خرید بلیط هواپیما زاگرس

پرواز داخلی
پرواز خارجی
بیمه
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
switch
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
این فیلد الزامی است
 • بزرگسال (12سال به بالا)
  1
 • کودک (۲ سال تا ۱۲ سال)
  0
 • نوزاد (زیر ۲ سال)
  0
این فیلد الزامی است
ثبت نام بیمه مسافرتی
نرخ‌های ویژه
ارزانتر از همه جا در

بلیط‌کده

شرکت هواپیمایی زاگرس، در سال 1384 تاسیس شد. این شرکت هواپیمایی در مقایسه با سایر شرکت های قدیمی ایرانی قدمت زیادی ندارد اما در این چند سال توانسته است جایگاه مطلوبی در میان ایرلاین های موفق ایرانی کسب کند. شرکت هواپیمایی زاگرس در ابتدا فعالیت خود را با فروش بلیط هواپیما در منطقه آزاد اروند و با دو فروند هواپیمای توپولوف آغاز کرد. پس از دو سال دو فروند هواپیمای MD نیز به ناوگان هوایی خود اضافه کرد و توانست در مسیرهای خارجی نیز فعالیت داشته باشد. اولین پرواز خارجی شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 1384 از سمت تهران به دمشق انجام شد و پس از آن پروازهای خارجی دیگری نیز به برنامه پروازی این شرکت هواپیمایی افزوده شد.

شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس با گسترش فعالیت خود توانست سهم بزرگی در صنعت حمل و نقل هوایی کشور ایفا کند. این شرکت با افزایش تعداد پروازهای داخلی و خارجی خود جایگاه چهارم در میان ایرلاین های موفق ایرانی را به نام ثبت کرد. این شرکت هواپیمایی در سال های اخیر درصد پروازهای داخلی و خارجی و همچنین تعداد مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما دارند را افزایش داده و موفق شد سالانه بیش از 4 میلیون مسافر را جابجا نماید.

خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی زاگرس به صورت آنلاین

امروزه بسیاری از شرکت های هواپیمایی این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده اند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری، بتوانند بلیط هواپیما را به صورت اینترنتی تهیه نمایند و در وقت و هزینه صرفه جویی کنند. برای خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی زاگرس ابتدا وارد سایت بلیط کده شوید. سپس نوع سفرتان را مشخص کنید. دو گزینه یک طرفه و رفت و برگشت را در قسمت بالای کادر مشاهده می کنید. گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. سپس نام شهر مبدا و مقصد را در کادرهای مربوطه وارد نموده و سپس تاریخ سفرتان را از تقویم شمسی که برای شما نمایش داده می شود انتخاب کنید. در صورت نیاز به تقویم میلادی کافی است بر روی نام ماه کلیک کنید تا تقویم به میلادی تغییر کند.

جستجوی بلیط هواپیما زاگرس

در بلیط های سیستمی هزینه بلیط برای افراد بزرگسال بیشتر از مسافران کودک و خردسال است. به همین دلیل در زمان انتخاب تعداد مسافران حتما به این مورد توجه داشته باشید. سپس بر روی گزینه جستجوی پرواز کلیک کنید تا لیست پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده نمائید. در این لیست تعدادی از بلیط های موجود از ایرلاین های مختلف و با قیمت های متفاوت وجود دارد. در صورتی که می خواهید تنها بلیط های شرکت هواپیمایی زاگرس را مشاهده کنید در قسمت فیلتر نام این ایرلاین را انتخاب نموده و سپس فیلتر را اعمال کنید. بر روی هر بلیط اطلاعاتی از قبیل نوع کلاس پروازی، ساعت پرواز، شماره پرواز، مدت زمان پرواز و نوع بلیط درج شده است.

پس از این که بلیط خود را انتخاب کردید، اطلاعات مسافران را در کادرهای مربوطه وارد نموده و این بخش را کامل کنید. سپس با استفاده از درگاه اینترنتی بانکی، هزینه بلیط را پرداخت کنید. پس از پرداخت هزینه، بلیط الکترونیک برای شما نمایش داده خواهد شد. می توانید آن را پرینت گرفته و یا در سیستم و یا گوشی همراه خود ذخیره کنید. به همراه داشتن بلیط در زمان دریافت کارت پرواز مورد نیاز خواهد بود.

