خرید بلیط هواپیما تابان ایر

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

تابان ایر از دیگر شرکت های هواپیمایی خصوصی جوان ایرانی است که در سال 1385 اولین پرواز خود را انجام داد. این شرکت در قالب سهامی خاص ادامه می گردد موسس شرکت هواپیمایی تابان خلبان اصغر عبدالله پور است که با مشارکت شرکت سهامی توس گستر و منطقه ویژه اقتصادی سرخس راه اندازی شد. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در شهر مشهد واقع شده است و فرودگاه های بین المللی مهرآباد تهران، فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان قطب های اصلی آن محسوب می شوند. قطب دوم شرکت هواپیمایی تابان فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران است و بلیط هواپیما برخی از پروازهای داخلی و خارجی این شرکت از این فرودگاه انجام می شود.

خرید بلیط هواپیما تابان

شرکت هواپیمایی تابان در 21 خط هوایی به مقاصد داخلی و خارجی فعالیت دارد و بلیط هواپیمای این شرکت از قیمت مناسبی برخوردار است. این شرکت هواپیمایی در میان ایرلاین های خصوصی جزو بزرگترین ها محسوب می شود و امنیت و سلامت پروازها مهمترین دغدغه مدیران این شرکت هواپیمایی است و این مساله را می توان در کارنامه پروازهای این ایرلاین موفق و نمونه مشاهده کرد.

خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی تابان ایر به صورت آنلاین

برای خرید بلیط هواپیما پروازهای داخلی و خارجی شرکت هواپیمایی تابان می توانید از طریق سایت بلیط کده اقدام نمایید. برای خرید بلیط ابتدا باید نام شهر مبدا و مقصد را در کادر مورد نظر انتخاب کنید. برای انتخاب شهر کافی است حروف اول آن را تایپ کنید تا نام شهر مورد نظرتان در منوی کشویی نمایش داده شود. تاریخ پرواز را از تقویم شمسی موجود در بخش تاریخ انتخاب کنید. در صورتی که بلیط شما دو طرفه است بایستی تاریخ برگشت را نیز انتخاب کنید. سپس تعداد مسافران را بر حسب سن انتخاب نموده و بر روی گزینه جستجوی پرواز کلیک کنید.

جستجوی بلیط هواپیما تابان

لیست پروازها بر اساس زمان پرواز و قیمت مرتب شده است. اگر می خواهید ترتیب لیست را تغییر دهید و نتایج مورد نظرتان را مشاهده کنید از قسمت فیلتر و مرتب سازی می توانید تغییرات لازم را اعمال نموده و نتیجه را مشاهده کنید. از طریق سایت بلیط کده می توانید بلیط خود را به راحتی رزرو کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت را انجام داده و سفرتان را نهایی کنید. در صورتی که مایل هستید با پروازهای هواپیمایی تابان ایر به سفر بروید از قسمت فیلتر نام این شرکت را انتخاب کنید تا تنها لیست پروازهای این شرکت برای شما نمایش داده شود.

کلاس های پروازی هواپیمایی تابان ایر

پروازهای شرکت هواپیمایی تابان تنها در کلاس اکونومی یا اقتصادی انجام می شود. امکانات موجود در این کلاس پروازی در حد معمول بوده و با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد. مهمانداران شرایط آرام و ایمنی را برای مسافران فراهم می نمایند تا سفر لذت بخشی را در طول پرواز تجربه کنند. پذیرایی در هواپیما بر اساس زمان پرواز انجام می شود، وعده های اصلی شامل مواد غذایی حجیم و قندی است و یک میان وعده نیز در طول سفر به مسافران داده می شود. در داخل کابین امکاناتی از قبیل شارژ وجود ندارد، لذا توصیه می شود پیش از سوار شدن بر هواپیما دستگاه های الکترونیک خود از جمله لپ تاپ و تبلت را شارژ کنید تا در طول پرواز بتوانید از دستگاه های خود استفاده کنید.

