خرید بلیط هواپیما ایران ایرتور

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در سال 1351 تحت پوشش شرکت هواپیمایی ملی ایران راه اندازی شد. هدف از تاسیس این شرکت هواپیمایی گسترش گردشگری و برگزاری تورهای داخلی و خارجی و توسعه سفرهای زیارتی بود. شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در سال 1361 تورهای متعددی به سمت مشهد برگزار نمود و به دلیل استقبال بالا تصمیم گرفت تا فعالیت خود را گسترش دهد و تورهای بیشتری را به مقاصد گوناگون برگزار نماید. بدین ترتیب این شرکت هواپیمایی تورهای منظمی را به کشورهای چین، هند، سنگاپور، دبی و شارجه آغاز نمود. هدف این شرکت هواپیمایی گسترش صنعت گردشگری کشور ایران بود. در همین راستا نیز جوایز بسیاری را در سطح بین المللی دریافت نمود و توانست بسیار موفق عمل کند.

خرید بلیط هواپیما ایران ایرتور

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در سال 1371 فعالیت خود را در مسیر شهر مشهد آغاز نمود. به طور کلی شهر مشهد به عنوان مرکز فعالیت این شرکت شناخته شد و پروازهای بسیاری از شهر مشهد به استان های مختلف کشور ایران آغاز شد. این شرکت علاوه بر پروازهای شهر مشهد، پروازهای زیارتی حج تمتع و حج عمره را بر عهده گرفته و حدود نیمی از پروازهای خود را به مقاصد زیارتی خارجی اختصاص دارد. در کنار این پروازها، شرکت هواپیمایی ایران ایرتور پروازهای دیگری به مقاصد مختلفی نظیر استکهلم، دمشق، عشق آباد، مسکو و تاشکند برگزار نمود و اقدام به فروش بلیط هواپیما نمود.

در اواخر دهه 80 این شرکت به بخش خصوصی منتقل شد و در سال 1390 شرکت هواپیمایی ایران ایرتور تحت مالکیت شرکت هسایار درآمد و از زیر مجموعه دولت جمهوری اسلامی و وزارت دفاع خارج شد. در حال حاضر شرکت هواپیمایی ایران ایرتور یکی از اعضای انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی یا به اختصار یاتا می باشد و دارای مجوز آموزش هوانوردی است. در سال های اخیر این شرکت با در اختیار داشتن 8 فروند هواپیما در ناوگان هوایی خود در 24 مسیر پروازی فعالیت دارد.

خرید بلیط هواپیما ایرلاین ایران ایرتور به صورت آنلاین

جستجو بلیط هواپیما ایران ایرتور

به منظور تهیه بلیط هواپیما آنلاین از شرکت هواپیمایی ایران ایرتور، کافی است به وب سایت بلیط کده مراجعه فرمایید. از قسمت خرید بلیط هواپیما می توانید مبدا و مقصد سفر خود را انتخاب نموده و بلیط خود را برای تاریخ و ساعت مورد نظرتان خریداری کنید. در زمان انتخاب بلیط می توانید نوع سفر خود را انتخاب کنید. اگر بلیط رفت خریداری می کنید گزینه یک طرفه را فعال نمایید و اگر قصد دارید بلیط برگشت خود را نیز به صورت همزمان خریداری کنید گزینه رفت و برگشت را فعال نموده و سپس بر روی گزینه جستجوی پرواز کلیک کنید.

