بلیط چارتر دبی

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده


بلیط چارتر دبی

بلیط چارتر دبی به شما این امکان را می دهد که کنترل کامل سفر هوایی خود را در دست بگیرید و از آزادی و انعطاف بی نظیری در مقایسه با بلیط سیستمی برخوردار شوید. شما می توانید روز و ساعت پرواز خود را تعیین کرده و با بررسی قیمت بلیط چارتر دبی برای سفر به امارات متحده عربی خود را آماده کنید. بدون شک سفر به دبی با لذت بسیاری همراه است، اگر چه رزرو بلیط چارتر هواپیما دبی می تواند این لذت را دوچندان کند. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید بهترین بلیط پرواز چارتر دبی را خریداری کنید.

پرواز چارتر دبی چیست؟

هنگامی که مسافران با هواپیما به دبی یا سایرها شهرها سفر می کنند، معمولاً یک پرواز برنامه ریزی شده با بلیط سیستمی را انتخاب می کنند. بلیط های سیستمی بر اساس برنامه های از پیش منتشر شده برای حرکت و ورود از یک مقصد به مقصد دیگر انجام می شود؛ اما یکی دیگر از گزینه های محبوب، پرواز چارتر است که با پرواز سیستمی متفاوت است. بلیط چارتر دبی پروازی است که بخشی از برنامه منتشر شده یک شرکت هواپیمایی نیست، بلکه یک شرکت مسافرتی اقدام به خرید همه یا بخشی از صندلی های ایرلاین مربوطه می کند.
قیمت بلیط پرواز چارتر دبی ثابت نیست و بسته به ساعت، روز یا فصل متغیر خواهد بود. امکان استرداد بلیط چارتری بسیار کم است، اما معمولاً با جریمه همراه است. هزینه بلیط چارتر برای کودکان و بزرگسالان مشابه است. همچنین قیمت بلیط چارتر دبی نوسان زیادی دارد و ممکن است با قیمت کمتری به عنوان بلیط لحظه آخری به فروش برسد؛ بنابراین اگر می خواهید کنترل قیمت ها در دستان باشد و نسبت به زمان سفر خود انعطاف پذیری دارید، پرواز چارتر را انتخاب کنید.

قیمت بلیط چارتر دبی

قیمت بلیط چارتر دبی

قیمت پرواز چارتر دبی به عوامل مختلفی مانند اعتبار ایرلاین، کلاس پروازی، زمان سفر بستگی دارد. هر چه اعتبار و شهرت ایرلاین بیشتر باشد، قیمت بلیط افزایش پیدا می کند. هرگونه خدماتی که ایرلاین ارائه می دهد، مستقیماً در قیمت تاثیر دارند. اگر هم به سراغ کلاس پروازی مانند فرست کلاس بروید باید قیمت به مراتب بیشتری را نسبت به اکونومی پرداخت کنید.
زمان سفر به دبی نیز در قیمت بلیط چارتر موثر است. برای مثال، اگر به قصد گردشگری به دبی سفر می کنید، اواخر زمستان، اوایل بهار، اواخر شهریور و کل فصل پاییز معمولاً بهترین زمان ها محسوب می شود. بدین دلیل که گرمای هوا در این زمان های کمتر از مواقع دیگر است؛ بنابراین در این زمانه ها باید شاهد افزایش قیمت بلیط باشیم. با این حال، در روزهای دیگر سفر به دبی معمولاً قیمت بلیط چارتر کمتر است.

خرید بلیط چارتر دبی

نحوه رزرو بلیط هواپیما چارتر دبی

رزرو بلیط چارتر دبی بسیار راحت است. ابتدا باید وبسایت معتبری مانند «بلیط کده» را انتخاب کنید، سپس وارد صفحه اول آن شوید. در صفحه اول می توانید با وارد کردن مبداً، مقصد، تاریخ سفر، تعداد نفرات (بزرگسال و کودک) و کلاس پروازی، لیستی از پیشنهاد را مشاهده کنید. در لیست می توانید شرکت هواپیمایی، قیمت بلیط ها، خدمات ارائه شده و سایر موارد را بررسی کنید.
گزینه مورد نظر خود را از لیست ارائه شده انتخاب کنید. حالا وارد بخشی می شوید که باید اطلاعات و مشخصات شخصی خود و همراه تان را وارد کنید. در نهایت وارد صفحه پرداخت می شوید. بلیط شما رزرو می شود و در زمان پرواز و با رفتن به فرودگاه امکان خمینی می توانید بلیط فیزیکی خود را دریافت کنید.

خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان دبی

یکی از مزایای اصلی پرواز چارتر دبی، خرید بلیط با قیمت پایین است. شما این امکان را دارید با بررسی لیست پروازها، ارزان ترین بلیط را خریداری کنید. همچنین وبسایت ها را مشاهده کنید تا ببینید آیا تخفیف مناسبی را ارائه می دهند یا خیر. همانطور که گفتیم روز سفر در بلیط چارتر دبی موثر است. در روزهایی که تقاضا برایر سفر به دبی کمتر است، این امکان را دارید بلیط ارزان تر پیدا کنید.