صندلی های هواپیمایی تابان

صدور کارت پرواز آنلاین شرکت هواپیمایی تابان ایر

در حال حاضر امکان صدور کارت پرواز برای پروازهای شرکت هواپیمایی تابان ایر وجود ندارد. کارت پرواز در فرودگاه صادر می شود. توصیه می شود دو ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید تا برای دریافت کارت پرواز زمان کافی داشته باشید. کارت پرواز در کانتر چک این صادر می شود و اطلاعات پرواز از قبیل شماره پرواز، شماره صندلی و ساعت پرواز بر روی آن نوشته شده است. در زمان عبور از گیت و هنگامی که سوار بر هواپیما می شوید کارت پرواز را در دسترس قرار دهید تا کارکنان فرودگاه و مهمانداران شما را راهنمایی کنند.

پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی تابان ایر

در برنامه پروازی هفتگی شرکت هواپیمایی تابان، پروازهای متعددی به مقاصد داخلی انجام می شود. پروازهای داخلی این شرکت هواپیمایی شامل پروازهای سیستمی، پروازهای چارتری با قیمتی مناسب و پروازهای لحظه آخری است. برای خرید بلیط این پروازها کافی است وارد سایت بلیط کده شوید و نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) را از قسمت فیلتر انتخاب کنید. پس از مقایسه قیمت ها و زمان پرواز، بلیط مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمائید. پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی تابان به شرح زیر است:

· قیمت بلیط هواپیما تهران شرکت هواپیمایی تابان ایر

· قیمت بلیط هواپیما مشهد شرکت هواپیمایی تابان ایر

· قیمت بلیط هواپیما اهواز شرکت هواپیمایی تابان ایر

· قیمت بلیط هواپیما اصفهان شرکت هواپیمایی تابان ایر

· قیمت بلیط هواپیما کیش شرکت هواپیمایی تابان ایر

· قیمت بلیط هواپیما شیراز شرکت هواپیمایی تابان ایر

· قیمت بلیط هواپیما تبریز شرکت هواپیمایی تابان ایر

· بلیط هواپیما شیراز مشهد شرکت هواپیمایی تابان ایر

پروازهای خارجی تابان ایر

پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی تابان ایر

پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی تابان در طول هفته و در روزهای مشخصی انجام می شوند. مقاصد خارجی پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی تابان شامل کشورهای آسیایی و خاورمیانه است و از شهرهای مشهد، تهران و اصفهان انجام می شوند. برای تهیه بلیط پروازهای خارجی می توانید به سایت بلیط کده مراجعه فرمائید و بلیط خود را به صورت آنلاین بخرید. پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی تابان به شر ح زیر است:

· بلیط هواپیما تفلیس تهران شرکت هواپیمایی تابان ایر

· بلیط رفت و برگشت استانبول شرکت هواپیمایی تابان ایر

· قیمت بلیط هواپیما نجف شرکت هواپیمایی تابان ایر

· قیمت بلیط هواپیما دبی شرکت هواپیمایی تابان ایر

· بلیط هواپیما مشهد بغداد شرکت هواپیمایی تابان ایر

· بلیط هواپیما مشهد لاهور شرکت هواپیمایی تابان ایر

پروازهای چارتری تابان ایر

پروازهای چارتری شرکت هواپیمایی تابان ایر

برای خرید بلیط های چارتری نیازی نیست به آژانس های مسافرتی مراجعه کنید. از طریق سایت بلیط کده می توانید از آخرین بلیط های چارتری شرکت هواپیمایی تابان مطلع شوید. برای مشاهده لیست پروازهای چارتری باید از قسمت فیلتر، گزینه چارتری را فعال کنید. حال می توانید لیست پروازهای چارتری را مشاهده کنید و پس از مقایسه قیمت ها بهترین قیمت و مناسب ترین زمان را برای سفر انتخاب کنید. به آن دسته از بلیط های چارتری که زمان زیادی تا پرواز باقی نمانده باشد، بلیط های لحظه آخری گفته می شود و با قیمت بسیار کمتری به فروش می رسند. قیمت بلیط های چارتری بر اساس میزان درخواست برای سفر و تعداد مسافران مشخص می شود و عامل دیگری که بر قیمت بلیط های چارتری تاثیر دارد، زمان پرواز است. با خرید بلیط های چارتری سفر مقرون به صرفه و اقتصادی را تجربه خواهید کرد.