جستجو ایران ایرتور

در صفحه بعد سایت لیستی از بلیط های موجود به مقصد شما را در تاریخی که انتخاب نموده اید به شما نشان می دهد. در هر بلیط اطلاعات پرواز، زمان، سیستمی یا چارتری بودن بلیط، مدت زمان پرواز، نوع کلاس و قیمت بلیط برای هر مسافر نمایش داده می شود. در صورتی که بخواهید بلیط خود را از شرکت هواپیمایی ایران ایرتور خریداری کنید می توانید از قسمت فیلتر ایرلاین ایران ایرتور را انتخاب نموده و سپس نتایج را مشاهده کنید. پس از انتخاب بلیط و تکمیل اطلاعات مسافران مشخصات بلیط برای شما نمایش داده می شود و با پرداخت هزینه بلیط، سفر شما نهایی خواهد شد. در مرحله آخر بلیط الکترونیکی شما که شامل اطلاعات پرواز و شماره صندلی و ... است برای شما نمایش داده می شود و می توانید بلیط خود را پرینت بگیرید.

کلاس های پروازی هواپیمایی ایران ایرتور

کلاس های پروازی هواپیمایی ایران ایرتور به چند دسته مختلف تقسیم می شوند. این دسته بندی از ارزان ترین کلاس پروازی آغاز می شود تا در نهایت به گران ترین کلاس پروازی می رسد. هر کلاس پروازی برای مسافران ویژه با شرایط خاص مناسب است. در ادامه به معرفی دسته بندی کلاس های پروازی هواپیمایی ایران ایرتور خواهیم پرداخت:

کلاس پروازی ایران ایرتور

کلاس پروازی اکونومی هواپیمایی ایران ایرتور

اگر به دنبال سفری ارزان و اقتصادی هستید کلاس پروازی اکونومی هواپیمایی ایران ایرتور گزینه مناسبی برای شما است. صندلی های این کلاس پروازی بسیار راحت هستند و در سالن هواپیما و در کنار صندلی های دیگر قرار دارند. پذیرایی در این کلاس پروازی در زمان تعیین شده و بر حسب زمان پرواز شما انجام می شود. پذیرایی برای تمام مسافران کلاس پروازی اکونومی به یک شکل است و در پست صندلی مقابل یک نمایشگر وجود دارد که می توانید خود را سرگرم کنید. در این نمایش گر برنامه یکسانی برای تمام مسافران پخش می شود.

کلاس پروازی بیزنس هواپیمایی ایران ایرتور

بلیط این کلاس پروازی نسبت به کلاس پروازی اکونومی قیمت بالاتری دارد و خدماتی که به مسافران ارائه می شود نیز با کلاس عادی متفاوت است. صندلی های بیزنس کلاس در مقایسه با صندلی های کلاس اکونومی عریض تر و فاصله آنها از هم بیشتر است. در برخی از هواپیما ها صندلی های بیزنس کلاس قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب را دارند. مسافران این کلاس پروازی می توانند علاوه بر غذایی که در هواپیما سرو می شود غذای دیگری را نیز سفارش دهند و از امکانات موجود لذت ببرند.

فرست کلاس ایران ایرتور

کلاس پروازی ویژه هواپیمایی ایران ایرتور

فرست کلاس یکی از گرانترین کلاس های پروازی هواپیمایی ایران ایرتور است و تعداد صندلی های آن بسیار محدود می باشد. معمولا در این کلاس پروازی برای هر مسافر یک کابین اختصاصی در نظر گرفته شده است که در قسمت جلوی هواپیما قرار دارد. این کابین ها از امکانات بالایی برخوردار هستند و بهترین خدمات در این کلاس پروازی به مسافران ارائه می گردد. کابین فرست کلاس درست مانند یک اتاقک است و مسافر می تواند در شرایط مختلف استراحت کند. در برخی از هواپیما ها برای مسافران فرست کلاس چندین سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده است و در برخی از آنها یک سرویس اختصاصی برای مسافران این کلاس پروازی تعبیه شده است. در فرست کلاس امکان سفارش انواع غذای گرم و سرد وجود دارد و مسافران می توانند انواع غذا را از منوی غذایی موجود سفارش دهند. مهمانداران این کلاس پروازی همیشه در دسترس هستند و بهترین خدمات را به مسافران ارائه می نمایند.

