بلیط هواپیما کیش به مشهد

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

بلیط هواپیما کیش به مشهد

مشهد برای بازدیدکنندگان در هر سنی چیزهای زیادی دارد. شما با سفر به این شهر زیبا می‌توانید نه تنها از حرم امام رضا (ع) دیدن کنید، بلکه این امکان را دارید از جاذبه‌های خاص این شهر از جمله مجسمه نادر شاه افشار، آرامگاه فردوسی، پارک کوهسنگی و سایر موارد دیدن کنید. ساکنان جزیره کیش می‌توانند با خرید بلیط مشهد به این شهر دیدنی سفر کنند. همچنین مسافرانی که در شهرهای دیگر به کیش سفر کرده‌اند و دلشان هوای مشهد را کرده است، این امکان را دارید با بررسی قیمت بلیط هواپیما کیش به مشهد این پرواز را از طریق وبسایت «بلیط کده» رزرو کنید.

پرواز کیش مشهد

پرواز کیش به مشهد از پرطرفدارترین خطوط هوایی در طول سال است. مشهد خود به تنهایی محبوب‌ترین مقصد سفر در طول سال در نزد ایرانیان محسوب می‌شود. سالانه میلیون‌ها نفر از زائران و گردشگران از اقصی نقاط کشور به مشهد سفر می‌کنند. برای کسانی که در کیش زندگی می‌کنند، دیدن مشهد می‌تواند‌ بسیار جذاب باشد. اهالی کیش از جزیره‌ای توریستی و مدرن به شهری باستانی پای می‌گذارند که هر وجبش دیدنی است. به همین دلیل، خرید بلیط هواپیما کیش به مشهد در تمامی طول سال توسط ایرلاین‌های مختلف ارائه می‌شود.

قیمت بلیط کیش مشهد

قیمت بلیط هواپیما کیش به مشهد تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می‌شود. درک این عوامل می‌تواند‌ به شما کمک کند تا در زمان مناسب برای رزرو بلیط اقدام کنید. زمان رزرو مهمترین تاثیر را در قیمت بلیط دارد. قیمت بلیط در روزهای مهم سال مانند عید نوروز، وفات و تولید امام رضا (ع)، محرم و سایر موارد بیشتر است. قیمت بلیط براساس روز سفر تغییر می‌کند. بلیط در روزهای وسط هفته با قیمت کمتری فروخته می‌شود. نوسانات قیمت نفت و متعاقب آن قیمت سوخت می‌تواند بر هزینه بلیط کیش مشهد تأثیر بگذارد. مواردی مانند تورم، ارزش پول، نرخ ارز، نوع هواپیما و کلاس خدماتی نیز بر قیمت نهایی تاثیر می‌گذارند.

قیمت مصوب بلیط هواپیما کیش به مشهد

قیمت مصوب بلیط هواپیما کیش به مشهد

قیمت مصوب بلیط هواپیما اغلب توسط ایرلاین‌ها در طول یک سال ارائه می‌شود. این قیمت معمولاً تغییری نمی‌کند و از طریق بلیط سیستم قابل خریداری است. اگر شما قصد سفر مشهد در پاییز را دارید، این امکان را خواهید داشت از بهار برای رزرو بلیط کیش مشهد در پاییز اقدام کنید. با این کار می‌توانید از رزرو بلیط اطمینان داشته باشید و بدون نگرانی یک سفر برنامه ریزی شده را سپری کنید. بلیط سیستمی به ویژه برای کسانی جهت کارهای تجاری به مشهد سفر می‌کنند، گزینه بهتری خواهد بود. همچنین اگر می‌خواهید در روزهای مهمی مانند وفات و تولد امام رضا (ع) در مشهد باشید، بهتر از قبل بلیط خود را رزرو کنید.

بلیط هواپیما کیش مشهد چارتر

بلیط چارتر هواپیما کیش مشهد برعکس بلیط سیستمی در طول هفته، ماه و سال مدام در حال تغییر است. شرکت مسافرتی که به عنوان چارترکننده شناخته می‌شود، کنترل کامل بر قیمت پرواز را بر عهده دارد. هدف نهایی است که صندلی‌های هواپیما پر شوند. بلیط چارتر ارزان‌تر از بلیط سیستمی است و حتی در برخی از روزهای بسیار کم تقاضای سال با قیمت پایین‌تر نیز فروخته می‌شود. با این حال، قیمت بلیط چارتر کودکان زیر 12 سال مشابه بلیط بزرگسالان است، اما قیمت بلیط سیستمی کودکان زیر 12 سال نصف بها حساب می‌شود در صورتی که با خانواده و اکیپ سفر می‌کنید، خرید بلیط چارتری می‌تواند‌ در هزینه‌های شما صرفه جویی کند.

ساعت پرواز کیش به مشهد امروز

همانطور که قبل‌تر بیان کردیم، پرواز کیش مشهد در بیشتر روزهای سال ارائه می‌شود. اگر به دنبال خرید بلیط امروز یا فردا هستید باید از طریق وبسایت «بلیط کده» جستجوی خود را انجام دهید. اگر به خاطر کارهای اضطراری باید همین امروز یا فردا عازم مشهد شوید به سرعت بلیط خود رزرو کنید. حتی در روزهای پر تقاضای سال هم ممکن است بلیط در طول روز یا فردا فروخته شود.

