بلیط هواپیما مشهد استانبول

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

بلیط هواپبما مشهد استانبول

تجربه سفر به استانبول از مشهد می تواند به معنای دیدن و در آغوش گرفتن فرهنگ و تاریخ متفاوتی باشد. استانبول به دلیل موقعیت برجسته خود که به عنوان چهار راه غرب و شرق شناخته می شود، قطب اصلی گردشگری بین المللی در ایران است. هر ساله خیل عظیمی ا مسافران با خرید بلیط هواپیما مشهد استانبول به این شهر ترکیه صرف می کنند تا با خاطره ای فراموش ناشدنی به وطن بازگردند؛ اما رزرو پرواز مشهد استانبول با قیمت مناسب برای همه مسافران از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا از این طریق می توان هزینه های سفر به ترکیه را مدیریت کرد.

پرواز مشهد استانبول

سفر به استانبول برای اهالی مشهد پرطرفدارترین سفر خارجی محسوب می شود. در طول سال پروازهای مختلفی از مشهد به استانبول انجام می شود که به خوبی می توانند نیازهای مردم برای سفر به ترکیه را برآورده کنند. امکان خرید بلیط هواپیما مشهد استانبول در طول روز وجود دارد و شما می توانید بسته به شرایط خود با بررسی قیمت، ایرلاین و مشخصات پرواز برای سفر به استانبول آماده شوید. توصیه می شود بلیط خود را چند هفته زودتر تهیه کنید تا بتوانید در زمان تعیین شده و با خیال راحت به سفر بروید.

بلیط مشهد استانبول

بلیط مشهد استانبول

اهالی شهر مقدس مشهد می توانند برای خرید بلیط سیستمی و چارتری اقدام کنند. بلیط سیستمی مستقیماً توسط شرکت هواپیمایی فروخته می شود، ولی بلیط چارتری از طریق آژانس های مسافرتی به فروش می رسد. آژانس های مسافرتی با خرید بخشی یا همه صندلی های شرکت هواپیمایی می توانند کنترل کامل قیمت را بر عهده داشته باشند.
هدف نهایی این است که آژانس مسافرتی بتواند همه صندلی های را پر کند؛ بنابراین قیمت بلیط چارتری ارزان تر از بلیط سیستمی است. همچنین قیمت بلیط سیستمی برای کودکان زیر 12 سال کمتر از بلیط بزرگسالان است، اما قیمت بلیط چارتری مشهد استانبول کودکان فرقی با بلیط بزرگسالان ندارد.

قیمت بلیط مشهد استانبول

اصل اساسی عرضه و تقاضا یک عامل اساسی موثر بر قیمت بلیط بلیط است. اگر تقاضا برای بلیط زیاد باشد و عرضه محدود باشد، قیمت ها افزایش پیدا می کند و بالعکس. قیمت پرواز هواپیما مشهد استانبول ممکن است در زمان های مختلف متفاوت باشد. برای مثال، بلیط سفر به استانبول در عید نوروز به دلیل تقاضا بالا اغلب با قیمت بیشتری فروخته می شود. کلاس پروازی نیز تاثیر مستقیمی در قیمت بلیط هواپیما دارد. کلاس اکونومی با امکانات کمتری ارائه می شود و در نتیجه قیمت بلیط آن کمتر از فرست کلاس است.
شرایط اقتصادی از جمله نرخ تورم و رفاه اقتصادی مردم می توانند بر قیمت بلیط تأثیر بگذارد. تورم بالا و کاهش ارزش پول باعث افزایش قیمت بلیط می شود. سطح رقابت در بازار در تعیین قیمت بلیط نقش دارد. شرکت های هواپیمایی مختلف به دلیل استقبال زیاد برای سفر به استانبول به دنبال ارائه بلیط ها با قیمت های رقابتی برای جذب مسافران بیشتر هستند. از سویی دیگر، وبسایت های فروش بلیط مشهد استانبول و ایرلاین ها اغلب از تبلیغات، تخفیف ها و پیشنهادات ویژه برای جذب مشتریان خود استفاده می کنند.

مشهد به استانبول

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد استانبول

پیدا کردن ارزان ترین بلیط پرواز مشهد استانبول می تواند کمی چالش برانگیز باشد، اما با بررسی چند مورد می توان بلیط با قیمت مناسب را خریداری کرد. مهمترین عامل در خرید بلیط ارزان قیمت، تاریخ سفر است. سفر در روزهای کم تقاضا مانند زمستان اغلب با هزینه کمتری برای خرید بلیط همراه است. همچنین قیمت بلیط در روزهای وسط هفته ارزان تر از آخر هفته است. پیشنهاد می کنیم قیمت را برای چند هفته زیر نظر داشته باشید تا بتوانید ارزان ترین پرواز را پیدا کنید.
بسیاری از وبسایت های مسافرتی به شما این امکان را می دهند که هشدارهایی را برای دریافت بهترین قیمت بلیط دریافت کنید. بدین ترتیب می توانید بدون بررسی روزانه وبسایت ها از طریق ایمیل یا پیامک از ارزان ترین قیمت ها در طول هفته آگاهی پیدا کنید. این کار باعث صرفه جویی در وقت می شود. همچنین به سراغ بلیط های لحظه آخری بروید که با قیمت بسیار پایین تر فروخته می شوند. شرکت هوایی یا آژانس مسافرتی این نوع بلیط را به دلیل خالی بودن صندلی با قیمت ارزان تری ارائه می دهند.

