خرید بلیط هواپیما پویا ایر

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

شرکت هواپیمایی پویا ایر از جمله جوان ترین ایرلاین های موفق در ایران است که در سال 1387 تاسیس شد و اقدام به فروش بلیط هواپیما نمود. قطب اصلی این شرکت هواپیمایی در تهران، فرودگاه مهرآباد قرار دارد. شرکت هواپیمایی پویا ایر در ابتدا فعالیت خود را با نام پارس ایر کارگو آغاز کرد. این شرکت در سال های اول تنها در حوزه حمل و نقل بار فعال بود و پروازهای بسیاری را به 5 قاره جهان انجام می داد. پس از چند سال نام این شرکت به یاس ایر تغییر داده شد و در نهایت در سال 1391 این شرکت نام هواپیمایی پویا ایر را انتخاب کرد.

خرید بلیط هواپیما پویا ایر

شرکت هواپیمای پویا ایر با هدف حمل و نقل بارهای سنگین به مقاصد طولانی راه اندازی شد و در حال حاضر نیز وظیفه حمل بارهای سنگین و بزرگ، انواع کالا و حیوانات زنده بر عهده این شرکت است. فعالیت این شرکت هواپیمایی تنها به حمل بار ختم نمی شود. شرکت هواپیمایی پویا ایر به منظور گسترش فعالیت خود چند فروند هواپیمای مسافربری خریداری نمود تا بتواند در زمینه جابجایی مسافر نیز فعال باشد.

در ناوگان هواپیمایی این شرکت هواپیمایی، هواپیماهای مجهز با قابلیت حمل 52 مسافر وجود دارد. صندلی های این هواپیماها بسیار راحت بوده و فضای مناسب و امکانات و خدمات ویژه ای برای مسافران در نظر گرفته شده است. علاوه بر این شرکت هواپیمایی پویا از سال 1396 خدمات ایرتاکسی را راه اندازی کرد. هواپیماهایی که در این بخش فعال هستند قابلیت حمل 17 مسافر را دارند و برای سفرهای کاری و خانوادگی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی پویا ایر به صورت آنلاین

در دنیای امروز خرید بلیط آنلاین بسیاری از مشکلات رفت و آمد را رفع کرده است. برای خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین کافی است وارد سایت بلیط کده شوید. نام شهر مبدا و مقصد را انتخاب کنید. در تقویم شمسی تاریخ رفت و برگشت را انتخاب نموده و تعداد مسافران بزرگسال و خردسال را مشخص کنید. در مرحله بعد برای مشخص کردن کلاس پروازی، نوع بلیط، نام ایرلاین و بازه قیمت گزینه فیلتر را انتخاب کنید. در لیست ایرلاین ها نام هواپیمایی پویا ایر را انتخاب کنید و بلیط های سیستمی و چارتری به ترتیب از ارزان ترین تا گران ترین پرواز را در لیست بررسی کنید. با استفاده از فیلتر می توانید نتیجه جستجو را با توجه به شرایط خود مرتب نموده و بلیط مورد نظرتان را پیدا کنید. با استفاده از خدمات خرید بلیط آنلاین می توانید در زمان و هزیه صرفه جویی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن سفرتان را قطعی کنید.

جستجوی بلیط هواپیما پویا ایر

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی پویا ایر

پروازهای شرکت هواپیمایی پویا ایر در سه کلاس پروازی فرست کلاس، بیزنس کلاس و اکونومی انجام می شود. تفاوت اصلی این کلاس های پروازی خدمات و امکاناتی است که برای مسافران در نظر گرفته شده است. کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی پویا ایر به شرح زیر است:

کلاس های پروازی پویا ایر

فرست کلاس

بالاترین سطح در کلاس های پروازی، فرست کلاس است که معمولا برای افراد مهم و خاص مورد استفاده قرار می گیرد. بخش فرست کلاس در یک قسمت مجزا قرار دارد و از سایر کلاس های پروازی جدا است. امکاناتی که در این کلاس پروازی به مسافران ارائه می شود بسیار متفاوت است. شخصی که بلیط این کلاس پروازی را خریداری می کند در یک اتاقک اختصاصی و بر روی مبل مخصوص خود می نشیند. امکاناتی از قبیل تلویزیون، اینترنت، رایانه و سرویس بهداشتی اختصاصی از امکانات پایه این کلاس محسوب می شوند. فرست کلاس برای پروازهای طولانی و برای افراد خاص و مهم بسیار مناسب است و می توانند در آرامش استراحت کنند تا به مقصد برسند. قیمت بلیط فرست کلاس از سایر کلاس های پروازی بسیار بالاتر است و به تعداد محدودی به فروش می رسد.

بیزینس کلاس پویا ایر

بیزنس کلاس

سطح دیگری از پروازهای شرکت هواپیمایی پویا ایر بیزنس کلاس است که در مقایسه با سطح فرست کلاس قیمت پائین تری داشته اما امکانات آن از سطح اقتصادی بیشتر است. در این کلاس پروازی دو صندلی بسیار راحت و جادار و امکانات کافی برای سرگرمی و استراحت برای مسافر فراهم شده است. پذیرایی اختصاصی و سرو انواع غذاهای سرد و گرم از جمله خدماتی است که در این کلاس پروازی ارائه می شود. راحتی و آرامش این کلاس پروازی از کلاس اکونومی بیشتر بوده و برای مسیرهای طولانی گزینه مناسبی محسوب می شود.

بیزینس کلاس پویا ایر

کلاس اکونومی

در کلاس پروازی اکونومی هر مسافر یک صندلی دارد و امکانات داخل کابین برای همه مسافران به یک صورت و در یک سطح قرار دارد. قیمت بلیط در این کلاس پروازی از سایر کلاس ها پائین تر بوده و معمولا بیشتر پروازهای شرکت های هواپیمایی نیز در این کلاس پروازی انجام می شوند. مسافران در طول پرواز از امکانات و خدمات پایه بهره مند می شوند و پذیرایی از تمام مسافران به یک شکل صورت می گیرد. بلیط کلاس اکونومی مقرون به صرفه بوده و برای سفرهای عادی گزینه مناسبی به شمار می آیند.

صدور کارت پرواز آنلاین هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا ایر در حال حاضر کارت پرواز را تنها به صورت حضوری و در فرودگاه صادر می کند. مسافران برای دریافت کارت پرواز بایستی به کانتر صدور کارت پرواز مراجعه کنند. پس از دریافت کارت پرواز و تحویل بار، وارد گیت شده و سوار هواپیما می شوند. در کارت پرواز شماره صندلی مشخص شده است و می توانید از مهمانداران بخواهید شما را برای پیدا کردن صندلی تان راهنمایی کنند.

پروازهای داخلی پویا ایر

پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا ایر در ماه بیش از 50 پرواز داخلی و خارجی دارد. برنامه پروازی این شرکت بسیار منظم و دقیق بوده و تمامی پروازها بدون تاخیر و سر وقت انجام می شوند. در حال حاضر این شرکت هواپیمایی مسافران را تنها در مسیرهای داخلی جابجا می کند و پروازهای مسافربری به مقاصد خارجی در حال حاضر غیر فعال است. اما پروازهای باربری بسیاری را به تمامی قاره ها انجام می دهد. پروازهای خروجی داخلی این شرکت هواپیمایی از فرودگاه مهرآباد و از ترمینال شماره 4 و پروازهای ورودی داخلی از ترمینال 6 انجام می شوند. مقاصد پروازی شرکت هواپیمایی پویا ایر به شرح زیر است:

· بلیط هواپیما تهران هواپیمایی پویا ایر

· قیمت بلیط هواپیما شیراز هواپیمایی پویا ایر

· بلیط هواپیما مشهد هواپیمایی پویا ایر

· بلیط هواپیما کیش هواپیمایی پویا ایر

· بلیط هواپیما تهران بندرعباس هواپیمایی پویا ایر

· بلیط هواپیما تهران ایلام هواپیمایی پویا ایر

· بلیط هواپیما اصفهان هواپیمایی پویا ایر

· بلیط هواپیما اهواز هواپیمایی پویا ایر

بار مجاز پویا ایر

بار مجاز هواپیمایی پویا ایر

حداکثر بار مجاز برای پروازهای مسافربری شرکت هواپیمایی پویا ایر در کلاس اکونومی 20 کیلوگرم است. علاوه بر این هر مسافر می تواند 5 کیلوگرم بار دستی را با خود به داخل کابین هواپیما حمل کند. لوازمی مانند لپ تاپ، کوله پشتی، ساک دستی و ... در صورتی که وزن بار زیادتر از حد مجاز باشد باید هزینه اضافه بار در زمان تحویل بار پرداخت شود. فعالیت اصلی شرکت هواپیمایی پویا ایر در زمینه حمل بار است، از این رو می توانید برای حمل بار از خدمات این شرکت استفاده نموده و بار خود را با استفاده از هواپیماهای مخصوص حمل بار به ارسال کنید. این شرکت هواپیمایی علاوه بر بارهای سنگین، حیوانات زنده را نیز جابجا می کند.

هواپیماهای شرکت هواپیمایی پویا ایر

هواپیماهای شرکت هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا ایر در بخش های مختلف خدمات متنوعی را ارائه می نماید و به همین دلیل از هواپیماهای متفاوتی در ناوگان هوایی خود استفاده می کند. این شرکت در زمینه حمل بار، جابجایی مسافر و ایرتاکسی فعالیت دارد، بنابراین بایستی هواپیمای مناسب برای کاربردهای مختلف را در اختیار داشته باشد. به همین جهت شرکت هواپیمایی پویا ایر برخی از هواپیماهای باری خود را با هواپیمای مسافربری تعویض کرد و در حال حاضر در ناوگان هوایی خود 10 فروند هواپیما دارد که به شرح زیر است:

· 2 فروند هواپیمای امبرائر 140 (ERJ) مسافربری با ظرفیت 50 نفر

· 1 فروند هواپیمای هاربین (Y-12) چند منظوره

· 3 فروند هواپیمای ایلوشن ایل 76 باری

· 1 فروند هواپیمای بمباردیه چلنجر 600 جت تجاری با ظرفیت 9 نفر

اطلاعات بین المللی هواپیمایی پویا ایر

اطلاعات بین المللی هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا ایر در سال 1387 به منظور حمل بار به 5 قاره جهان تاسیس شد. این شرکت ابتدا تنها وظیفه جابجایی بار را بر عهده داشت اما پس از مدتی با خرید چند هواپیمای مسافربری فعالیت خود را گسترش داده و در حال حاضر هم در زمینه حمل بار و جابجایی مسافر فعال است. کد یاتا این شرکت هواپیمایی Z4 است و مقر اصلی آن در تهران واقع شده است.

· دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی پویا ایر: تهران، فرودگاه مهرآباد، بین ترمینال 4 و 6

پذیرایی در هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا ایر همانند تمامی شرکت های هواپیمایی کیترینگ اختصاصی خود را دارد و غذاهای مورد نیاز برای هر وعده غذایی و برای کلاس های مختلف پروازی را در این کیترینگ آماده می کند. غذایی که برای کلاس اکونومی طبخ می شود همه به یک شکل بوده و جزئیات آنها با یکدیگر تفاوتی ندارد اما غذای کلاس پروازی بیزنس و فرست کلاس به چند دسته غذای گوشتی و سبزیجات تقسیم بندی می شود و مسافر می تواند غذای مورد علاقه خود را انتخاب نموده و آن را در مسیر پرواز میل کند. غذاها در بسته بندی های کاملا بهداشتی سرو می شوند.