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس دارای دو کلاس پروازی اقتصادی (اکونومی) و کلاس پروازی تجاری (بیزنس) است و سرویس های متنوعی را در این کلاس های پروازی به مسافران ارائه می دهد. بیشتر پروازهای این شرکت هواپیمایی در کلاس پروازی اکونومی انجام می شود اما در صورتی که مسافران قصد سفر با کلاس بیزنس را داشته باشند می توانند در زمان خرید بلیط کلاس پروازی بیزنس را انتخاب نموده و از امکانات این بخش استفاده نمایند.

کلاس های پروازی هواپیمایی زاگرس

کلاس پروازی اکونومی

قیمت بلیط کلاس پروازی اکونومی شرکت هواپیمایی زاگرس مقرون به صرفه بوده و به همین دلیل بیشتر مسافران ترجیح می دهند بلیط های این کلاس پروازی را خریداری کنند. در کلاس پروازی اکونومی صندلی ها در کابین هواپیما به صورت ردیف های دوتایی یا سه تایی هستند که پشت سر یکدیگر و با فاصله مشخصی از هم قرار دارند. صندلی ها بسیار راحت است و مسافران می توانند پشتی صندلی را در حالت های مختلف قرار دهند. در کابین هواپیما مانیتورهایی وجود دارد که فیلم و تصاویر مشترکی برای مسافران پخش می شود. پذیرایی با توجه به زمان پرواز انجام شده و در طول مسیر نوشیدنی های مختلفی از جمله چای و نسکافه سرو می شود.

کلاس پروازی تجاری

مهمترین تفاوت کلاس پروازی بیزنس با کلاس اکونومی در نحوه قرار گرفتن صندلی ها است. در این کلاس پروازی فضای بیشتری برای هر مسافر در نظر گرفته شده است. مسافران می توانند حالت صندلی را به چندین مدل تغییر دهند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند. برای هر مسافر یک مانیتور اختصاصی وجود دارد و مسافران می توانند فیلم مورد علاقه خود را در مسیر پرواز تماشا کنند. در کلاس پروازی تجاری یا بیزنس کلاس دو نوع غذا سرو می شود و مسافر می تواند غذای مورد نظر را انتخاب نموده و با نوشیدنی های مختلف، غذای خود را میل کند.

صدور کارت پرواز آنلاین شرکت هواپیمایی زاگرس

مسافران برای دریافت کارت پرواز خود به صورت آنلاین می بایست تا 24 ساعت پیش از پرواز، به سایت مراجعه کنند و کارت پرواز خود را دریافت کرده و پرینت بگیرند. در زمان ورود به گیت پذیرش باید کارت پرواز را به همراه داشته باشید. در این کارت اطلاعات مهمی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره پرواز، شماره صندلی و ساعت پرواز درج شده است. در صورتی که نتوانسته باشید کارت پرواز را پرینت بگیرید می توانید نسخه الکترونیکی آن را به متصدی مربوطه ارائه دهید.

برای دریافت کارت پرواز به صورت حضوری بایستی به فرودگاه مراجعه کنید. بلیط هواپیما و کارت شناسایی خود را به متصدی مربوطه تحویل دهید تا کارت پرواز برای شما صادر شود. بدون دریافت کارت پرواز امکان سوار شدن بر هواپیما برای شما وجود نخواهد داشت. برای هر مسافر یک کارت پرواز مجزا صادر می شود و شماره صندلی هر مسافر بر روی کارت مشخص شده است.

پروازهای داخلی هواپیمایی زاگرس

پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس در طول هفته پروازهای داخلی متعددی به مقاصد مختلف دارد. پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی زاگرس انواع پروازهای سیستمی، پروازهای چارتری، پروازهای لحظه آخری و پروازهایی با نرخ ویژه را شامل می شود. برای مشاهده انواع بلیط های این شرکت هواپیمایی کافی است نام ایرلاین را در قسمت فیلتر انتخاب کنید، سپس بلیط های موجود در تاریخ مورد نظرتان را بررسی نموده و خرید خود را نهایی کنید. پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی زاگرس به شرح زیر است:

· قیمت بلیط هواپیما تهران هواپیمایی زاگرس

· قیمت بلیط هواپیما اهواز هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران آبادان هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما بندرعباس تهران هواپیمایی زاگرس