بلیط هواپیما مشهد استانبول ارزان

برای خرید بلیط ارزان قیمت می توانید به سراغ بلیط رفت و برگشت استانبول بروید. شما به جای اینکه دو عدد بلیط یک طرفه بخرید، یک بلیط رفت و برگشت را تهیه می کنید. این بلیط اغلب با قیمت کمتری نسبت به بلیط جداگانه فروخته می شود. همچنین بلیط رفت و برگشت اطمینان خاطر بیشتری را به شما می دهد، از این جهت که برای بازگشت به کشور بلیط خواهید داشت. همچنین می توانید بلیط ارزان قیمت مشهد استانبول را با همراه تورهای مسافرتی تهیه کنید که در کل هزینه های شما صرفه جویی می کنند. این موضوع می تواند شامل تخفیف در قیمت هتل و خدمات دیگر باشد.

مشهد به ترکیه

بلیط هواپیما چارتر مشهد به استانبول

بلیط چارتر به دلیل قیمت پایین تر از بلیط سیستمی محبوبیت بیشتری دارد، اما باید توجه داشته باشید که در روزهای پرتقاضا ممکن است برخی از ایرلاین بلیط چارتری نداشته باشند، زیرا مسافران از قبل همه صندلی ها را خریداری کرده اند. به همین دلیل مهم است که بلیط چارتر را چند هفته قبل خریداری کنید یا اینکه برای اطمینان بیشتر از تاریخ سفر به سراغ بلیط سیستمی بروید. با این حال، در بیشتر روزهای سال می توانید بلیط چارتی مناسب خود را خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما مشهد استانبول

برای رزرو بلیط اینترنتی می توانید از سایت «بلیط کده» اقدام کنید. در کادر بالا در صفحه اول سایت مواردی مانند مبدا، مقصد، تاریخ پرواز، تعداد نفرات، کلاس پروازی و سایر موارد را پر کنید. سپس لیستی از پروازها مطابق با ورودی های شما نمایش داده می شود. در این لیست می توانید مواردی مانند قیمت، نام شرکت هواپیمایی و سایر مشخصات پرواز را مشاهده کنید. در نهایت با پر کردن صفحه مشخصات شخصی و پرداخت هزینه می توانید بلیط الکترونیکی خود را دریافت کنید. به همین راحتی می توانید در عرض چند دقیقه بلیط سفر خود به استانبول را رزرو کنید.

بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد استانبول

بلیط لحظه آخری نوعی بلیط هواپیماست که در آن آژانس مسافرتی برای پر کردن صندلی های خود اقدام به فروش بلیط با قیمت پایین از حد معمول می کند. بلیط لحظه آخری در روزها یا ساعات پایانی فروخته می شود. اگر می خواهید سفری برنامه ریزی داشته باشید، بلیط لحظه آخری مناسب شما نیست، زیرا هر لحظه ممکن است تمام شود؛ اما اگر به دلیل کار فوری و اضطراری مجبور به خرید بلیط هستید، بلیط لحظه آخری انتخاب خوبی است. با این حال، اگر به دنبال خرید بلیط با قیمت ارزان تر هستید، از وبسایت بلیط کده اقدام کنید تا بسته به زمان سفر خود بتوانید بلیط مورد نظرتان را رزرو کنید.

اطلاعات پرواز مشهد استانبول

برای دسترسی به اطلاعات پرواز مشهد استانبول باید مشخصات سفر خود را در کادر صفحه اول وبسایت بلیط کده وارد کنید. سپس به فهرستی از پروازهای دسترسی خواهید داشت. اطلاعات پرواز برای بلیط چارتری هر روز آپدیت می شود، بنابراین باید به صورت روزانه برای کسب آخرین اطلاعات به وبسایت مراجعه کنید. پیشنهاد می کنیم ابتدا روز سفر خود را مشخص کنید تا با هدف بتوانید بلیط مورد نظر خود خریداری کنید.


سوالات متداول
فاصله مشهد استانبول چقدر است؟
مسافت پروازی مشهد و استانبول 2719 کیلومتر است.
مدت زمان پرواز مشهد استانبول چقدر است؟
مدت زمان پرواز مشهد استانبول به طور متوسط 4 ساعت و 40 دقیقه است.
بار مجاز برای پرواز مشهد استانبول چقدر است؟
باز مجاز بسته به ایرلاین متفاوت است، اما معمولاً بار مجاز پروازهای خارجی تا حداکثر 30 کیلوگرم خواهد بود.
قیمت بلیط پرواز مشهد استانبول برای کودکان چقدر است؟
قیمت بلیط سیستمی برای کودکان کمتر از بزرگسالان است، اما بلیط چاتری کودکان مشابه با بزرگسالان خواهد بود.
آیا بلیط مشهد استانبول قابل کنسل است؟
بله بلیط سیستمی را می توان با پرداخت جریمه کنسل کرد. بلیط چارتری بسته به نزدیک بودن به روز و ساعت پرواز می تواند از سوی مسافر کنسل شود، اما با جریمه بالایی همراه است.
بهترین زمان برای خرید بلیط مشهد استانبول کی است؟
بهترین زمان خرید بلیط به نیازهای افراد بستگی دارد. اگر هدف لذت بدن از آب و هواست، بهار و تابستان بهترین زمان خرید بلیط مشهد استانبول خواهد بود. اگر هدف خرید ارزان ترین بلیط است، بهترین زمان اغلب اواخر پاییز و زمستان است.