امکانات پرواز در شرکت هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا ایر خدمتی را راه اندازی کرده که ایرتاکسی نام دارد. این شرکت از هواپیماهای کم سرنشین برای حمل 17 مسافر استفاده می کند و به نوعی یک هواپیمای اختصاصی را در اختیار مسافران قرار می دهد. 2 خدمه در هواپیما از مسافران پذیرایی می کنند و برای سفرهای دسته جمعی و سفرهای گروهی کاری و تجاری مناسب هستند. علاوه بر این شرکت هواپیمایی پویا ایر جت های اختصاصی با ظرفیت 10 نفر را در ناوگاه هوایی خود برای خدمت رسانی به مسافران ویژه آماده نموده است. در هر سفر 2 خدمه وظیفه پذیرایی از مهمانان را بر عهده دارد. این شرکت از مدرن ترین و پیشرفته ترین امکانات برای خدمت رسانی به مسافران استفاده می کند.

تیم پروازی شرکت هواپیمایی پویا ایر

خدمات شرکت هواپیمایی پویا ایر در زمینه حمل بار و جابجایی مسافر توسط تیم خلبانی مجرب و متخصص ارائه می گردد. مهمانداران با توجه به نوع هواپیما و کلاس پروازی آن آماده خدمت رسانی به مسافران هستند. در برخی از هواپیما ها که تنها 10 الی 17 نفر مسافر دارند تنها 2 خدمه در هواپیما حضور دارند و در وعده های مختلف از مسافران پذیرایی می کنند. مهندسین هوایی این شرکت هواپیمایی به طور مرتب سلامت و ایمنی هواپیما ها را بررسی می نمایند تا سفری ایمن و به یاد ماندنی را برای مسافران به ارمغان آورند.

سوالات متداول
آیا بهتر است بلیط هواپیما پویا ایر از طریق وب سایت بلیط کده خریداری شود؟
بله، خرید بلیط هواپیما از طریق وب سایت رسمی بلیط کده به دلیل تضمین صحت اطلاعات و قیمت ها، بهترین گزینه است.
آیا استفاده از کد تخفیف در خرید بلیط هواپیما از سایت بلیط کده مفید است؟
بله، استفاده از کد تخفیف در خرید بلیط هواپیما پویا ایر در سایت می تواند به شما کمک کند تا بعضاً بلیط هواپیما ارزان تر پیدا کنید.
آیا انتخاب زمان خرید بلیط هواپیما تأثیری بر روی قیمت دارد؟
بله، زمان خرید بلیط هواپیما می تواند تأثیری بر روی قیمت داشته باشد. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما، حداقل 6 تا 8 هفته قبل از سفر است.
آیا تغییر تاریخ پرواز می تواند به هزینه های بلیط هواپیما تأثیر بگذارد؟
بله، تغییر تاریخ پرواز می تواند به هزینه های بلیط هواپیما تأثیر بگذارد. در صورت امکان، تاریخ پرواز را در زمان خرید بلیط هواپیما به دقت انتخاب کنید تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.
میزان رضایت مسافران
4.0 از 5 مجموعاً 2 نظر برای هواپیمایی پویا ایر ثبت شده است
★★★★★
★★★★★
موضوع دیدگاه
زمانبندی پرواز 3.0 / 5
تعداد دیدگاه: 2
کیفیت پذیرایی 4.0 / 5
تعداد دیدگاه: 2
برخورد مهمانداران 5.0 / 5
تعداد دیدگاه: 2
4.3 هواپیما تمیز بود نشست و برخواست هواپیما توسط خلبان عالی بود در مجموع همه چی عالی بود
08 بهمن 1402پرواز تبريز به تهران هواپیمایی پویا ایر
3.7
05 مهر 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی پویا ایر