بار مجاز شرکت هواپیمایی تابان ایر

مسافران پروازهای شرکت هواپیمایی تابان می توانند تا 30 کیلوگرم بار را با خود همراه داشته باشند. این بار شامل یک یا دو چمدان است و نباید ابعاد بزرگی داشته باشد. بار دستی مجاز برای مسافران حداکثر 5 کیلوگرم است و مسافران می توانند این بار را به داخل کابین حمل کرده و در قسمت بار قرار دهند. شرکت هواپیمایی تابان همانند سایر شرکت های هواپیمایی حمل برخی از بارها را ممنوع اعلام کرده است. از جمله مواد آتش زا، مواد منفجره، انواع کپسول شیمیایی و اسپری، مواد بیهوش کننده و مواد اسیدی به داخل کابین هواپیما ممنوع است. علاوه بر این شرکت هواپیمایی تابان به مسافران متذکر می شود تا اشیای گران قیمت و اسناد و مدارک را در داخل بار قرار ندهند، زیرا شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال این لوازم بر عهده نمی گیرد. نرخ اضافه بار در فرودگاه مبدا محاسبه شده و مسافر موظف است آن را پرداخت کند. هزینه اضافه بار بر اساس نرخ بلیط هواپیما حساب می شود و مبلغ مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است.

هواپیماهای تابان ایر

هواپیماهای شرکت هواپیمایی تابان ایر

شرکت هواپیمایی تابان ایر یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی خصوصی در کشور است و در ناوگان هوایی خود 9 فروند هواپیمای فعال دارد. این شرکت هواپیمایی در حوزه حمل مسافر به مقاصد داخلی و خارجی فعالیت دارد و از بهترین هواپیما ها در ناوگان هوایی خود استفاده می کند. هواپیماهای شرکت هواپیمایی تابان عبارت است از:

· 5 فروند هواپیمای مک دانل داگلاس MD-88

· 1 فروند هواپیمای مک دانل داگلاس MD-83

· 1 فروند هواپیمای بوئینگ 400-737

· 1 فروند هواپیمای بوئینگ 500-737

· 1 فروند هواپیمای ایرباس 310

اطلاعات بین المللی شرکت هواپیمایی تابان ایر

شرکت هواپیمایی تابان با نام تابان ایر در سال 1384 تاسیس شد و اولین پرواز خود را در سال 1385 انجام داد. کد یاتا این شرکت هواپیمایی HH است. مقر اصلی شرکت هواپیمایی تابان در مشهد قرار دارد و فرودگاه مهرآباد تهران و فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد در مشهد قطب اصلی این شرکت هواپیمایی هستند. شرکت هواپیمایی تابان از لحاظ امنیت سفر و کیفیت امکانات و خدمات در رتبه بالایی قرار دارد و در میان شرکت های هواپیمایی خصوصی عملکرد بهتری دارد.

اطلاعات بین المللی هواپیمایی ماهان

پذیرایی در هواپیمایی تابان ایر

کیترینگ اختصاصی شرکت هواپیمایی تابان ایر دارای دستگاه های مجهز است و غذاهای خوب و باکیفیت را در بسته بندی های بهداشتی و تمیز به مسافران ارائه می نماید. این کیترینگ توسط شرکت پرشیا استیل تجهیز شده است. این شرکت قصد دارد در آینده نه چندان دور سرویس های بهتر و منحصر به فردی را در کنار سرویس پذیرایی عادی خود ارائه دهد و سفری خوب و به یادماندنی را برای مسافران به ارمغان آورد. کیترینگ این شرکت هواپیمایی در جهت بهبود خدمات خود از دستگاه ها و لوازم بروز و مدرن استفاده می کند.