بلیط لحظه آخری دبی

قیمت بلیط لحظه آخری دبی

اگر شما از مسافری هستید که در آخرین لحظه ها سفر می کنید، یکی از بهترین چیزها در مورد رزرو بلیط لحظه آخری این است که تا چند ساعت قبل از پرواز امکان خرید بلیط دارید. هزینه پرواز لحظه آخری دبی می تواند کم یا زیاد باشد. اگر خطوط هوایی قبل هنگام برخاستن هواپیما همچنان صندلی خالی داشته باشد، فروش بلیط لحظه آخری را به عنوان درآمد بالقوه می بینند؛ بنابراین امکان کاهش قیمت وجود دارد.
در پروازهای پرتردد برخی از ایرلاین ها که امکان خالی بودن صندلی به تعداد کم پیش بینی می شود، بلیط ها لحظه آخری با قیمت بالاتری فروخته می شوند، زیرا این تجربه را دارند که بلیط چارتر دبی همیشه به فروش می رسد. پس می توان گفت که ساعت و روز پرواز می تواند تعیین کننده قیمت بلیط لحظه آخری باشد. مهم است که چند روز قبل از پرواز چندین وبسایت و آژانس مسافرتی را رصد کرده تا ارزان ترین بلیط لحظه آخری را خریداری کنید.

قیمت بلیط رفت و برگشت دبی

بلیط پرواز رفت و برگشت دبی به مسافر این امکان را می دهد که از یک مبدا به دبی سفر کنند، سپس دوباره به مبدا باز می گردد. اگر برنامه ثابتی دارید و تاریخ رفت و برگشت شما مشخص است، بلیط رفت و برگشت مناسب تر است. اگر هم بازگشت شما از دبی مشخص نیست، بهتر است بلیط یک طرفه دبی را خریداری کنید. در بیشتر مواقع قیمت یک بلیط رفت و برگشت کمتر از دو بلیط هواپیما یک طرفه است. مهمترین مزیت خرید بلیط رفت و برگشت این است که دیگر نگران پیدا کردن بلیط هواپیما برای بازگشت خود به ایران نیستید.

استرداد بلیط چارتر دبی

استرداد بلیط چارتر دبی

استرداد بلیط هواپیما چارتر دبی امکان پذیر است. ابتدا باید قوانین وبسایت یا شرکت چارترکننده را بخوانید. اگر مهلت کافی برای استرداد را دارید، با پرداخت جریمه امکان استرداد بخشی از مبلغ وجود دارد. اگر به روز و ساعت پرواز نزدیک باشید، امکان استرداد وجود ندارد. در برخی از موارد با درخواست کنسلی مسافران موافقت صورت نمی گیرد؛ بنابراین هیچ پولی به مسافر باز گردانده نمی شود.

بهترین زمان خرید بلیط چارتر دبی

بهترین زمان برای سفر به دبی تا حد زیادی به ترجیحات شما و آنچه در طول سفر خود قصد انجام آن را دارید بستگی دارد. با این حال، محبوب ترین زمان برای سفر به دبی در ماه های پاییز، زمستان و اوایل بهار است، زمانی که هوا نسبتا معتدل و مطبوع خواهد بود. در این مدت می توانید از فعالیت های خارج از هتل و گشت و گذار در شهر لذت ببرید بدون اینکه تحت تاثیر گرمای شدید ماه های تابستان قرار بگیرید.

کلام آخر
بلیط چارتر دبی در هر زمان از سال قابل رزرو است. فقط کافیست برنامه سفر خود را تعیین کنید تا با خیال راحت به دبی بروید. سفر به دبی می تواند هیجان انگیز باشد، به ویژه اگر برای بار اول است که به این شهر سفر می کنید؛ بنابراین تمامی تدابیر لازم را انجام دهید. توصیه می کنیم بلیط رفت و برگشت بگیرید و از ایرلاین های معتبر بلیط خریداری کنید. برای خرید بلیط پرواز چارتر دبی می توانید از بلیط کده اقدام کنید.

سوالات متداول
عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت بلیط چارتر دبی چیست؟
عوامل موثر در قیمت بلیط چارتر شامل ساعت، روز، فصل، ایرلاین و کلاس پروازی است.
قیمت بلیط کودکان چارتر دبی چقدر است؟
قیمت بلیط کودکان چارتر دبی مشابه با بلیط بزرگسالان است.
بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر دبی ارزان کی است؟
بهترین زمان سفر به دبی در روزهایی به غیر از در ماه های پاییز، زمستان و اوایل بهار است، زیرا د این مواقع سفر به این شهر با تقاضای کمتری همراه است.
کنسلی بلیط پرواز چارتر دبی چگونه است؟
کنسلی بلیط پرواز چارتر دبی به قوانین آژانس مسافرتی بستگی دارد. گاهی اوقات با درخواست کنسلی موافقت می شود، گاهی خیر! در صورت موافقت باید جریمه پرداخت شود.