صدور کارت پرواز آنلاین هواپیمایی ایران ایرتور

در حال حاضر امکان دریافت کارت پرواز هواپیمایی ایران ایرتور به صورت آنلاین وجود ندارد و برای دریافت کارت پرواز بایستی به فرودگاه مراجعه شود.

پروازهای داخلی هواپیمایی ایران ایرتور

هواپیمایی ایران ایرتور در برنامه پروازی خود و در طول هفته تعداد زیادی پرواز به شهرهای مختلف ایران دارد. اگر شما نیز قصد سفر دارید و می خواهید از بلیط خود را از شرکت هواپیمایی ایران ایرتور خریداری کنید می توانید مقصد خود را از لیست موجود در سایت بلیط کرده انتخاب نموده و با تعیین زمان سفر خود، بلیط خود را نهایی کنید. لیست پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایرتور با ترتیب ارزان ترین به گرانترین برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید پس از مقایسه قیمت ها، بلیط مورد نظرتان را خریداری نمایید. پروازهای داخلی هواپیمایی ایران ایرتور به شرح زیر می باشد:

· بلیط هواپیما تهران هواپیمایی ایران ایرتور

· بلیط هواپیما تبریز هواپیمایی ایران ایرتور

· بلیط هواپیما بندرعباس هواپیمایی ایران ایرتور

· بلیط هواپیما یزد هواپیمایی ایران ایرتور

· بلیط هواپیما اهواز هواپیمایی ایران ایرتور

· قیمت بلیط هواپیما اصفهان هواپیمایی ایران ایرتور

· بلیط هواپیما شیراز هواپیمایی ایران ایرتور

· خرید بلیط هواپیما مشهد هواپیمایی ایران ایرتور

· بلیط هواپیما کیش هواپیمایی ایران ایرتور

· بلیط هواپیما زنجان هواپیمایی ایران ایرتور

پروازهای داخلی هواپیمایی ایران ایرتور شامل پروازهای سیستمی و چارتری است که با قیمت های متفاوتی ارائه می شود. معمولا بلیط های لحظه آخری با قیمت بسیار پائین تر به فروش می رسد و در صورتی که برنامه خاصی برای سفر ندارید و یا عجله دارید می توانید بلیط هواپیما را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

پروازهای خارجی ایران ایرتور

پروازهای خارجی هواپیمایی ایران ایرتور

مقاصد پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در مقایسه با قبل کمتر شده است و بیشتر پروازهای این شرکت هواپیمایی به سمت ترکیه انجام می شود. اما این شرکت در برنامه پروازی خود پروازهای دیگری نیز به سمت کشورهای خارجی دارد و در تعدادی از مسیرهای دیگری فعالیت دارد که به شرح زیر می باشند:

· بلیط هواپیما تهران به اسپارتا هواپیمایی ایران ایرتور

· بلیط هواپیما تهران به استانبول هواپیمایی ایران ایرتور و بالعکس

· بلیط هواپیما تهران به ازمیر هواپیمایی ایران ایرتور و بالعکس

· بلیط هواپیما تبربز به ازمیر هواپیمایی ایران ایرتور و بالعکس

· بلیط هواپیما تبریز به استانبول هواپیمایی ایران ایرتور و بالعکس

برای خرید بلیط پروازهای خارجی هواپیمایی ایران ایرتور می توانید از طریق سایت بلیط کده اقدام نمائید. برای انتخاب سفر خود کافی است مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص نموده و از میان لیست بلیط های موجود، بلیط مورد نظرتان را انتخاب کنید.