پذیرایی در هواپیمایی ماهان

امکانات پرواز در شرکت هواپیمایی تابان ایر

شرکت هواپیمایی تابان همواره در تلاش است از بهترین خدمات و امکانات برای بالا بردن سطح کیفی خدمات و افزایش امنیت و رفاه مسافران استفاده نماید. یکی از پروازهای مهم این شرکت هواپیمایی، پرواز رفت و برگشت تهران مشهد است. در این سفر مهماندارانی خوش برخورد و صبور از مسافران پذیرایی می کنند و امکانات رفاهی مورد نیاز مسافران را در اختیار آنها قرار می دهند. شرکت هواپیمایی تابان قصد دارد با خرید هواپیماهای پهن پیکر و بزرگ تر، ناوگان هوایی خود را تجهیز کند تا مسافران با آسایش و رفاه بیشتری سفر کنند. شرکت هواپیمایی تابان دارای آشیانه تعمیر است و تمامی امکانات مورد نیاز برای نگهداری و تعمیر هواپیما را در اختیار دارد.

شرکت های زیر مجموعه شرکت هواپیمایی تابان ایر

نشانی دفتر مرکزی هواپیمایی تابان: تهران، بلوار فردوس غرب، خیابان سازمان برنامه مرکزی، خیابان 17 مرکزی، کوچه وحدت، پلاک 505

· دفتر فروش هواپیمایی تابان در شهر مشهد

· دفتر فروش هواپیمایی تابان در شهر اصفهان

تیم پروازی هواپیمایی تابان

تیم پروازی شرکت هواپیمایی تابان ایر

شرکت هواپیمایی تابان کارکنان باتجربه و متخصصی دارد و این موفقیت را مدیون حضور ایشان است. کارکنان متعهد و متخصص همواره در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به مسافران ارائه نمایند. تیم خلبانی و مهمانداران با ارائه بهترین خدمات سفری ایمن و راحت را برای مسافران فراهم می کنند. مهمانداران در طول پرواز در کنار مسافران حضور دارند و آموزش های لازم برای موارد اضطراری را به مسافران ارائه می دهند. این شرکت هواپیمایی برای استخدام نیرو و تکمیل تیم پروازی خود شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است و در تلاش است بهترین خدمات را در جهت جلب رضایت مسافران ارائه نماید.

میزان رضایت مسافران
3.3 از 5 مجموعاً 17 نظر برای هواپیمایی تابان ثبت شده است
★★★★★
★★★★★
موضوع دیدگاه
زمانبندی پرواز 3.1 / 5
تعداد دیدگاه: 17
کیفیت پذیرایی 2.9 / 5
تعداد دیدگاه: 17
برخورد مهمانداران 3.8 / 5
تعداد دیدگاه: 17
1.0
08 اردیبهشت 1403پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان
1.7 سه بار به مدت زمان4 ساعت تاخیر در پرواز
30 فروردین 1403پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان
1.7
07 فروردین 1403پرواز تهران به مشهد هواپیمایی تابان
2.3 جابجایی برنامه و تاخیر بدون اطلاع رسانی
25 اسفند 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان
3.0
24 اسفند 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان
1.7
17 دی 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی تابان
1.7
10 دی 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی تابان
1.7
16 آبان 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان
2.3
09 آبان 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی تابان
5.0
22 مهر 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان
4.3
18 شهریور 1402پرواز تهران به نجف هواپیمایی تابان
5.0
03 خرداد 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان
4.3
03 اردیبهشت 1402پرواز تهران به مشهد هواپیمایی تابان
5.0
02 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی تابان