· قیمت بلیط هواپیما اصفهان هواپیمایی زاگرس

· خرید بلیط هواپیما کیش هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران عسلویه هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران ارومیه هواپیمایی زاگرس

· قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران دزفول هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران یزد هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران زاهدان هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران چابهار هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران کرمان هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران ماهشهر هواپیمایی زاگرس

· قیمت بلیط هواپیما شیراز هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران بوشهر هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما مشهد چابهار هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما مشهد تهران هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما مشهد آبادان هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما مشهد بندرعباس هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما مشهد شهرکرد هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما کیش هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما کیش ارومیه هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما کیش اهواز هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تبریز کیش هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما بندرعباس تهران هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران قشم هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما قشم تبریز هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما زاهدان مشهد هواپیمایی زاگرس

· بلیط هواپیما تهران سیرجان هواپیمایی زاگرس

پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس در طول هفته در برنامه پروازهای خود، به چندین مقصد خارجی پروازهایی را به صورت منظم انجام می دهد. بیشتر پروازهای خارجی به مقصد شهرهای آسیایی و بخش خاورمیانه انجام می شود. برای تهیه بلیط پروازهای خارجی می توانید از طریق سایت بلیط کده نسبت به خرید بلیط اقدام نمائید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفر خود را قطعی کنید. پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی زاگرس عبارت است از:

· بلیط هواپیما شیراز بغداد هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما ارومیه بغداد هواپیمایی زاگرس
· قیمت بلیط رفت و برگشت دبی هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما تهران ازمیر هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما تهران باکو هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما استانبول به تهران هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما اصفهان بغداد هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما اصفهان باکو هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما اصفهان نجف هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما تبریز نجف هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما تبریز بغداد هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما کرمان بغداد هواپیمایی زاگرس
· قیمت بلیط هواپیما نجف هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما بغداد مشهد هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما بغداد تهران هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما نجف ساری هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما ارومیه نجف هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما نجف شیراز هواپیمایی زاگرس
· بلیط هواپیما نجف مشهد هواپیمایی زاگرس

پروازهای چارتری شرکت هواپیمایی زاگرس

برای خرید بلیط چارتری هواپیمایی زاگرس پس از انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ و تعداد مسافران، در قسمت فیلتر گزینه چارتری را انتخاب کنید تا تنها بلیط های چارتری برای شما نمایش داده شود. قیمت بلیط های چارتری با قیمت بلیط های سیستمی کمی متفاوت است. این قیمت را بخش ارائه دهنده بلیط چارتری مشخص می کند و ثابت نیست. برخی از آژانس های مسافرتی تعداد زیادی از بلیط های یک پرواز را پیش خرید می کنند و سپس آنها را با قیمتی متفاوت به مسافران می فروشند. به همین دلیل ممکن است قیمت بلیط بالاتر یا پائین تر از قیمت بلیط های سیستمی باشد.

به عنوان مثال در ایام خاصی از سال مانند عید نوروز بلیط های چارتری کیش با قیمت بالاتری به فروش می رسند اما قبل از نوروز و در زمستان به دلیل کاهش تقاضا بلیط های چارتری کیش به قیمت بسیار پائین فروش می روند. در حقیقت می توان گفت قیمت بلیط های چارتری به میزان تقاضای مسافران بستگی دارد. از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت بلیط های چارتری مدت زمان باقی مانده تا پرواز است. بلیط هایی که در لحظات آخر به فروش می رسند معمولا قیمت بسیار پائینی دارند و برای افرادی که عجله دارند مناسب هستند.

قوانین حمل بار هواپیمایی زاگرس

بار مجاز شرکت هواپیمایی زاگرس

تمامی شرکت های هواپیمایی برای مسافران خود مقدار مشخصی را برای حمل بار تعیین نموده اند. میزان بار مجاز برای مسافران شرکت هواپیمایی زاگرس نیز در سفرهای داخلی 20 کیلوگرم و برای سفرهای خارجی 25 کیلوگرم است. هر مسافر می تواند یک بار در حدود 5 کیلوگرم را به داخل کابین حمل کند. در صورتی که بار مسافر بیش از حد مجاز باشد بایستی هزینه اضافه بار را پرداخت کند. این مبلغ بر حسب مبلغ بلیط و به ازای هر کیلوگرم محاسبه می شود. این هزینه بایستی در فرودگاه مبدا پرداخت شود. حداکثر بار مجاز برای هر مسافر بر روی بلیط هواپیما درج شده است.