پروازهای چارتری هواپیمایی ایران ایرتور

خرید بلیط هواپیما با قیمت ارزان تر از قیمت همیشه یک فرصت مناسب است که برای هر فردی که قصد سفر کردن دارد خوشایند خواهد بود. اگر شما هم دوست دارید سفری مقرون به صرفه را تجربه کنید و برای سفر کردن محدودیت خاصی ندارید می توانید از میان بلیط های چارتری هواپیمایی ایران ایرتور بهترین قیمت و مناسب ترین زمان را برای پرواز انتخاب کنید. بلیط های چارتری از سوی تورهای گردشگری ارائه می شوند و معمولا قیمت آنها پائین تر از قیمت بلیط های سیستمی است. تاریخ و زمان پروازهای چارتری هواپیمایی ایران ایرتور بسیار نزدیک به روزی است که شما برای خرید بلیط اقدام می کنید.

بار مجاز هواپیمایی ایران ایرتور

میزان بار مجاز برای مسافران هواپیمایی ایران ایرتور به مقصد پروازی و کلاس پروازی انتخابی آنها بستگی دارد. در صورتی که مقدار بار از حد مجاز بیشتر باشد مسافر بایستی در مبدا هزینه اضافه بار را پرداخت کند تا بتواند بار خود را حمل نموده و به کشور مقصد منتقل کند.

بار مجاز هواپیمایی ایران ایرتور برای بلیط کلاس های اکونومی در پروازهای داخلی

حداکثر بار مجاز: 2 کیلوگرم برای هر مسافر و 10 کیلوگرم برای کودکان زیر 2 سال به همراه یک عدد کالسکه تاشو

بار مجاز هواپیمایی ایران ایرتور برای بلیط بیزنس کلاس در پروازهای داخلی

حداکثر بار مجاز: 20 کیلوگرم برای هر مسافر و 10 کیلوگرم برای کودکان زیر 2 سال به همراه یک عدد کالسکه تاشو

بار مجاز هواپیمایی ایران ایرتور برای بلیط کلاس های اکونومی در پروازهای خارجی

حداکثر بار مجاز: 30 کیلوگرم برای هر مسافر و 10 کیلوگرم برای کودکان زیر 2 سال به همراه یک عدد کالسکه تاشو

بار مجاز هواپیمایی ایران ایرتور برای بلیط کلاس های اکونومی در پروازهای خارجی

حداکثر بار مجاز: 30 کیلوگرم برای هر مسافر بزرگسال و 10 کیلوگرم برای کودکان زیر 2 سال به همراه یک عدد کالسکه تاشو

در داخل کابین هواپیما هر مسافر می تواند یک ساک دستی کوچک با خود حمل کند و برای آن نیازی به پرداخت اضافه بار نیست. مسافران می توانند ساک دستی یا کوله پشتی خود را به داخل کابین برده و در محل مخصوص بار در داخل هواپیما قرار دهند. به همراه داشتن هر گونه مواد الکلی مانند ژل و لوسیون و خمیر دندان و نوشیدنی و مواد غذایی مایع و عطر و اسپری به داخل کابین هواپیما ممنوع است.

در صورتی که مسافر حیوان خانگی داشته باشد می تواند با پرداخت هزینه اضافه بار، حیوان خانگی خود را در قسمت بار به مقصد مورد نظر خود ببرد. مبلغ جریمه اضافه بار در پروازهای داخلی و خارجی متفاوت است و در شهر یا کشور مبدا از مسافر دریافت می شود.

لیست هواپیماهای ایران ایرتور

هواپیماهای هواپیمایی ایران ایرتور

در ناوگان هواپیمایی ایران ایرتور در حدود 12 فروند هواپیمای فعال وجود دارد. بخشی از این هواپیماها در مسیرهای داخلی و بخشی دیگر در مسیر پروازهای خارجی فعال هستند. هواپیماهای موجود در ناوگان هواپیمایی ایران ایر به شرح زیر است:

هواپیمای ایرباس هواپیمایی ایران ایرتور

دو فروند هواپیمای ایرباس A300 با ظرفیت 280 مسافر در دو کلاس پروازی مشغول به فعالیت هستند.

یک فروند هواپیمای ایرباس A320 در ناوگان هواپیمایی ایران ایرتور با ظرفیت 173 نفر فعالی است.