بلیط هواپیما کیش به مشهد اکونومی

بلیط پرواز کیش به مشهد اکونومی

کلاس اکونومی که به عنوان کلاس استاندارد نیز شناخته می‌شود، ابتدایی‌ترین و متداول‌ترین کلاس خدمات در خطوط هوایی است. این کلاس استاندارد صندلی است که در اکثر پروازها ارائه می‌شود و هدفش فروش بلیط ارزان قیمت کیش مشهد است. صندلی‌های کلاس اکونومی معمولاً در ردیف‌های مشخص است و در مقایسه با بیزینس کلاس و فرست کلاس فضای پای کمتری دارد. امکانات رفاهی در کلاس اکونومی به شکل ابتدایی ارائه می‌شوند. مسافران معمولاً به LCD همگانی و یک وعده غذا دسترسی دارند. برای صرفه جویی در هزینه بلیط کیش مشهد بهتر است به سراغ بلیط اکونومی بروید.

بلیط رفت و برگشت کیش به مشهد

بلیط رفت و برگشت به پروازی اطلاق می‌شود که در آن مسافر با یک بلیط به مشهد سفر می‌کند و با همان بلیط به کیش باز می‌گردد. برخلاف بلیط یک طرفه که در آن مسافر باید دو بلیط جداگانه تهیه کند، بلیط رفت و برگشت کیش مشهد راحتی بیشتری را ارائه می‌دهد. همچنین بلیط رفت و برگشت اغلب با قیمت ارزان‌تر فروخته می‌شود و اطمینان از وجود بلیط در زمان برگشت را افزایش می‌دهد. اگر زمان بازگشت شما مشخص نیست، بهتر است بلیط جداگانه خریداری کنید.

بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به مشهد

بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به مشهد

بلیط لحظه آخری به پروازی اطلاق می‌شود که در ساعات یا چند روز آینده از کیش به مقصد مشهد انجام می‌شود. بلیط لحظه آخری همان بلیط چارتری است، اما به دلیل آنکه هنوز صندلی‌های هواپیما پر نشده است با قیمت بسیار خوب به فروش می‌رسد. این بلیط را می‌توان در روزهای کم تقاضای سال یا در تابستان که اغلب سفرها با تخفیفات گسترده همراه هستند، خریداری کرد. رزرو بلیط لحظه آخری می‌تواند‌ به معنای صرفه جویی در هزینه‌های سفر به مشهد باشد.

بلیط هواپیما کیش به مشهد ارزان

تهیه بلیط ارزان قیمت کیش مشهد امکان پذیر است، فقط تاریخ سفر خود را مشخص کنید و به دنبال تخفیفات باشید. سفر به مشهد در فصول سرد سال مانند پاییز و زمستان به دلیل تقاضای کم اغلب با قیمت کمتر همراه است. همچنین خرید بلیط رفت و برگشت، خرید بلیط لحظه آخری، رزرو کلاس پروازی اکونومی و استفاده از تخفیفات ارائه شده در وبسایت‌های فروش بلیط هواپیما کیش به مشهد، همگی می‌توانند منجر به رزرو پرواز ارزان قیمت شوند.

خرید بلیط هواپیما کیش مشهد

برای رزرو بلیط هواپیما کیش به مشهد از طریق وبسایت «بلیط کده» اقدام کنید. در صفحه اول سایت در کادر جستجو مشخصاتی مانند مبدا، مقصد، تاریخ سفر، کلاس پروازی، تعداد نفرات و سایر موارد را درج کنید. سپس با کلیک روی دکمه جستجو لیستی از پروازهای کیش به مشهد قابل مشاهده خواهد بود. شما می‌توانید هر گزینه را بسته به قیمت، نوع ایرلاین، ساعت پرواز و سایر موارد بررسی کنید. با انتخاب گزینه مناسب وارد صفحه درج مشخصات شخصی می‌شوید. مشخصات خود و مسافران همراه را وارد کنید. در نهایت با پرداخت هزینه سفر یک بلیط الکترونیکی در قالب PDF به ایمیل شما ارسال می‌شود.

استرداد بلیط هواپیما کیش مشهد

بلیط سیستمی را می‌توان در هر زمانی کنسل کرد، البته باید جریمه آن را پرداخت کنید. بلیط چاتری در اغلب زمان‌ها به ویژه روزهای پرتقاضا قابل کنسل نیست، اما اگر به تاریخ سفر زیادی مانده باشد، امکان استرداد بلیط وجود دارد؛ اما باید هزینه سنگینی را برای آن بپردازید. با این حال، برای بررسی اینکه بلیط قابل کنسلی است باید به سیاست‌ها و خط مشی‌های وبسایت نگاهی بیندازید.

سوالات متداول
بهترین زمان برای خرید بلیط کیش به مشهد کی است؟
برخی به قیمت توجه بیشتری دارند و برخی دیگر آب و هوا برایشان مهم است. زمان مناسب برای سفر به مشهد بسته به نیازهای افراد متفاوت است.
آیا بلیط هواپیما کیش مشهد قابل کنسل کردن است؟
بلیط سیستمی را می توان در هر زمان کنسل کرد، اما بلیط چارتری اغلب قابل کنسلی نیست. اگر هم بتوان بلیط چارتری را کنسل کرد باید جریمه سنگینی برای آن پرداخت کرد.
بار مجاز پرواز کیش مشهد چقدر است؟
میزان بار مجاز به ایرلاین بستگی دارد، اما میزان بار مجاز برای بلیط های کلاس اکونومی معمولا 15 تا 25 کیلوگرم است.