لیست هواپیماهای هواپیمایی زاگرس

هواپیماهای شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس فعالیت خود را با دو فروند هواپیمای توپولوف آغاز کرد و در سال های بعد با پیشرفت در صنعت حمل و نقل هوایی تعداد بیشتری هواپیما خریداری کرد. این شرکت در طی سالیان اخیر پیشرفت بسیاری داشته است و در حال حاضر در ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی زاگرس 19 فروند هواپیما فعال وجود دارد. هواپیماهای موجود در ناوگان هوایی این شرکت به شرح زیر است:

· 2 فروند هواپیمای ایرباس 211-320 با ظرفیت 180 مسافر

· 1 فروند هواپیمای ایرباس 214-320 با ظرفیت 165 مسافر

· 4 فروند هواپیمای ایرباس 212-320 با ظرفیت 164 مسافر

· 1 فروند هواپیمای ایرباس 319 با ظرفیت 142 مسافر

· 2 فروند هواپیمای ایرباس 321 با ظرفیت 193 مسافر

· 3 فروند هواپیمای مک دانل داگلاس MD 83 با ظرفیت 165 مسافر

· 6 فروند هواپیمای مک دانل داگلاس MD 82 با ظرفیت 165 مسافر

اطلاعات بین المللی شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 1384 تاسیس شد و نام زاگرس فعالیت خود را آغاز کرد. مقر اصلی این شرکت هواپیمایی در تهران و آبادان قرار دارد. کد یاتا شرکت هواپیمایی زاگرس ZV است و در مسیرهای داخلی و خارجی فعالیت دارد. این شرکت پروازهای خود را در دو کلاس پروازی اکونومی و بیزنس کلاس انجام می دهد و با ایجاد امنیت و آرامش برای مسافران توانسته است در این حوزه بسیار موفق عمل کند.

· دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی زاگرس: تهران، ابتدای جاده مخصوص کرج، خیابان ریاحی، کوچه سوم، پلاک 1

پذیرایی در هواپیمایی زاگرس

پذیرایی در هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس سابقه فعالیت زیادی ندارد اما در این چند ساله توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان شرکت های هواپیمایی ایرانی به خود اختصاص دهد. این شرکت هواپیمایی کیترینگ مخصوص خود را داشته و تمامی غذاهای مورد نیاز برای مسافران را با استفاده از مواد اولیه تازه و باکیفیت تهیه می کند. غذاها در بسته بندی های بهداشتی آماده می شوند تا در زمان پرواز سرو شوند. پذیرایی در زمان مشخص و بر اساس زمان پرواز انجام می شود. در قسمت بیزنس کلاس غذاهای گرم و سرد سرو می شوند. در پروازهایی که بیش از یک ساعت باشند، مسافران با تنقلات و نوشیدنی گرم پذیرایی می شوند.

امکانات پرواز در شرکت هواپیمایی زاگرس

بیشتر پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس در کلاس اکونومی انجام می شوند. اما در تمامی پروازها امکانات ویژه ای برای مسافران نابینا، سالمندان و زنان باردار و کودکان وجود دارد. این امکانات به منظور ارائه خدمات بهتر و تامین آرامش و رفاه مسافران فراهم شده است. در صورتی که فردی بیماری یا شرایط خاصی داشته باشد بایستی پیش از وارد شدن به گیت، کارکنان را مطلع نماید تا امکانات لازم برای وی مهیا شود. به عنوان مثال برای سالمندان و افراد بیمار ولیچر در نظر گرفته شده است که تا قسمت ورودی هواپیما می تواند از آن استفاده نماید.