هواپیمای مک دانل داگلاس هواپیمایی ایران ایرتور

چهار فروند هواپیمای مک دانل داگلاس MD-82 با ظرفیتی در حدود 158 تا 161 مسافر در این شرکت هواپیمایی فعال هستند.

یک فروند هواپیمای مک دانل داگلاس با ظرفیت 163 مسافر در ناوگان هواپیمایی ایران ایرتور فعالیت دارد.

اطلاعات بین المللی ایران ایرتور

اطلاعات بین المللی هواپیمایی ایران ایرتور

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور با نام بین المللی Iran Air Tours و کد یاتای B9 و کد ایکائو IRB در مسیرهای پروازی داخلی و خارجی مختلف فعالیت دارد. بیشترین مسیرهای پروازی این شرکت هواپیمایی به مسیرهای تهران- اصفهان و بالعکس، تبریز- شیراز و بالعکس، تهران- کرمانشاه و بالعکس اختصاص دارد. پروازهای خارجی این شرکت هواپیمایی نیز در مسیرهای متعددی انجام می شود و این شرکت قصد دارد مقاصد بیشتری را به لیست پروازهای خود اضافه کند.

پذیرایی در هواپیمایی ایران ایرتور

غذاهای سرو شده در پروازهای هواپیمایی ایران ایرتور توسط کیترینگ اختصاصی این شرکت هواپیمایی طبخ و بسته بندی می شوند. نیروهای مجرب و کارآزموده غذاهای متنوعی را آماده کرده و در پروازهای مختلف سرو می کنند. این شرکت هواپیمایی قادر است بیش از 10000 وعده غذایی را در روز آماده و در پروازهای مختلف خود سرو نماید.

امکانات پرواز در هواپیمایی ایران ایرتور

شرکت هواپیمای ایران ایرتور مفتخر است که در میان ناوگان های هواپیمایی ایران بیشتری تعداد مسافر را در پروازهای داخلی را جابجا نماید. کارد حرفه ای و تیم پروازی مجرب و حرفه ای یکی از مهمترین امتیازات این شرکت هواپیمایی محسوب می شود. از نظر امکانات پذیرایی و خدمات ارائه شده به مسافران شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در جایگاه بالایی قرار دارد و بسیاری از مسافران ترجیح می دهند با پروازهای این شرکت هواپیمایی به سفر بروند.

لانژ ویژه هواپیمایی ایران ایرتور در فرودگاه

لانژ ویژه هواپیمایی ایران ایرتور یک محیط اختصاصی و رفاهی برای مسافران در نظر گرفته است و مسافران می توانند تا رسیدن زمان پرواز از خدمات و امکانات این فضا استفاده نمایند. این فضا مخصوص افرادی که بلیط بیزنس کلاس دارند قابل استفاده می باشد. در فرودگاه خدمات ویژه ای به مسافران هواپیمایی ایران ایرتور به صورت رایگان ارائه می شود. از جمله خدماتی که به مسافران ارائه می گردد عبارت است از ارائه صندلی چرخ دار برای مسافرانی که برای جابجایی تا هواپیما نیاز به کمک دارند و تسهیلات لازم برای مسافرانی که نیاز به خدمات مخصوص افراد ناشنوا و نابینا دارند.

تیم پروازی ایران ایرتور

تیم پروازی هواپیمای ایران ایرتور

تیم پروازی هواپیمایی ایران ایرتور شامل خلبان و کمک خلبان، مهمانداران و پرستاران پرواز است. تیم پروازی هواپیمایی ایران ایرتور با سابقه و تجربه بالا در زمینه ارائه خدمات به مسافران کلاس های پروازی اکونومی و بیزنس کلاس فعالیت دارند و بهترین خدمات را ارائه می نمایند. هدف تیم پروازی هواپیمایی ایران ایرتور ارائه خدمات باکیفیت و حفظ ایمنی مسافران در طول پرواز می باشد.

