند هواپیما بوئینگ 737 کلاسیک دارد. ظرفیت هر یک از این هواپیماها 140 نفر است و در کلاس پروازی اکونومی ارائه می شود. این شرکت تصمیم دارد در سال های آینده تعداد هواپیماهای خود را افزایش داده و فعالیت خود را در مقاصد داخلی کشور گسترش دهد. شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در ناوگان هوایی خود یک فروند هواپیمای بوئینگ 757 دارد که در حال حاضر غیر فعال است و مورد استفاده قرار نمی گیرد.
 

اطلاعات بین المللی شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در سال 1398 تاسیس شد و اولین پرواز رسمی خود را در آذر ماه سال 1398 انجام دارد. کد یاتا شرکت هواپیمایی فلای پرشیا FP0 است. مقر اصلی این شرکت هواپیمایی در شهر شیراز واقع شده است. این شرکت هواپیمایی با دو شرکت هواپیمایی واقع در استان فارس به نام های هواپیمایی آسمان و هواپیمایی سپهران در رقابت است و در تلاش است بهترین خدمات را به مسافران خود ارائه نماید.
• دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی فلای پرشیا: تهران، بزرگراه ستاری جنوب، بلوار ناصر حجازی، نبش خیابان پروانه جنوبی، نبش کوچه شهید متقی، پلاک 2


 

پذیرایی در هواپیمایی فلای پرشیا

پذیرایی در هواپیمایی فلای پرشیا

امکانات پذیرایی در کلاس پروازی اکونومی شرکت هواپیمایی فلای پرشیا بر اساس زمان پرواز انجام می شود. انواع غذای اصلی و میان وعده با توجه به مدت زمان پرواز و ساعت آن سرو می گردد. غذاهای اصلی و میان وعده در بسته بندی بهداشتی به مسافران ارائه می گردد. در این کلاس پروازی غذای تمام مسافران به یک صورت بوده و تفاوتی با یکدیگر ندارند. در کنار غذا انواع نوشیدنی و آب معدنی به مسافران داده می شود.
 

امکانات پرواز در شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در تلاش است تا امکانات کامل و قابل قبولی را به مسافران و مشتریان خود ارائه نماید. این شرکت سعی دارد با ارائه بهترین خدمات و با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده، سفر خوب و خاطره انگیزی را در یاد مسافران خود حک کند. کارمندان و مهمانداران در تلاش هستند تا محیطی امن و آرام را برای مسافران تامین نموده و تمامی خدمات و امکانات را با بالاترین استانداردهای بین المللی ارائه دهند. رعایت اصول ایمنی و قوانین ایرلاین ها موجب شده است تا این شرکت تازه تاسیس در این مسیر موفق عمل کند و به یک ایرلاین معتبر در کشور ایران تبدیل شود.
 

تیم پروازی هواپیمایی فلای پرشیا

تیم پروازی هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا به منظور ارائه خدمات باکیفیت مطابق با استاندارد بین المللی، دوره های آموزشی ویژه ای را برای کارکنان خود برگزار می نماید. تمامی کادر پرواز و مهندسین این شرکت هواپیمایی موظف هستند در این دوره های آموزشی شرکت کرده و اطلاعات و مهارت های خود را بروز نگه دارند. تیم خلبانان شامل خلبان و کمک خلبان از نیروهای جوان و متخصص هستند و مهمانداران نیز با پشت سر گذاشتن دوره های مربوطه در این راستا بهترین خدمات را ارائه می نمایند. استخدام در این شرکت شرایط خاص خود را دارد و انتخاب نیروها و کارمندان بر اساس معیارهای منحصر به فرد این شرکت انجام می شود.

سوالات متداول
آیا شرکت هواپیمایی فلای پرشیا دارای پرواز به خارجی از کشور نیز دارد؟
بله، شرکت هواپیمایی فلای پرشیا برنامه های پروازی داخلی در بین شهری به مقاصدی مانند تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و بندرعباس و همچنین پروازهای خارجی به مقاصدی مانند دوحه، بغداد، کربلا، کویت و ... دارد.
آیا می توانم بلیط هواپیمایی فلای پرشیا را آنلاین تغییر یا کنسل کنم؟
بله، شما می توانید با مراجعه به وب سایت بلیط کده و ورود به بخش محدوده اعضا، اقدام به کنسل با تغییر بلیط هواپیما خریداری شده بنمایید.
شرکت هواپیمایی فلای پرشیا چه امکانات ویژه ای به مسافران خود می دهد؟
شرکت هواپیمایی فلای پرشیا امکانات ویژه ای مانند انتخاب صندلی، خدمات ویژه غذایی، خدمات برای مسافران با نیازهای خاص و همچنین برنامه وفاداری مسافران با نام پرشیا کلاب را ارائه می دهد.
میزان رضایت مسافران
3.5 از 5 مجموعاً 16 نظر برای هواپیمایی فلای پرشیا ثبت شده است
★★★★★
★★★★★
موضوع دیدگاه
زمانبندی پرواز 3.5 / 5
تعداد دیدگاه: 16
کیفیت پذیرایی 2.9 / 5
تعداد دیدگاه: 16
برخورد مهمانداران 4.3 / 5
تعداد دیدگاه: 16
4.3
21 اردیبهشت 1403پرواز تهران به مشهد هواپیمایی فلای پرشیا
3.0
08 اردیبهشت 1403پرواز مشهد به تهران هواپیمایی فلای پرشیا
3.7
05 اردیبهشت 1403پرواز کيش به مشهد هواپیمایی فلای پرشیا
3.0 سلام متاسفانه ده دقیقه دیر رسیدم و نشد با فلای پرشیا سفر کنم
22 فروردین 1403پرواز تهران به مشهد هواپیمایی فلای پرشیا
2.3 پرواز باتاخیر باعث مشکلاتی برای خانواده شد!!!!
20 فروردین 1403پرواز قشم به تهران هواپیمایی فلای پرشیا
1.7 بیلط کودک با بزرگ سال یک قیمت بود در صورتی که قیمتش فرق می کرد تو رزو کردن لطفا اینو پیگیری کنید 09124778570
20 فروردین 1403پرواز کيش به تهران هواپیمایی فلای پرشیا
1.7
20 فروردین 1403پرواز کيش به تهران هواپیمایی فلای پرشیا
5.0 سلام .عرض احترام فراوان چرم روی صندلی ها جرم گرفته و کثیف است نیاز به شستشو با ریکا دارد. متشکرم
06 آبان 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی فلای پرشیا
3.0 سلام … کیفیت و نوع کترینگ بسیار ضعیف بود … وضعیت نظافت و تمیزی داخل هواپیما بسیار بد بود …
28 مهر 1402پرواز مشهد به شيراز هواپیمایی فلای پرشیا
3.0 سلام … کیفیت و نوع کترینگ بسیار ضعیف بود … وضعیت نظافت و تمیزی داخل هواپیما بسیار بد بود …
28 مهر 1402پرواز مشهد به شيراز هواپیمایی فلای پرشیا
5.0 بسیار عالی,
30 مرداد 1402پرواز تهران به شيراز هواپیمایی فلای پرشیا
4.3 همینکه تاخیر نداشت عالی بود
12 مرداد 1402پرواز تهران به شيراز هواپیمایی فلای پرشیا
4.3
05 مرداد 1402پرواز مشهد به اصفهان هواپیمایی فلای پرشیا
4.3
03 اردیبهشت 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی فلای پرشیا
5.0
27 فروردین 1402پرواز تهران به شيراز هواپیمایی فلای پرشیا
3.0
17 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی فلای پرشیا