تیم پروازی هواپیمایی زاگرس

تیم پروازی شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس در زمان استخدام کارکنان و تکمیل تیم پروازی خود شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. شرایط عمومی استخدام در این شرکت هواپیمایی داشتن تابعیت ایرانی، داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان، عدم اعتیاد و سوء سابقه، التزام به قوانین اسلامی جمهوری اسلامی ایران و شرایط احراز شغل است. مهماندارن نیز بایستی مدرک تایپ های هواپیماهای بوئینگ MD و ایرباس را داشته و به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشند. حداکثر سن برای استخدام مهماندار 25 تا 30 سال است. سلامت جسمی و روانی از مهمترین شرایط استخدام برای مهمانداران است.

تیم پروازی شرکت هواپیمایی زاگرس

این شرکت به منظور ارائه خدمات بهتر برای کارکنان خود دوره های آموزشی ویژه ای را در نظر گرفته است و این دوره ها به طور مرتب هر ساله برگزار می شوند. مهماندارن، کادر فنی و کارکنان موظف هستند تا در این دوره ها شرکت کرده و دانش و مهارت خود را ارتقا بخشند.

باشگاه مشتریان هواپیمایی زاگرس

باشگاه مشتریان شرکت هواپیمای زاگرس به منظور افزایش تعامل با مشتریان راه اندازی شده است. این باشگاه بخش های مختلفی داشته و خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهد. از جمله خدماتی که در باشگاه مشتریان هواپیمایی زاگرس ارائه می گردد عبارت است از پیگیری بلیط هواپیمایی زاگرس، استعلام بلیط هواپیما با کد ملی، اطلاعات پرواز هواپیمایی زاگرس و ... برای استفاده از خدمات باشگاه مشتریان کافی است در سامانه عضو شوید و از خدمات آن استفاده کنید.

سوالات متداول
شرکت هواپیمایی زاگرس چه نوع هواپیماهایی در اختیار دارد؟
این شرکت هواپیمایی دارای هواپیماهای مختلفی است، از جمله ایرباس A320، ایرباس A321 و بوئینگ 737.
شرکت هواپیمایی زاگرس به کدام مقصدها پرواز می کند؟
شرکت هواپیمایی زاگرس به مقصدهای داخلی و بین المللی متعددی پرواز می کند. مقصدهای داخلی شامل تهران، مشهد، اصفهان و دیگر شهرهای بزرگ ایران است، همچنین مقصدهای بین المللی شامل اروپا، آسیا و خاورمیانه می باشد.
شرکت هواپیمایی زاگرس در چه سال تأسیس شده است؟
شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 1993 میلادی یا 1384 شمسی تأسیس شده است.
میزان رضایت مسافران
3.6 از 5 مجموعاً 14 نظر برای هواپیمایی زاگرس ثبت شده است
★★★★★
★★★★★
موضوع دیدگاه
زمانبندی پرواز 3.4 / 5
تعداد دیدگاه: 14
کیفیت پذیرایی 3.1 / 5
تعداد دیدگاه: 14
برخورد مهمانداران 4.1 / 5
تعداد دیدگاه: 14
2.3
14 فروردین 1403پرواز مشهد به تهران هواپیمایی زاگرس
5.0
19 بهمن 1402پرواز تهران به اهواز هواپیمایی زاگرس
4.3
29 آذر 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی زاگرس
4.3
21 آذر 1402پرواز کيش به اهواز هواپیمایی زاگرس
1.7 اینقدر هواپیما صدا میداد و صندلیاش بد بود که فقط لم میخواست زودتر میرسیدم . با اینکه قد متوسطی دارم جای پا نبود . خیلی بد بود
14 آذر 1402پرواز تهران به شيراز هواپیمایی زاگرس
1.0
07 آذر 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی زاگرس
4.3
22 آبان 1402پرواز اهواز به تهران هواپیمایی زاگرس
4.3
06 شهریور 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی زاگرس
3.7
13 مرداد 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی زاگرس
1.7
01 تیر 1402پرواز مشهد به تهران هواپیمایی زاگرس
5.0
05 اردیبهشت 1402پرواز اصفهان به مشهد هواپیمایی زاگرس
5.0
02 اردیبهشت 1402پرواز مشهد به شيراز هواپیمایی زاگرس
3.0 یکی از بدترین و افتضاح ترین پرواز های عمرم بود دیگه هیچوقت زاگرس را انتخاب نخواهم کرد
17 فروردین 1402پرواز کيش به تهران هواپیمایی زاگرس
4.3
15 فروردین 1402پرواز مشهد به اصفهان هواپیمایی زاگرس