باشگاه مشتریان هواپیمایی ایران ایرتور

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور به منظور اعطای خدمات بهتر و امتیازات ویژه به مشتریان وفادار خود اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان نموده است. مشتریان می توانند با استفاده از امتیازی که در این باشگاه کسب می نمایند از خدمات ویژه شرکت هواپیمایی ایران ایرتور بهره مند شوند. عضویت در باشگاه مشتریان هواپیمایی ایران ایرتور برای تمامی مسافران به صورت رایگان انجام می شود و تمامی مسافران داخلی و خارجی این شرکت هواپیمایی می توانند عضو باشگاه مشتریان شده و از مزایای ان بهره مند شوند.

سوالات متداول
آیا رزرو بلیط هواپیما ایران ایرتور به صورت آنلاین امکان پذیر است؟
بله، شما می توانید به راحتی بلیط هواپیما ایران ایرتور را از طریق وب سایت بلیط کده یا نمایندگی های مجاز آنلاین رزرو کنید.
چه مواردی را باید در نظر داشته باشم قبل از خرید بلیط هواپیما ایران ایرتور؟
قبل از خرید بلیط، اطلاعاتی مانند تاریخ پرواز، مبدأ و مقصد، تعداد مسافران و نوع کلاس مورد نظر خود را بررسی کنید. همچنین، قوانین و مقررات مربوط به چمدان ها، لغو و تغییر بلیط را نیز مطالعه کنید.
آیا تخفیفات ویژه ای برای خرید بلیط هواپیما ایران ایرتور وجود دارد؟
ایران ایرتور ممکن است در فصول مختلف سال تخفیفات ویژه ارائه دهد. برای اطلاع از تخفیف ها و پیشنهادات ویژه، وب سایت بلیط کده یا نمایندگی های مجاز آنلاین را دنبال کنید.
در صورت بروز مشکل در خرید بلیط هواپییما چگونه می توانم پشتیبانی دریافت کنم ؟
در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال در خرید بلیط هواپیما ایران ایرتور، می توانید با شماره تلفن پشتیبانی ایران ایرتور یا نمایندگی های مجاز آن(بلیط کده) تماس بگیرید.
میزان رضایت مسافران
3.5 از 5 مجموعاً 9 نظر برای هواپیمایی ایران ایرتور ثبت شده است
★★★★★
★★★★★
موضوع دیدگاه
زمانبندی پرواز 3.7 / 5
تعداد دیدگاه: 9
کیفیت پذیرایی 3.2 / 5
تعداد دیدگاه: 9
برخورد مهمانداران 3.7 / 5
تعداد دیدگاه: 9
5.0
26 اسفند 1402پرواز تهران به کيش هواپیمایی ایران ایرتور
1.7 مهمانداران بسیار بی ادب بودن
28 بهمن 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی ایران ایرتور
1.7 باسلام و احترام، قبلا ایران ایر بهترین خدمات و در پروازها ارائه میداد ولی متاسفانه به شدت ضعیف شده . برخورد مهماندارهای آقا به شدت تند و بد بود.و همچنین پذیرایی خیلی نامناسب بود. و فضای داخل کابین و فاصله بین صندلی فشرده و تنگ بود.
09 آبان 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی ایران ایرتور
3.7 تاخیر زیاد
07 مهر 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی ایران ایرتور
2.3
27 خرداد 1402پرواز مشهد به تبريز هواپیمایی ایران ایرتور
3.0 مهمانداران هیچگونه کنترلی نسبت به بی نظمی ها و سرو صداهای آزار دهنده برخی مسافران نداشتند در حدی که خود مسافران در حضور مهمانداران مجبور به تذکر به یکدیگر میشدند..
06 خرداد 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی ایران ایرتور
5.0
25 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی ایران ایرتور
5.0
02 اردیبهشت 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی ایران ایرتور
4.3
14 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی ایران ایرتور